BetterYou

BetterYou

Firma BetterYou istnieje na skandynawskim rynku suplementów diety od około 25 lat, a w Polsce jej produkty można kupić od 2013 roku. Swoją polską siedzibę ma w Sosnowcu. Od tamtej pory marka zdobywa coraz większe zaufanie konsumentów, co potwierdzają ich pozytywne opinie. W jej ofercie znajdują się w większości wegańskie opcje, które pochodzą z naturalnych źródeł. Szukasz sprawdzonych skutecznych preparatów? Zatem BetterYou to idealna opcja dla ciebie!

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący

BetterYousuplementy diety dla najbardziej wymagających

 

Filozofią BetterYou jest zaspokojenie potrzeb konsumentów świadomych jakości. Firma dba o to, by oferowane przez nią produkty były zdrowe i posiadały jak najwyższą jakość. BetterYou powstała jako efekt ciężkiej pracy szwedzkich naukowców. Jej celem jest pomoc ludziom we wdrożeniu się w zdrowy styl życia. Marka stara się spełnić najsurowsze wymagania klientów, dlatego posiada bardzo bogatą ofertę specyfików. Cała produkcja odbywa się w Szwecji. Zapewnia to wysoką, skandynawską jakość oraz powoduje, że firma ma pełen nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji. Wszystkie preparaty pochodzą w 100% z naturalnych składników odżywczych. Potwierdzeniem bezpieczeństwa, skuteczności i wartości suplementów jest fakt posiadania certyfikatów HACCP i GMP. HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) potwierdza bezpieczeństwo farmaceutyków przed fizycznymi, chemicznymi i biologicznymi zagrożeniami. HACCP ma na celu zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie wystąpienia ryzyka niebezpieczeństw i kontroluje wszystkie etapy produkcji, procesy przygotowawcze, pakowanie i dystrybucję. Certyfikat GMP to natomiast Dobra Praktyka Wytwarzania, co oznacza, że produkcja zachodzi w naturalny i bezpieczny sposób. 

 

Pozytywne opinie konsumentów i ambasadorów marki

 

Firma BetterYou szczyci się wyjątkową obsadą ambasadorów, w której znajdują się światowej klasy sportowcy, na przykład JÖRGEN KRUTH (były mistrz świata w Muay Thai), PAULINE SVORONO (dietetyk, Instruktor szkolenia PT i grup), MICHAEL BORGQVIST (profesjonalny piłkarz oraz trener ekstraklasy szwedzkiej), TORI HICKEL (hokeistka), MIKAELA LAURÉN (bokserka), DAKOTA SCHUETZ (zawodnik kickbike), EWELINA I JAKUB ŁUCZAKOWSCY (właściciele studio Pilates w Tarnobrzegu). Marka BetterYou oferuje szeroki wybór suplementów. W jej asortymencie znaleźć można witaminy, minerały, prebiotyki, oleje ekologiczne, elektrolity, aminokwasy oraz produkty, których zadaniem jest wsparcie układu kostno-stawowego, rozrodczego, a także takie, które korzystnie wpływają na stan skóry, włosów i paznokci oraz wiele innych. Innowacją firmy są witaminy i minerały w formie sprayu, dzięki czemu są one łatwe w stosowaniu i szybciej się wchłaniają do krwiobiegu. Wyróżniają się one wysoką jakością i innowacyjnością – opinie konsumentów mówią same za siebie!

 

BetterYou – idealny wybór dla wegan i nie tylko

 

Specyfiki BetterYou są w większości wegańskie i pozyskuje się je w naturalny sposób. Zostały one opracowane z innowacyjnych preparatów i rozwiązań technologicznych, dzięki czemu są jednymi z najchętniej wybieranych produktów zdrowotnych na terenie całej Skandynawii. Podsumowując, BetterYou to niezwykła marka, która pochodzi ze Szwecji i od ponad 20 lat skutecznie zdobywa zaufanie konsumentów. W jej ofercie znaleźć można wyłącznie naturalne produkty, które są wnikliwie sprawdzane i badane pod kątem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Z racji tego, że cała produkcja ma miejsce w szwedzkich zakładach, możliwa jest kontrola produkcji na każdym etapie. Suplementy BetterYou są niemal w całości wegańskie, a firma dąży do tego, by cały ich asortyment taki był już w niedalekiej przyszłości. Zaletą marki jest także szeroki wachlarz specyfików, przez co każdy znajdzie to, czego właśnie potrzebuje jego organizm.

Search engine powered by ElasticSuite