Targroch

Targroch

Targroch to firma specjalizująca się w produkcji zdrowej żywności, funkcjonująca od ponad 20 lat. Pierwszym krokiem w jej działalności było importowanie wysokiej jakości orzechów i bakalii. Z czasem jej oferta zaczęła się rozrastać – dziś w jej asortymencie można znaleźć szeroką gamę produktów, w tym mąki, oleje, soki, przyprawy, kasze, ryże, kawę i herbatę oraz suplementy. Wykorzystywane przez nią surowce pozyskiwane są nie tylko od polskich dostawców, ale również tych zagranicznych – wszystko po to, aby zagwarantować swoim klientom to, co najlepsze i najsmaczniejsze.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 144 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 144 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Targroch – wysoka jakość i odpowiedzialna produkcja

 

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów, firma Targroch nieustannie się rozwija. Może ona poszczycić się nowoczesnym parkiem technologicznym, w którym wdrażane są innowacyjne procesy produkcyjne. Marka jest w stanie samodzielnie tłoczyć oleje i wytwarzać pasty orzechowe, a także konfekcjonować produkty do sprzedaży hurtowej i detalicznej. Co bardzo ważne, przykłada ona szczególną wagę nie tylko do wytwarzanych przez siebie artykułów, ale również warunków, w jakich są one magazynowane – firma stosuje zasadę FIFO, czyli First In, First Out, dzięki czemu klienci mogą liczyć na produkty bardzo wysokiej jakości. 

 

Targroch – dbałość o szczegóły i pozytywne opinie klientów 

 

Firma Targroch dokłada wszelkich starań, aby sukcesywnie podnosić jakość swoich usług. Świadczą o tym wprowadzone przez nią standardy, w tym GHP (Dobra Praktyka Higieniczna), GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) oraz Codex Alimentarius. Poszukując nowych kontrahentów, jest ona otwarta nie tylko na rodzimy rynek, ale również ten zagraniczny. Jej artykuły spożywcze cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców prowadzących cukiernie, kawiarnie czy piekarnie. 

 

Najpierw zdrowa żywność, później suplementy 


Nie od dziś wiadomo, że kluczem do dobrego samopoczucia jest stosowanie zdrowej, zbilansowanej diety. Nawet najlepsze suplementy nie sprawią, że będziemy czuli się lepiej, jeśli na naszych talerzach ląduje wysokoprzetworzona żywność. Na szczęście mamy do dyspozycji produkty od takich firm jak Targroch, które stanowią nie tylko cenny element jadłospisu, ale również wyróżniają się atrakcyjnym smakiem. Asortyment tej marki obejmuje szeroką gamę pokarmów, w tym mąki, przyprawy, napoje, orzechy oraz owoce suszone i kandyzowane. Ale to nie wszystko – konsumenci mają do dyspozycji także zdrowe słodycze, cukry i słodziki, kawę i herbatę, kasze i ryże oraz suplementy diety. Na szczególną uwagę zasługują zimnotłoczone oleje, w tym olej z czarnuszki, pestek dyni, ostropestu, kokosowy i rzepakowy. Wśród nich nie brakuje także oliwy z oliwek będącej prawdziwą skarbnicą jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Jedno jest pewne – Targroch to idealna opcja dla wymagających smakoszy, a opinie klientów tylko to potwierdzają!

Search engine powered by ElasticSuite