Natrol

Natrol

Natrol to amerykańska firma, istniejąca na światowym rynku od blisko 40 lat. Została założona w 1980 roku przez Elliotta Balberta jako firma kosmetyczna. Jednak w ciągu ostatnich lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących witaminy, minerały i suplementy diety.
Celem założycieli była początkowo chęć poprawy samopoczucia i nastroju u ludzi.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący

Obecnie marka ta dostarcza innowacyjnych produktów o szerokim zakresie, na przykład: produkty wpływające na witalność i spowalniające procesy starzenia, poprawiające jakość snu, dbające o urodę, wspomagające działanie centralnego układu nerwowego, wpływające na utrzymanie masy ciała na odpowiednim poziomie, uspakajające oraz przeznaczone dla kobiet. Suplementy znacząco poprawiają jakość życia przyjmujących je ludzi. Zaletą Natrolu, oprócz oferowania najwyższej jakości preparatów, jest również uświadamianie konsumentów o tym, jak ważne jest zachowanie dobrego zdrowia.


Filozofią koncernu jest polepszenie jakości życia poprzez podstawowe suplementy – melatoninę, biotynę i 5-HTP. Firma Natrol przywiązuje ogromną uwagę do jakości oferowanych preparatów. Stoi to na piedestale wartości tej firmy. Dlatego każda partia musi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Marka dba, by produkty były przede wszystkim bezpieczne, skuteczne i godne zaufania. Prowadzone są rygorystyczne badania i liczne kontrole – dostawcy są weryfikowani w bardzo dokładny sposób, tak, by dostarczali oni najwyższej jakości surowców.. Również późniejsze etapy powstawania preparatów zachodzą w specyficznych warunkach. Wszystko odbywa się po to, by móc chwalić się uzyskaniem wysokich ocen Stowarzyszenia Produktów Naturalnych.


Natrol słynie z kunsztu organizacyjnego swojej pracy. Dzięki zastosowaniu efektywnych własnych zasobów firma jest w stanie zapewnić bardzo wysoką jakość produktów przy jednoczesnej niskiej cenie. Jest to zdecydowanie przełomowe rozwiązanie w branży suplementów diety. Koncern ten zatrudnia także wyselekcjonowaną kadrę pracowniczą, która jest gwarantem celnych rozwiązań oraz usprawnia zachodzące procesy produkcyjne. Wyznaczają oni coraz to wyższą granicę badań nad suplementami. Zdecydowanie korzystnie wpływa to na jakość oferowanych preparatów.


Najbardziej znane produkty marki Natrol to melatonina i biotyna. Jest tak, ponieważ są one w ofercie od samego początku istnienia tej firmy. Oprócz tego, spośród innych suplementów, mających ten sam skład, wyróżnia je to, że znacząco wyprzedzają inne pod kątem jakości i bioprzyswajalności. Natrol Melatonin (najlepiej sprzedająca się marka melatoniny w Stanach Zjednoczonych) oraz Natrol Biotin posiadają najwyższej jakości audyt dostępny w USA w kategorii Produkcja suplementów diety. Posiadają one certyfikat kontroli United States Pharmacopeia (USP) i Good Manufacturing Practice (GMP) Quality Systems.


Natrol nieustannie prowadzi badania nad nowymi, jak już istniejącymi w jego linii produktami. Oznacza to, że te same suplementy mają coraz to lepszy skład, zgodny z najnowszymi badaniami klinicznymi.
W ostatnim czasie Natrol został przejęty przez New Mountain Capital, która jest nowojorską firmą o dużym prestiżu. Oznacza to rozpoczęcie nowej ery dla Natrolu – pozwoli na zwiększenie ekspansji produktów i dostarczenie ich na światowy rynek. Na pewno przełoży się to też na jeszcze większe wzmocnienie jakości i wartości oferowanych preparatów.
Produkty Natrol spełniają najnowsze, najbardziej rygorystyczne wymogi. Potwierdza to fakt zdobycia oceny „A” od NSF (jest to najwyższa możliwa ocena do uzyskania).


Natrol, jak już wyżej było wspomniane, ceni sobie wiedzę i umiejętności swojej kadry pracowniczej. Świadczy o tym zorganizowanie targów Health and Wellness, które miały na celu zapoznać się z ogromną rolą, jaką pełni świadome prowadzenia zdrowego stylu życia. Przedstawiono tam również najnowsze badania oraz przygotowano na wypadek wystąpienia sytuacji kryzysowych. Taką mogła okazać się epidemia koronawirusa w 2020 roku, jednak firma kontynuowała produkcję nieprzerwanie, poprzez zapewnienie wielu środków bezpieczeństwa. Było to bardzo ważne, gdyż Natrol to podstawowa branża oferująca chociażby preparaty wzmacniające odporność czy poprawiające samopoczucie.


W 2019 roku w firmie wdrożono system Redzone, który zapewnia ciągłą poprawę ogólnej efektywności sprzętu (OEE) i optymalizację systemów realizacji produkcji (MES). Powoduje to umożliwienie szybszej reakcji na problemy produkcyjne i zwiększenie wydajności pracy.


Podsumowując, firma Natrol wiedzie prym na amerykańskim i światowym rynku suplementów diety. Oferuje najwyższej jakości produkty wpływające na witalność i spowalniające procesy starzenia, poprawiające jakość snu, dbające o urodę, wspomagające działanie centralnego układu nerwowego, wpływające na utrzymanie masy ciała na odpowiednim poziomie, uspakajające oraz przeznaczone dla kobiet. Spośród innych marek wyróżnia się wysoką jakością i nieustannym dążeniem do zaspokajania najbardziej wymagających konsumentów na całym świecie.