Megabol

Megabol

MEGABOL to jeden z najstarszych producentów suplementów diety dla sportowców w Polsce. W branży działa on od ponad 25 lat i od początku swojej działalności spotyka się z dużym zaufaniem konsumentów – ich pozytywne opinie to efekt jego zaangażowania, dbałości o każdy szczegół oraz przywiązywania wagi do jakości. Klienci tej marki mają do dyspozycji szeroką gamę produktów, które nie tylko poprawiają wyniki treningowe, ale również korzystnie oddziałują na zdrowie i samopoczucie, dostarczając organizmowi niezbędnych składników odżywczych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 10 wyników

Ustaw kierunek malejący

MEGABOL – najlepszy wybór dla osób aktywnych fizycznie. I nie tylko! 

 

Receptury suplementów MEGABOL opracowywane są przez sztab specjalistów z różnych dziedzin, którzy mogą poszczycić się nie tylko dużą wiedzą i doświadczeniem, ale również ogromną pasją do tego, co robią. W momencie przeniesienia produkcji do Polski firma postanowiła wdrożyć do swojej działalności pion naukowy opracowujący innowacyjne receptury i procesy otrzymywania surowców. Te ostatnie pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców i to z różnych zakątków świata. Na uwagę zasługuje również fakt, że marka cieszy się uznaniem nie tylko polskich konsumentów, ale również tych zagranicznych – na jej produkty można natknąć się w wielu krajach Unii Europejskiej, a także w Ameryce i Europie Wschodniej. 

 

Jakość suplementów potwierdzona opiniami, nagrodami i certyfikatami 

 

O znakomitej jakości suplementów MEGABOL świadczą nie tylko opinie stosujących je osób, ale również rozmaite nagrody i certyfikaty. Aby zapewnić swoim odbiorcom to, co najlepsze, firma wprowadziła w swoim zakładzie standardy HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli oraz GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). W trakcie swojej dotychczasowej działalności otrzymała ona szereg prestiżowych nagród przyznawanych przez Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. Była ona laureatem w takich kategoriach jak Jakość Roku 2010, Produkt Roku 2012, Jakość Roku 2012, Jakość Roku SREBRO oraz Jakość Roku ZŁOTO. 

 

MEGABOL – innowacyjne produkty dla początkujących i zaawansowanych sportowców 


W ofercie MEGABOL można znaleźć szeroką gamę innowacyjnych produktów, dedykowanych zarówno zawodowym sportowcom, jak i osobom uprawiającym aktywność fizyczną dla zdrowia i przyjemności. Klienci tej marki mają do dyspozycji m.in. gainery, aminokwasy, kreatynę oraz odżywki białkowe, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością i skutecznością, ale także dobrą rozpuszczalnością i atrakcyjnym smakiem. Specyfiki dostępne są w różnych formach i stężeniach, dzięki czemu każdy znajdzie opcję dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Podsumowując, MEGABOL to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji suplementów diety dla sportowców, działająca w branży od ponad 25 lat. Znana jest ona z dużej dbałości o szczegóły oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcji. Od początku swojej działalności zyskała ona ogromne zaufanie konsumentów oraz liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Search engine powered by ElasticSuite