Nordic Naturals

Nordic Naturals

Historia firmy Nordic Naturals rozpoczęła się w 1995 roku. Jej właściciel Joar Opheim, rodowity Norweg, wyjechał na studia MBA do Kalifornii. Tam przyzwyczajony do spożywania zdrowych i pełnych mikroelementów tranów zauważył ogromny problem z dostępnością dobrej jakości omegi. Wszystkie produkty, jakie były dostępne w Stanach Zjednoczonych, były bardzo niskiej jakości. Z tego powodu zrodził się pomysł, aby stworzyć firmę, która będzie produkowała najlepszy olej zawierający kwasy omega na rynku. I tak w 1995 roku powstała firma Joara, którą nazwał Nordic Naturals, i po dziś dzień jest jej szefem i głównym zarządcą.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 122 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 122 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Nordic Naturals – światowy lider wśród producentów kwasów omega-3

 

Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższej jakości tranu, wolnego od zanieczyszczeń i metali ciężkich. Jej misją jest produkowanie czystych i przebadanych pod każdym kątem suplementów zawierający kwasy omega-3. Każda partia, która schodzi z linii produkcyjnej, przechodzi rygorystyczne testy i badania, między innymi na zawartość metali ciężkich. Można to sprawdzić, wpisując numer partii znajdujący się na spodzie opakowania na specjalnej stronie. Po weryfikacji uzyskamy dostęp do wyników badań z laboratorium. Produkty Nordic Naturals są testowane przez 3P Third-Party Testing – niezależne laboratorium testowe, oferujące bezstronne testy analityczne. Na początku firma oferowała jeden podstawowy rodzaj oleju z dorsza arktycznego zawierający kwasy omega. Dziś gama jej preparatów to kilkadziesiąt wersji i rodzajów kwasów omega, a także innych suplementów zawierających witaminy, minerały czy aminokwasy. 

 

Suplementy dla osób w każdym wieku, cieszące się pozytywnymi opiniami konsumentów

 

Nordic Naturals oferuje swoim klientom serie produktów dla dorosłych, dzieci, seniorów, sportowców, a nawet zwierząt. Jednak misja niesienia zdrowia i witalności dla wszystkich nie jest jedyną, jaką obrała firma Joara. Dbanie o środowisko naturalne, planetę i zrównoważony rozwój jest równie ważne co produkowanie najlepszych suplementów diety. Wszystkie procesy technologiczne są nastawione na ekologię. Pozyskiwanie oleju odbywa się w sposób naturalny i bez szkodliwego wpływu na środowisko czy życie morskich stworzeń. Wszystkie procesy produkcyjne, użyte surowce czy półprodukty są pochodzenia ekologicznego. Odpady podlegają pełnemu procesowi recyklingu, a żadne substancje chemiczne nie przedostają się do środowiska naturalnego. Dzięki temu firma Nordic Naturals otrzymała wszelkie możliwe certyfikaty jakości, czystości i produkcji zgodnej z duchem ekologii. To wszystko sprawiło, że jej produkty przebojem wchodzą na rynki całego świata, od Norwegii aż po słoneczne stany Kalifornii. Obecnie Nordic Naturals jest liderem w produkcji olejów rybnych w Stanach Zjednoczonych i światowym liderem wśród producentów kwasów omega-3. O prestiżu marki świadczą nie tylko liczne nagrody i certyfikaty, ale również pozytywne opinie i ogromne zaufanie konsumentów.

 

Nordic Naturals suplementy diety tworzone bez uszczerbku dla środowiska 

 

W ostatnich latach firma Nordic Naturals postawiła na rozwój produktów dedykowanych dzieciom. Oprócz smakowych tranów ma ona w swojej ofercie gamę zdrowych, naturalnych i smacznych owocowych żelków. Seria Nordic Berries szturmem zdobywa rynek i zaufanie rodziców na cały świecie. Dzięki Nordic Naturals mogą oni dostarczyć porcję zdrowia dla swoich dzieci w formie smacznych, niezawierających chemii żelek lub cukierków. W ofercie znaleźć można multiwitaminowe żelki, witaminę C, witaminę D3 czy nawet probiotyki niezbędne podczas antybiotykoterapii. Firma jest na bieżąco z najnowszymi badaniami medycznymi i dzięki temu udoskonala swoje produkty, bazując na aktualnych nowinkach ze świata nauki. Przykładem może być Omega Vision zawierające luteinę i zeaksantynę czy Omega Woman z olejem z wiesiołka. Podsumowując, Nordic Naturals to lider branży suplementacyjnej na świecie. Główną misją firmy jest produkcja kwasów omega o najwyższej jakości bez uszczerbku dla środowiska naturalnego. Jej dbałość o naturę i ludzi spotyka się z ogromnym zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite