Aura Herbals

Aura Herbals

Aura Herbals to polski producent suplementów diety, który istnieje na rynku od 2007 roku. Początkowo zajmowała się produkcją zdrowej żywności. Jednak później, mając na uwadze fakt, że nie wszystkie najważniejsze składniki i mikroelementy człowiek jest w stanie przyjąć z pożywienia oraz to, że styl życia nieustannie się zmienia, zaczęła zajmować się tworzeniem suplementów diety.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 117 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 117 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest oferowanie zdrowych i ekologicznych produktów. Aura Herbals chce swoimi suplementami zadbać o dobrą aurę. Wszystkie preparaty firma tworzy w zgodzie z naturą i w trosce o zdrowie ludzi. Dąży do tego, by w prosty i bezpieczny sposób móc uzupełniać dietę w to, co najważniejsze i konieczne - niezbędne witaminy, minerały itp.


Suplementy Aura Herbals można znaleźć zarówno w aptece, jak i na drogeryjnych półkach. Marka dba o najwyższą jakość swoich produktów. Dzięki temu może poszczycić się zdobyciem zaufania przez tysiące konsumentów. Firma współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi, godnymi zaufania dostawcami., którzy oferują najlepsze surowce nie tylko w Europie, ale i na świecie. Dostawcy ci są dokładnie weryfikowani oraz są zobligowani do przedstawienia dokładnej specyfikacji. Takie procesy mogą trwać nawet do 6 miesięcy, jednak Aura Herbals podejmuje się takich działań, by mieć pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym.


Każdy suplement tej marki to unikalna, niepowtarzalna receptura, nad którą pracowało grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Produkty powstają zgodnie z procedurami HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Określają one bezpieczeństwo farmaceutyków pod względem fizycznym, chemicznym i biologicznym. HACCP ma na celu zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie wystąpienia ryzyka niebezpieczeństw i kontroluje on wszystkie etapy produkcji, procesy przygotowawcze, pakowanie i dystrybucję. Aby mógł powstać dany produkt, marka Aura Herbals wymaga wyników analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Każdy etap produkcji jest rygorystycznie kontrolowany i sprawdzany, by ostateczny jego efekt spełniał najsurowsze wymagania.


Aura Herbals tworzy zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że stara się, by skład produktów był naturalny i możliwie jak najkrótszy – pozbawiony zbędnych, sztucznych dodatków, konserwantów i ulepszaczy. Firma zdaje sobie sprawę, że wszystko to, co najlepsze, można odnaleźć w naturze. To, co otacza nas na co dzień posiada wielki potencjał i wiele właściwości prozdrowotnych. Dlatego marka Aura Herbals produkuje takie suplementy diety, które są zgodne z tą ideą. W jej produktach oczekiwać można samych naturalnych substancji o wysokim stężeniu składników aktywnych.


Wśród oferowanych dóbr Aura Herbals znaleźć można między innymi witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i wiele innych. Wszystkie z nich cechują się bardzo wysoką bioprzyswajalnością oraz brakiem sztucznych barwników czy konserwantów. W cele zwiększenia czasu przydatności do użycia, firma korzysta z naturalnych przeciwutleniaczy, takich jak ekstrakt z rozmarynu czy witamina E ze słonecznika.


Aura Herbals posiada kilka własnych marek. Są to suplementy diety, Argentum200®, Linia Moje Zdrowie, Witaminy Premium, Nalewki Paracelsusa i Candica. Argentum200® to innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji na bazie koloidalnego srebra. Linia Moje Zdrowie zawiera preparaty wegańskie, które wspierają najważniejsze funkcje organizmu. Z kolei Witaminy Premium to naturalnego pochodzenia substancje, o bardzo wysokiej skuteczności i przyswajalności. Nalewki Paracelsusa to preparaty w formie płynnej, które składają się z ekstraktów roślinnych oraz dodatku witamin E i C.


Candica natomiast jest linią produktów do świecowania ucha, czyli tradycyjnego zabiegu medycyny
Dalekiego Wschodu.


Podsumowując, Aura Herbals to polska marka suplementów diety, dla której najważniejsze jest oferowanie naturalnych, ekologicznych i zdrowych produktów. Chce, by ludzie zaczęli doceniać moc otaczającej nas przyrody. Marka ta kontroluje każdy etap produkcji oraz działa zgodnie z wieloma wytycznymi, by dać ludziom tylko, to co najlepsze i skuteczne.