Natrol

Natrol

Natrol to amerykańska firma, istniejąca na światowym rynku od blisko 40 lat. Została ona założona w 1980 roku przez Elliotta Balberta jako firma kosmetyczna. Jednak w ciągu ostatnich lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących witaminy, minerały i inne suplementy diety. Celem założycieli była początkowo chęć poprawy samopoczucia i nastroju ludzi. Obecnie cieszy się ona ogromnym zaufaniem konsumentów, o czym świadczy jej popularność oraz pozytywne opinie jej odbiorców.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 19 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 19 wyników

Ustaw kierunek malejący

Natrol – innowacyjne suplementy diety o szerokim spektrum działania

 

Aktualnie marka ta dostarcza innowacyjne produkty o szerokim zakresie, w tym preparaty wpływające na witalność i spowalniające procesy starzenia, poprawiające jakość snu, dbające o urodę, wspomagające działanie centralnego układu nerwowego, wpływające na utrzymanie masy ciała na odpowiednim poziomie, uspakajające oraz te przeznaczone dla kobiet. Suplementy znacząco poprawiają jakość życia przyjmujących je ludzi. Zaletą Natrolu, oprócz oferowania najwyższej jakości preparatów, jest uświadamianie konsumentów o tym, jak ważne jest zachowanie dobrego zdrowia. Filozofią koncernu jest polepszenie jakości życia poprzez podstawowe suplementy – melatoninę, biotynę i 5-HTP. Firma Natrol przywiązuje ogromną uwagę do jakości oferowanych przez siebie preparatów. Stoi to na piedestale jej wartości. To właśnie dlatego każda partia musi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Marka dba, by jej produkty były przede wszystkim bezpieczne, skuteczne i godne zaufania. Prowadzone są nad nimi rygorystyczne badania i liczne kontrole – dostawcy są weryfikowani w bardzo dokładny sposób, tak, by dostarczali surowce najwyższej jakości. Późniejsze etapy powstawania preparatów również zachodzą w specyficznych warunkach. Wszystko odbywa się po to, by móc chwalić się uzyskaniem wysokich ocen Stowarzyszenia Produktów Naturalnych. Natrol słynie z kunsztu organizacyjnego swojej pracy. Dzięki zastosowaniu własnych efektywnych zasobów firma jest w stanie zapewnić bardzo wysoką jakość specyfików przy niskiej cenie. Jest to zdecydowanie przełomowe rozwiązanie w branży suplementów diety. Koncern ten zatrudnia także wyselekcjonowaną kadrę pracowniczą, która jest gwarantem celnych rozwiązań, oraz usprawnia procesy produkcyjne. Wyznacza on coraz to wyższą granicę badań nad suplementami. Zdecydowanie korzystnie wpływa to na jakość oferowanych przez niego preparatów.

 

Melatonina, biotyna i wiele innych produktów dla wymagających 

 

Najbardziej znane produkty marki Natrol to melatonina i biotyna – są one obecne w ofercie tej firmy od początku jej istnienia. Wśród innych suplementów mających ten sam skład wyróżnia je to, że znacząco przodują one pod kątem jakości i biodostępności. Natrol Melatonin (najlepiej sprzedająca się marka melatoniny w Stanach Zjednoczonych) oraz Natrol Biotin posiadają najwyższej jakości audyt dostępny w USA w kategorii Produkcja Suplementów Diety. Uzyskały one certyfikat kontroli United States Pharmacopeia (USP) oraz Good Manufacturing Practice (GMP) Quality Systems. Natrol nieustannie prowadzi badania nad nowymi, jak i istniejącymi produktami. Oznacza to, że te same suplementy mają coraz lepszy skład, zgodny z najnowszymi badaniami klinicznymi. W ostatnim czasie Natrol został przejęty przez New Mountain Capital, która jest nowojorską firmą o dużym prestiżu. Oznacza to rozpoczęcie nowej ery dla Natrolu – pozwoli na zwiększenie ekspansji preparatów i dostarczenie ich na światowy rynek. Na pewno przełoży się to też na jeszcze większe wzmocnienie jakości i wartości oferowanych preparatów. Produkty Natrol spełniają najaktualniejsze i najbardziej rygorystyczne wymogi. Potwierdza to fakt zdobycia oceny „A” od NSF (jest to najwyższa możliwa ocena do uzyskania). 

 

Natrol – wiedza, umiejętności i zaangażowanie. Opinie konsumentów to potwierdzają! 


Jak już zostało wspomniane, Natrol ceni sobie wiedzę i umiejętności swojej kadry pracowniczej. Świadczy o tym zorganizowanie targów Health and Wellness, które miały na celu zapoznać się z ogromną rolą, jaką pełni świadome prowadzenia zdrowego stylu życia. Przedstawiono tam najnowsze badania oraz przygotowano na wypadek wystąpienia sytuacji kryzysowych. Taką mogła okazać się epidemia koronawirusa w 2020 roku, jednak firma kontynuowała produkcję nieprzerwanie poprzez zapewnienie wielu środków bezpieczeństwa. Było to bardzo ważne, gdyż Natrol to podstawowa branża oferująca chociażby preparaty wzmacniające odporność czy poprawiające samopoczucie. W 2019 roku w firmie wdrożono system Redzone, który zapewnia ciągłą poprawę ogólnej efektywności sprzętu (OEE) i optymalizację systemów realizacji produkcji (MES). Umożliwia to szybką reakcję na problemy produkcyjne i zwiększenie wydajności pracy. Podsumowując, firma Natrol wiedzie prym na amerykańskim i światowym rynku suplementów diety. Oferuje ona najwyższej jakości produkty, wpływające na witalność i spowalniające procesy starzenia, poprawiające jakość snu, dbające o urodę, usprawniające działanie centralnego układu nerwowego, wpływające na utrzymanie masy ciała na odpowiednim poziomie, uspakajające oraz przeznaczone dla kobiet. Wśród innych marek wyróżnia się ona wysoką jakością i nieustannym dążeniem do zaspokajania potrzeb najbardziej wymagających konsumentów na całym świecie. O jej zaangażowaniu i nieustannym rozwoju świadczą nie tylko liczne certyfikaty, ale również przychylne opinie konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite