Aura Herbals

Aura Herbals

Aura Herbals to polski producent suplementów diety, który istnieje na rynku od 2007 roku. Początkowo zajmował się on produkcją zdrowej żywności, jednak później, mając na uwadze fakt, że nie wszystkie najważniejsze składniki i mikroelementy człowiek jest w stanie przyjąć z pożywienia, oraz to, że styl życia nieustannie się zmienia, zaczął zajmować się tworzeniem suplementów diety, które obecnie otrzymują mnóstwo pozytywnych opinii od konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 151 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 151 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Aura Herbalssuplementy tworzone z troską o zdrowie i naturę

 

Filozofią marki jest oferowanie odbiorcom zdrowych i ekologicznych specyfików. Aura Herbals chce swoimi suplementami zadbać o dobrą aurę. Wszystkie preparaty firma tworzy w zgodzie z naturą i w trosce o zdrowie ludzi. Dąży ona do tego, by w prosty i bezpieczny sposób móc uzupełniać dietę w to, co najważniejsze – witaminy, minerały itp. Jej asortyment można znaleźć zarówno w aptece, jak i na drogeryjnych półkach. Marka dba o najwyższą jakość swoich produktów. Dzięki temu może poszczycić się zaufaniem tysięcy konsumentów. Firma współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi, godnymi zaufania dostawcami, którzy oferują najlepsze surowce nie tylko w Europie, ale i na świecie. Dostawcy ci są dokładnie weryfikowani oraz są zobligowani do przedstawienia dokładnej specyfikacji. Takie procesy mogą trwać nawet do 6 miesięcy, jednak Aura Herbals podejmuje się takich działań, by mieć pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym. Każdy suplement tej marki tworzony jest według unikalnej receptury, nad którą pracuje grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 

 

Szukasz produktów o czystym, naturalnym składzie? Postaw na Aura Herbals!

 

Produkty Aura Herbals powstają zgodnie z procedurami HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Określają one bezpieczeństwo farmaceutyków pod względem fizycznym, chemicznym i biologicznym. HACCP ma na celu zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie niebezpieczeństw i kontroluje wszystkie etapy produkcji, procesy przygotowawcze oraz pakowanie i dystrybucję. Aby mógł powstać dany preparat, marka Aura Herbals wymaga wyników analiz mikrobiologicznych oraz analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Każdy etap produkcji jest rygorystycznie kontrolowany i sprawdzany, by ostateczny efekt spełniał najsurowsze wymagania. Aura Herbals tworzy zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że stara się, by skład specyfików był naturalny i możliwie jak najkrótszy, czyli pozbawiony zbędnych sztucznych dodatków, konserwantów i ulepszaczy. Firma zdaje sobie sprawę, że wszystko to, co najlepsze, można odnaleźć w naturze. To, co otacza nas na co dzień, posiada wielki potencjał i wiele właściwości prozdrowotnych. To właśnie dlatego powyższa marka produkuje suplementy diety zgodne z tą ideą. W jej produktach oczekiwać można samych naturalnych substancji o wysokim stężeniu składników aktywnych. 

 

Duża różnorodność i wysoka jakość potwierdzona pozytywnymi opiniami konsumentów

 

Wśród dóbr oferowanych przez Aura Herbals znaleźć można między innymi witaminy i minerały, zioła, kwasy omega-3 i wiele innych. Wszystkie z nich cechują się bardzo wysoką bioprzyswajalnością oraz brakiem sztucznych barwników i konserwantów. W celu zwiększenia czasu przydatności do spożycia firma korzysta z naturalnych przeciwutleniaczy, takich jak ekstrakt z rozmarynu czy witamina E ze słonecznika. Aura Herbals posiada kilka własnych marek. Są to suplementy diety Argentum200®, Linia Moje Zdrowie, Witaminy Premium, Nalewki Paracelsusa i Candica. Argentum200® to innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji na bazie srebra koloidalnego. Linia Moje Zdrowie zawiera opcje wegańskie, które wspierają najważniejsze funkcje organizmu. Witaminy Premium z kolei to substancje pochodzenia naturalnego, o bardzo wysokiej skuteczności i przyswajalności. Nalewki Paracelsusa to specyfiki w formie płynnej, które składają się z ekstraktów roślinnych oraz dodatku witamin E i C. Candica natomiast jest linią preparatów do świecowania ucha, czyli tradycyjnego zabiegu medycyny Dalekiego Wschodu. Podsumowując, Aura Herbals to polska marka suplementów diety, dla której najważniejsze jest oferowanie naturalnych, ekologicznych i zdrowych produktów. Tworzącemu ją zespołowi zależy, by ludzie zaczęli doceniać moc otaczającej nas przyrody. Firma kontroluje każdy etap produkcji i działa zgodnie z wieloma wytycznymi, by dać ludziom tylko to, co najlepsze i najskuteczniejsze. A oni wynagradzają jej zaangażowanie swoim zadowoleniem i pozytywnymi opiniami!

Search engine powered by ElasticSuite