Rich Piana 5% Nutrition

Rich Piana 5% Nutrition

Rich Piana 5% Nutrition to amerykańska marka odżywek i suplementów diety. Założycielem tej firmy jest nikt inny jak sam Rich Piana (Richard Eugene Piana). Piana to jeden z najbardziej popularnych kulturystów na całym świecie, który był także trenerem i aktorem. Zmarł w 2017 roku w wieku zaledwie 45 lat, a jego historia jest dość kontrowersyjna.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 2 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 2 wyników

Ustaw kierunek malejący

Rich Piana 5% Nutrition – marka suplementów diety stworzona przez sportowca

 

Rich Piana urodził się 26 września 1970 roku w Glendale i zaczął ćwiczyć już w wieku 11 lat. Jego fascynacja dotyczyła głównie mięśni górnej partii ciała – szczególnie ramion. Wiadomości donoszą, że ćwiczył je każdego dnia, a ich wygląd podkreślał licznymi tatuażami. Piana podobno jadł 12 posiłków dziennie i uważał, że to właśnie pożywienie stanowi klucz do sukcesu. Brał udział w wielu konkursach i wygrywał prestiżowe zawody, a dwie nagrody zdobył w Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu (ang. International Federation of BodyBuilding and Fitness – IFBB). Kulturysta podejmował się również innych prac, według niego lepiej płatnych. Był aktorem wykonującym głównie sceny kaskaderskie, handlowcem, trenerem personalnym i instruktorem. Niestety sportowiec zmarł w 2017 roku, mając zaledwie 46 lat. Podczas badań pośmiertnych okazało się, że przyczyną zgonu było powiększone do kolosalnych rozmiarów serce, zapewne w wyniku stosowania sterydów. 

 

Produkty o prostym składzie i wysokiej skuteczności. Opinie klientów to potwierdzają!

 

Rich Piana 5% Nutrition to marka, która pojawiła się stosunkowo niedawno. Jej suplementy są dość popularne na amerykańskim rynku i stają się coraz bardziej rozpowszechniane na całym świecie. Ich celem jest wspomaganie osiągania celów sportowych i wzrost wydolności. Mimo kontrowersyjnego założyciela charakteryzują się one prostym i bezpiecznym składem, przynoszącym bardzo dobre efekty. Produkty Rich Piana szczycą się korzystnymi opiniami, potwierdzającymi ich jakość i skuteczność. Wyróżniają się one także wysoką jakością oraz starannym doborem składników tak, by przynosiły jak najlepsze efekty. 

 

Rich Piana 5% Nutrition – rozbudowana oferta suplementów diety dla każdego

 

W ofercie Rich Piana 5% Nutrition znajduje się mnóstwo suplementów i odżywek. Znaleźć tu można między innymi batony proteinowe, odżywki białkowe, preparaty witaminowe oraz te wspierające odporność, pracę wątroby czy koncentrację, a także przedtreningówki, kreatynę i wiele innych. Podsumowując, Rich Piana 5% Nutrition to wyjątkowa marka suplementów diety, która została założona przez słynnego i kontrowersyjnego w pewnych kwestiach bodybuildera – Richa Pianę (Richard Eugene Piana). Jest to młoda firma powstała w Stanach Zjednoczonych. Od samego początku istnienia cieszy się ona dobrymi opiniami konsumentów, co świadczy o jej wysokiej jakości. Produkty Rich Piana mają prosty i bezpieczny skład oraz wykazują dobre działanie i wysoką skuteczność.

Search engine powered by ElasticSuite