Boostery azotu

Boostery azotu to odżywki treningowe dedykowane osobom intensywnie uprawiającym sport, które liczą na szybkie rezultaty i zwiększenie efektywności ćwiczeń fizycznych do maksimum. W swoim składzie zawierają one specjalne substancje, które zwiększają stężenie tlenku azotu w organizmie, dzięki czemu przyspieszają regenerację i poprawiają ogólną wydolność. Jak działają boostery tlenu azotu? I jakie preparaty z ich zawartością dostępne są w MyBionic?

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 21 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 21 wyników

Ustaw kierunek malejący

Boostery tlenku azotu

 

Boostery tlenku azotu zostały opracowane z myślą o osobach intensywnie uprawiających sport. Zażywa się je przed treningiem w celu maksymalizacji rezultatów płynących z ćwiczeń fizycznych. Dzięki zawartości specjalnych substancji zwiększają one wydolność i poprawiają regenerację międzytreningową. W MyBionic znajdziesz boostery azotu od najlepszych producentów i o najczystszych składach.

 

Boostery tlenku azotu – kapsułki

 

Przykładowe preparaty z boosterami tlenku azotu w kapsułkach:

 

 • Olimp AAKG 1250 (120 kapsułek),
 • Puritan's Pride Beet Root (100 kapsułek),
 • Life Extension Glycine (Glicyna) 1000 mg (100 kapsułek),
 • Singularis Superior L-Arginina Forte 700 mg (60 kapsułek),
 • Singularis Superior L-arginina Plus 525 mg (60 kapsułek),
 • Trec AAKG Mega Hardcore (240 kapsułek).

 

Boostery tlenku azotu – proszek

 

Przykładowe preparaty z boosterami tlenku azotu w proszku:

 

 • BioTech USA Citrulline Malate (300 g),
 • Doctor's Best L-Citrulline cytrulina Kyowa Quality (200 g),
 • 6PAK Cytrulina o smaku grejpfrutowym (200 g),
 • OstroVit Cytrulina o smaku żurawinowym (210 g),
 • OstroVit Cytrulina o smaku truskawkowym (210 g),
 • Beet It Nitrate 8000 (210 g).

 

Boostery tlenku azotu – płyn

 

Przykładowe preparaty z boosterami tlenku azotu w płynie:

 

 • Beet It Shot z buraka 400 mg azotanów (70 ml),
 • Beet It Koncentrat z buraka 400 mg (250 ml).

 

Naturalne boostery azotu

 

Wśród najpopularniejszych naturalnych boosterów azotu wymienia się przede wszystkim takie pokarmy jak czosnek, czerwone wino, zielone warzywa liściaste, arbuz, granat, owoce cytrusowe, ciemna czekolada, małże oraz nasiona i orzechy. Wykazują one pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy i usprawniają przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Jednak to nie jedyne ich zalety, ponieważ dzięki wysokiemu stężeniu przeciwutleniaczy i substancji bioaktywnych większość z nich poprawia także parametry lipidogramu, obniża poziom cholesterolu we krwi i wycisza stany zapalne. 

 

Boostery azotu – efekty

 

Jak dokładnie działają boostery azotu? Efekty ich przyjmowania są bardzo zadowalające dla osób aktywnie uprawiających sport. Dzięki stymulacji tlenku azotu przepływ krwi do mięśni zostaje zwiększony, co pozwala cieszyć się ich maksymalnym napięciem po treningu. W wyniku skomplikowanego procesu do miocytów dostaje się duża objętość składników odżywczych i tlenu, co prowadzi do efektu zwanego ,,pompą mięśniową”. W rezultacie mięśnie wyglądają na większe i atrakcyjniejsze. 

 

Oprócz obietnicy lepszego wyglądu muskulatury zażywanie boosterów azotu przyspiesza tempo regeneracji tkanek zarówno podczas, jak i po treningu. Ich regularne stosowanie wydłuża czas trwania ćwiczeń, co z kolei umożliwia maksymalizację efektów opracowanego planu treningowego. Poprawa regeneracji sprawia, że organizm szybciej dochodzi do pełnej wydolności po każdej wizycie na siłowni i może pracować znacznie wydajniej podczas kolejnej.

 

Wiele osób zastanawia się, czy boostery tlenku azotu działają hipertensyjnie. Okazuje się, że suplementy te są zupełnie bezpieczne dla osób borykających się ze schorzeniami układu krwionośnego. Ze względu na brak pobudzających komponentów nie podnoszą one ciśnienia tętniczego krwi. Co więcej, mogą być one stosowane również przez osoby cierpiące na zaburzenia snu. Doniesienia ze świata nauki pokazują, że najpopularniejsze substancje, tj. arginina, cytrulina i agmatyna, delikatnie obniżają ciśnienie krwi, a dzięki temu wspierają ogólną kondycję układu sercowo-naczyniowego. 

 

Szukasz dobrej jakości specyfików z powyższej kategorii? Oprócz produktów typu booster tlenku azotu w MyBionic oferujemy całe spektrum praktycznych preparatów. Wśród nich znajdują się odżywki białkowe, aminokwasy, węglowodany carbo, kreatyna, izotoniki oraz stymulanty i neurotransmitery. U nas dostaniesz artykuły dedykowane kobietom, mężczyznom, seniorom, sportowcom, ciężarnym oraz dzieciom. Pamiętaj, aby przed dokończeniem zakupów zajrzeć do zakładki z promocjami, w której znajdziesz bardzo atrakcyjne rabaty na rozmaite suplementy!

 

Bibliografia +
Powiązane kategorie
Search engine powered by ElasticSuite