PharmaFreak

PharmaFreak

PharmaFreak to kanadyjska firma produkująca suplementy diety, działająca w branży od 2009 roku. Dzięki stawianiu na wysoką jakość po jej produkty chętnie sięgają profesjonalni sportowcy oraz inni miłośnicy aktywności – i to nie tylko tej związanej ze sportami siłowymi. Jej preparaty uznawane są za jedne z najsilniejszych na rynku, co potwierdzają liczne opinie konsumentów. Pod wieloma względami marka ta wyróżnia się na tle innych producentów – wynika to z faktu, że została ona założona przez dwóch pasjonatów fitnessu, którzy doskonale znają potrzeby i oczekiwania osób aktywnych fizycznie.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 3 wyników

Ustaw kierunek malejący

PharmaFreaksuplementy diety dla każdego pasjonata sportu i zdrowego odżywiania

 

Suplementy diety od PharmaFreak dedykowane są wszystkim pasjonatom sportu, niezależnie od tego, jaki cel treningowy chcą osiągnąć i jaką dietę stosują. W jej asortymencie można znaleźć produkty, które doskonale sprawdzą się na diecie ketogenicznej oraz wegańskiej. Nie brakuje w nim boosterów testosteronu, spalaczy tłuszczu, gainerów, kreatyny, nootropików oraz preparatów sprzyjających regeneracji. Jedno jest pewne – wszystkie specyfiki stanowią doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, które chcą poprawić swoje wyniki treningowe, zbudować wymarzoną sylwetkę i czerpać jeszcze większą przyjemność z ćwiczeń.

 

Nieustanny rozwój, znakomita jakość i pozytywne opinie konsumentów 

 

Założyciele PharmaFreak stawiają na nieustanny rozwój, aby oferować swoim odbiorcom produkty o jak najwyższej jakości i skuteczności. Pierwszym wyprodukowanym przez nich preparatem był RIPPED FREAK, czyli spalacz tłuszczu o maksymalnej mocy w jednej kapsułce, zawierający m.in. takie składniki jak kofeina, ketony malinowe, kwas galusowy oraz ekstrakty z liści zielonej herbaty, słodkiej czerwonej papryki, liści oliwnych oraz ziaren zielonej kawy. Wszystkie specyfiki od PharmaFreak wytwarzane są na bazie starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych komponentów, aby były skuteczne i w pełni bezpieczne. O ich wysokiej jakości świadczą nie tylko liczne testy, kontrole i certyfikaty (np. GMP, tj. Dobra Praktyka Produkcyjna), ale również przychylne opinie stosujących je osób. 

 

PharmaFreak – innowacyjne rozwiązania i receptury oparte na badaniach naukowych 


Na każdym etapie produkcji PharmaFreak stosuje innowacyjne rozwiązania, aby oferować swoim klientom to, co najlepsze. Suplementy diety tej marki powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, a tworzący je zespół dba o najdrobniejsze szczegóły. Receptury produktów opracowywane są z uwzględnieniem najnowszych badań naukowych, dzięki czemu preparaty są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Podsumowując, PharmaFreak to kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety, ciesząca się ogromną popularnością nie tylko w Kanadzie, ale i na całym świecie. Jej preparaty wyróżniają się na tle tych oferowanych przez innych producentów, zwłaszcza pod względem zawartości substancji aktywnych, a co za tym idzie – jakości i skuteczności. W jej asortymencie można znaleźć m.in. odżywki przedtreningowe i potreningowe, boostery testosteronu, spalacze tłuszczu oraz nootropiki, które umożliwiają wykonywanie jeszcze bardziej efektywnych treningów i wspierają regenerację powysiłkową.

Search engine powered by ElasticSuite