Natures Aid

Natures Aid

Natures Aid to brytyjska firma zajmująca się produkcją suplementów diety. Została ona założona w 1981 roku i niemal od początku swojej działalności cieszy się ogromnym zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów. Jej siedziba znajduje się w mieście Preston położonym w hrabstwie Lancashire, w północno-zachodniej Anglii. Dzięki nieustannemu rozwojowi, słuchaniu potrzeb swoich klientów i niebywałej dbałości o szczegóły marka Natures Aid jest w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości, wyróżniające się dużą skutecznością.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

Natures Aid – doświadczenie, profesjonalizm i otwartość na nowe technologie

 

Firma Natures Aid dysponuje własnym zakładem produkcyjnym o powierzchni ok. 4 000 m2. Jej suplementy produkowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i na podstawie aktualnych badań naukowych. Nad całym procesem czuwa wykwalifikowana kadra, mogąca poszczycić się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Aby zapewnić konsumentom jak najwyższą jakość i bezpieczeństwo, marka wdrożyła system GMP, czyli Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Na uwagę zasługuje również fakt, że jako pierwsza brytyjska firma produkcyjna otrzymała ona certyfikat Traditional Herbal Registration (THR), który świadczy o tym, że dany produkt został zarejestrowany przez Agencję Regulacyjną ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej.

 

Jakość potwierdzona nagrodami, wyróżnieniami i opiniami zadowolonych klientów

 

O jakości suplementów Natures Aid świadczą nie tylko certyfikaty i pozytywne opinie konsumentów, ale również fakt, że marka ta niejednokrotnie była finalistą i zwycięzcą prestiżowych konkursów. Jej produkty otrzymały nagrody i wyróżnienia m.in. w takich konkursach i kategoriach jak Best VMS (Health Food Business), Best Product (Health Food Business), Probiotic of the Year – Nutraingredients Awards, Best Pregnancy Supplement (Maternity & Infants Awards), Health Food Business Awards – Best Herbal czy Best Beauty/Bodycare – Natural Lifestyle Awards. Firma nie spoczywa na laurach i wciąż się rozwija, stale dopracowując swoje preparaty i szukając jeszcze korzystniejszych połączeń składników.

 

Natures Aid suplementy diety w rozmaitych formach, stężeniach i objętościach

 

Konsumenci chętnie sięgają po suplementy od Natures Aid nie tylko ze względu na ich jakość i skuteczność, ale również dużą różnorodność. W ofercie firmy można znaleźć m.in. preparaty w postaci kropli, tabletek, kapsułek, płynu, sprayów oraz pastylek musujących do rozpuszczania w wodzie. Produkty te – w zależności od ich rodzaju – wspierają zdrowie na wielu różnych płaszczyznach. W asortymencie marki można znaleźć specyfiki wspierające pracę mózgu, zwiększające odporność, korzystnie oddziałujące na narząd wzroku, dodające energii oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego, pokarmowego i sercowo-naczyniowego. Wśród preparatów od Natures Aid nie brakuje opcji dedykowanych kobietom, mężczyznom oraz dzieciom. Jedno jest pewne – oferta jest na tyle rozbudowana i zróżnicowana, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Search engine powered by ElasticSuite