Enzymedica

Enzymedica

Enzymedica jest amerykańską firmą, która zajmuje się przede wszystkim produkcją suplementów diety wspierających trawienie i układ pokarmowy. Daje ona gwarancję czystości, efektywności i ekologiczności swoich produktów. Przyświeca jej idea, że trawienie jest kluczem do zachowania ogólnego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 7 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 7 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest ułatwienie ludziom dostępu do dobrego zdrowia. Enzymedica przykłada ogromną uwagę co do jakości i skuteczności oferowanych przez siebie dóbr, dlatego do produkcji używa wyłącznie czystych i naturalnych składników. Świadczy o tym fakt audytowania firmy przez NSF International. Każda partia, zanim zejdzie z linii produkcyjnej, jest wnikliwie badana, by móc dać pewność co do tego, że skład z etykiety jest faktycznie tym, co znajduje się w środku opakowania. Enzymedica jako pierwsza marka suplementów diety na świecie szczyci się posiadaniem certyfikatu Clean Label Project, który mówi o tym, iż jest ona marką wolną od ponad 130 zanieczyszczeń. Firma ta dąży, by wszystkie produkty były również odpowiednie dla wegan i wegetarian. W miarę możliwości produkty są certyfikowane jako koszerne. Oprócz tego, Enzymedica zapewnia, że suplementy nie posiadają żadnych sztucznych wypełniaczy ani dodatków.


Marka ceni także sobie dobro planety. Zdaje ona sobie sprawę, iż aby produkty były dobre i wartościowe, muszą powstać zgodnie z naturą. Posiada ona certyfikat LEED-Gold, który świadczy o korzystaniu przez nią z energii odnawialnej – słonecznej. Firma nawiązała również współpracę z Green Mountain Energy, by jak najbardziej to możliwe ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Ponadto zapewnia, że ich produkty nie stanowią żadnego zagrożenia dla ekosystemów, roślin ani zwierząt.


Enzymedica dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannemu pogłębianiu swojej wiedzy sprawia, że oferowane przez nią produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy. Firma współpracuje ze światowej klasy naukowcami i jest pionierem nowoczesnych technologii, takich jak Thera-blend. Prowadzi również własne doświadczenia, które mają na celu dobranie składników tak, by miały najwyższą możliwą skuteczność. Potwierdza to między innymi Meriva®, czyli najlepsza i najbardziej biodostępna forma kurkuminy.


Dla marki najważniejsza jest troska o ludzi i planetę, co potwierdza sponsorowanie przez nią inicjatyw między innymi takich jak SPARCC i Vitamin Angels. SPARCC (Safe Place and Rape Crisis Centre) to lokalna, darmowa organizacja, której zadaniem jest powstrzymanie przemocy domowej i seksualnej. SPARCC jest jedynym certyfikowanym centrum dla służb dotyczącym przemocy domowej i napaści na tle seksualnym w okręgu Sarasota. Organizacja ta pomaga ocalałym, a także promuje zmiany społeczne, aby zapobiec przyszłej przemocy. Z kolei projekt Beagle Freedom to organizacja, która walczy o prawa zwierząt i eliminację testów na zwierzętach. Enzymedica wspiera również inicjatywę Cruelty-Cutter, czyli aplikację mobilną, która pozwala konsumentom zeskanować kod kreskowy produktów i dowiedzieć się, czy były one testowane na zwierzętach. Vitamin Angels natomiast dostarcza witamin matkom i dzieciom zagrożonym niedożywieniem, co działa na rzecz zmniejszenia chorób i śmiertelności w biedniejszych środowiskach. Inicjatywa ta dociera do ponad 52 milionów ludzi w ponad 66 krajach na całym świecie. Marka pomaga również Autism Hope Alliance, która wspiera leczenie i terapię autyzmu.


Firma Enzymedica cieszy się ogromnym zaufaniem konsumentów i jest otaczana wyłącznie pozytywnymi opiniami z ich strony. Szczyci się posiadaniem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak: Ashley Koff Approved, Taste For Life Essential Supplement Award, GEAR AWARDS, Best of Supplements Awards, Best of Supplements Award – Autism One, VITY (Vitamin Retailer), Nagrody Consumer Choice, SPINS ®, Nutrition Business Journal, NEXTY.


Podsumowując, Enzymedica jest firmą, która zajmuje się produkcją suplementów enzymatycznych, wspierających trawienie. Korzysta wyłącznie z naturalnych surowców oraz ceni sobie jakość, skuteczność i bezpieczeństwo swoich produktów. Jej głównym celem jest ułatwienie ludziom dostępu do zdrowej, nieprzetworzonej żywności medycznej.

Search engine powered by ElasticSuite