Skoczylas

Skoczylas

Marka Skoczylas to polska marka suplementów diety, która została założona przez znanego i cenionego dr. Marka Skoczylasa. Osobiście opracowuje on skład produktów oraz dba o przestrzeganie najwyższych standardów przy produkcji. Człowiek ten jest specjalistą, który od wielu lat z pasją troszczy się o przywracanie zdrowia za pomocą naturalnych i nieszkodliwych dla człowieka sposobów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 13 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią tej marki jest oferowanie wysokiej jakości produktów, opartych na naturalnych, najbardziej wartościowych składnikach. W preparatach znaleźć można wyłącznie takie ekstrakty i wyciągi roślinne, które mają udowodnione działanie i skuteczność. Suplementy diety od lekarza Marka Skoczylasa mogą zagwarantować uzyskanie oczekiwanego efektu, bez opcji niezadowolenia z ich działania.

W obecnych czasach na wagę złota jest pewność, że produkty faktycznie są najwyższej jakości i nie zawierają sztucznych, syntetycznych dodatków chemicznych takich jak: stearynian magnezu, substancje konserwujące, barwniki i ulepszacze. Marka Skoczylas oferuje jedynie takie suplementy, które spełniają powyższe kryteria.


Suplementy diety Skoczylas posiadają unikalny dobór składników, opartych o ogromną wiedzę medyczną i zielarską założyciela firmy. Surowce wykorzystywane do produkcji preparatów pochodzą od ekologicznych producentów żywności, którzy gwarantują uprawianie roślin tylko w naturalnych, odpowiednich warunkach. Najczęściej pochodzą oni ze Szwajcarii i Niemiec, ale także z Polski. O wyjątkowym podejściu marki Skoczylas do zachowania najwyższej jakości swoich produktów, świadczy zastosowanie ciemnych opakowań, nieprzepuszczalnych dla promieni słonecznych. Dzięki temu substancje zawarte w pudełkach są chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV, które mogłoby prowadzić do uszkodzenia substancji aktywnych, utraty przez nie swojej siły działania, trwałości i skrócenia terminu przydatności do spożycia.


W ofercie marki Skoczylas znaleźć można suplementy, wspomagające usuwanie metali ciężkich i toksyn z organizmu (Neutralizer DETOX), łagodzące objawy menopauzy (Menopauzol), wspomagające obniżenie zbyt wysokiego ciśnienia krwi, wspierające pamięć (Pamięć) , wzrok (Na oczy), regulujące poziom trójglicerydów i cholesterolu we krwi (Cholesterol), korzystnie wpływające na wątrobę (Wątroba), a także inne preparaty, takie jak: Kora sosny, Witamina ADEK, Witamina C TRIO.


Wybierając suplementy diety Skoczylas, ma się gwarancję dobrego wyboru, ponieważ produkty te odznaczają się najwyższą jakością oraz są w dostępnej cenie. Gwarantują także szybkie uzyskanie oczekiwanych efektów, a czysty skład bez sztucznych dodatków chroni przed wystąpieniem niechcianych skutków ubocznych.


Podsumowując, firma Skoczylas to godna zaufania marka, która oferuje wysokiej jakości produkty, powstałe wyłącznie z naturalnych surowców z ekologicznych upraw. Każdy z suplementów diety posiada unikalny skład dobrany w oparciu o najnowocześniejszą wiedzę medyczną i zielarską oraz w taki sposób, by mógł wykazywać jak najsilniejsze działanie i skuteczność.

Search engine powered by ElasticSuite