Nordic Naturals

Nordic Naturals

Historia firmy Nordic Naturals rozpoczęła się w 1995 roku. Jej właściciel Joar Opheim, rodowity Norweg, wyjechał na studia MBA do Kalifornii. Tam przyzwyczajony do spożywania zdrowych i pełnych mikroelementów tranów zauważył ogromny problem z dostępnością dobrej jakości omegi. Wszystkie produkty jakie były dostępne w Stanach Zjednoczonych były bardzo niskiej jakości. Z tego powodu zrodził się pomysł, aby stworzyć firmę, która będzie produkowała najlepszy olej zawierający kwasy Omega na rynku. I tak w 1995 roku powstała firma Joara, którą nazwał Nordic Naturals i po dziś dzień jest jej szefem i głównym zarządcą.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 115 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 115 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższej jakości tranu, wolnego od zanieczyszczeń i metali ciężkich. Misją firmy jest produkowanie tylko i wyłączenie czystych i przebadanych pod każdym kątem suplementów zawierający kwasy Omega 3. Każda partia, która schodzi z linii produkcyjnej przechodzi rygorystyczne testy i badania, między innymi na zawartość metali ciężkich. Można to sprawdzić wpisując numer partii znajdujący się na spodzie opakowania na specjalnej stronie. Po weryfikacji uzyskamy dostęp do wyników badań z laboratorium. Produkty Nordic Naturals są testowane przez 3P Third-Party Testing - niezależne laboratorium testowe oferujące bezstronne testy analityczne. Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższej jakości tranu, wolnego od zanieczyszczeń i metali ciężkich. Misją firmy jest produkowanie tylko i wyłączenie czystych i przebadanych pod każdym kątem suplementów zawierający kwasy Omega 3. Każda partia, która schodzi z linii produkcyjnej przechodzi rygorystyczne testy i badania, między innymi na zawartość metali ciężkich. Można to sprawdzić wpisując numer partii znajdujący się na spodzie opakowania na specjalnej stronie. Po weryfikacji uzyskamy dostęp do wyników badań z laboratorium. Produkty Nordic Naturals są testowane przez 3P Third-Party Testing - niezależne laboratorium testowe oferujące bezstronne testy analityczne.

Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższej jakości tranu, wolnego od zanieczyszczeń i metali ciężkich. Misją firmy jest produkowanie tylko i wyłączenie czystych i przebadanych pod każdym kątem suplementów zawierający kwasy Omega 3. Każda partia, która schodzi z linii produkcyjnej przechodzi rygorystyczne testy i badania, między innymi na zawartość metali ciężkich. Można to sprawdzić wpisując numer partii znajdujący się na spodzie opakowania na specjalnej stronie. Po weryfikacji uzyskamy dostęp do wyników badań z laboratorium. Produkty Nordic Naturals są testowane przez 3P Third-Party Testing - niezależne laboratorium testowe oferujące bezstronne testy analityczne.

Na początku firma oferowała jeden, podstawowy rodzaj oleju z dorsza arktycznego zawierający kwasy Omega. Dziś gama ich produktów to kilkadziesiąt wersji i rodzajów Omeg, a także innych suplementów zawierających witaminy, minerały czy aminokwasy. Nordic Naturals oferuje swoim klientom serie produktów dla dorosłych, dzieci, seniorów, sportowców, a nawet zwierząt.

Jednak misja niesienia zdrowia i witalności dla wszystkich nie jest jedyną jaką obrała firma Joara. Dbanie o środowisko naturalne, planetę i zrównoważony rozwój jest równie ważne, co produkowanie najlepszych suplementów diety. Wszystkie procesy technologiczne są nastawione na ekologię. Pozyskiwanie oleju odbywa się w sposób naturalny i bez szkodliwego wpływu na środowisko czy życie morskich stworzeń. Wszystkie procesy produkcyjne, użyte surowce czy półprodukty są pochodzenia ekologicznego. Odpady podlegają pełnemu procesowi recyklingu, a żadne substancje chemiczne nie przedostają się do środowiska naturalnego. Dzięki temu firma Nordic Naturals otrzymał wszelkie możliwe certyfikaty jakości, czystości i produkcji zgodnej z duchem ekologii.

To wszystko sprawiło, że ich produkty przebojem wchodzą na rynki całego świata, od Norwegii, aż po słoneczne stany Kalifornii. Obecnie Nordic Naturals jest liderem w produkcji olejów rybnych w Stanach Zjednoczonych i światowym liderem wśród producentów kwasów omega 3.

Ostatnie lata Nordic Naturals postawiło na rozwój produktów dedykowanych specjalnie dzieciom. Oprócz smakowych tranów mają w swojej ofercie gamę zdrowych, naturalnych i smacznych owocowych żelków. Seria Nordic Berries szturmem zdobywa rynek i zaufanie rodziców na cały świecie. Dzięki Nordic Naturals mogą oni dostarczyć porcję zdrowia dla swoich dzieci w formie smacznych, nie zawierających chemii żelek lub cukierków. W ofercie mają multiwitaminowe żelki, witaminę C, witaminę D3 czy nawet probiotyki niezbędne podczas antybiotykoterapii.

Firma jest też na bieżąco z najnowszymi badaniami medycznymi i dzięki temu uzupełnia swoje produkty zawierające kwasy Omega o najlepsze i najnowsze nowinki. Przykładem może być Omega Vision zawierające luteinę i zeaksantynę czy Omega Woman z olejem z wiesiołka. Podsumowując, Nordic Naturals to lider branży suplementacyjnej na świecie. Ich główną misją jest produkcją kwasów omega o najwyższej jakości bez uszczerbku dla środowiska naturalnego.