Skoczylas

Skoczylas

Marka Skoczylas to polska marka suplementów diety, która została założona przez znanego i cenionego dr. Marka Skoczylasa. Osobiście opracowuje on skład produktów oraz dba o przestrzeganie najwyższych standardów przy produkcji. Człowiek ten jest specjalistą, który od wielu lat z pasją troszczy się o przywracanie zdrowia za pomocą naturalnych i nieszkodliwych dla człowieka sposobów. Jeśli szukasz sprawdzonych naturalnych suplementów diety, marka Skoczylas to idealny wybór dla ciebie.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 31 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 31 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Skoczylas – naturalne suplementy diety. Bez sztucznych dodatków i barwników

 

Filozofią marki jest oferowanie wysokiej jakości produktów, opartych na naturalnych, najbardziej wartościowych składnikach. W preparatach znaleźć można wyłącznie takie ekstrakty i wyciągi roślinne, które mają udowodnione działanie i skuteczność. Suplementy diety od lekarza Marka Skoczylasa mogą zagwarantować uzyskanie oczekiwanego efektu, bez opcji niezadowolenia z ich działania. Według opinii konsumentów w obecnych czasach na wagę złota jest pewność, że produkty faktycznie są najwyższej jakości – te od firmy Skoczylas nie zawierają sztucznych, syntetycznych dodatków chemicznych takich jak stearynian magnezu, substancje konserwujące, barwniki i ulepszacze. 

 

Połączenie medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej

 

Marka Skoczylas oferuje jedynie takie suplementy, które spełniają powyższe kryteria. Suplementy diety Skoczylas posiadają unikalny dobór składników, opartych o ogromną wiedzę medyczną i zielarską założyciela firmy. Surowce wykorzystywane do produkcji preparatów pochodzą od ekologicznych producentów żywności, którzy gwarantują uprawianie roślin tylko w naturalnych, odpowiednich warunkach. Najczęściej pochodzą oni ze Szwajcarii i Niemiec, ale także z Polski. O wyjątkowym podejściu marki Skoczylas do zachowania najwyższej jakości produktów świadczy zastosowanie ciemnych opakowań, nieprzepuszczalnych dla promieni słonecznych. Dzięki temu substancje zawarte w pudełkach są chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV, które mogłoby prowadzić do uszkodzenia substancji aktywnych, utraty przez nie siły działania, trwałości i skrócenia terminu przydatności do spożycia.

 

Szeroki wybór suplementów, wysoka jakość i opinie zadowolonych konsumentów

 

W ofercie marki Skoczylas znaleźć można suplementy wspomagające usuwanie metali ciężkich i toksyn z organizmu (Neutralizer DETOX), łagodzące objawy menopauzy (Menopauzol), wspomagające obniżenie zbyt wysokiego ciśnienia krwi, wspierające pamięć (Pamięć), wzrok (Na oczy), regulujące poziom trójglicerydów i cholesterolu we krwi (Cholesterol), korzystnie wpływające na wątrobę (Wątroba), a także inne preparaty, takie jak: Kora sosny, Witamina ADEK, Witamina C TRIO. Wybierając suplementy diety Skoczylas, ma się gwarancję dobrego wyboru, ponieważ produkty te odznaczają się najwyższą jakością oraz są w dostępnej dla każdego cenie. Gwarantują także szybkie uzyskanie oczekiwanych efektów, a czysty skład bez sztucznych dodatków chroni przed wystąpieniem niechcianych skutków ubocznych. Podsumowując, firma Skoczylas to godna zaufania marka, która oferuje wysokiej jakości produkty, powstałe wyłącznie z naturalnych surowców z ekologicznych upraw. Każdy z suplementów diety posiada unikalny skład, dobrany w oparciu o najnowocześniejszą wiedzę medyczną i zielarską oraz w taki sposób, by mógł wykazywać jak najsilniejsze działanie i skuteczność. Dzięki temu preparaty te mogą poszczycić się pozytywnymi opiniami konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite