One More Luv

One More Luv

One More Luv to polska firma, której właścicielem jest Segura. Filarem marki są przedsiębiorcy, Wojtek i Dorota, którzy posiadają niezwykle bogate doświadczenie na rynku, oraz Piotrek i Karol z ich młodym, dynamicznym zespołem. Starają się oni wykorzystywać wspólną wiedzę, zaradność i doświadczenie, by móc oferować jak najlepsze suplementy i pomagać ludziom żyć w zdrowym stylu. Nazwa marki LUV pochodzi z anglojęzycznych słów: Lifting Up Vitality, co znaczy „podnosić witalność”, ale nawiązuje również do miłości, pasji i autentyczności produktów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący

One More Luv – naturalne suplementy diety i żywność funkcjonalna

 

Filozofią marki jest produkcja w 100% naturalnych suplementów diety, które w znaczący sposób będą poprawiać jakość życia i zdrowie konsumentów. Założyciele marki wpadli na pomysł założenia firmy podczas przechodzenia ciężkich problemów zdrowotnych, które pokonali dzięki stosowaniu dobra natury i środowiska. One More Luv żyje w przekonaniu, że zdrowe, zrównoważone odżywianie jest kluczem do zachorowania witalności i dobrego samopoczucia. Żywność funkcjonalna powinna stanowić element diety każdego z nas, ponieważ ma udowodnione klinicznie działanie wspierające terapię licznych chorób oraz poprawę ogólnego zdrowia. Takie podejście cieszy się pozytywnym odbiorem konsumentów, o czym świadczą ich korzystne opinie

 

Produkty bez sztucznych dodatków i konserwantów

 

Marka chce wspierać proces przechodzenia ludzi na zdrowy tryb życia, dlatego podsuwa im najlepsze, sprawdzone i skuteczne preparaty. W jej ofercie znaleźć można wiele cennych dla zdrowia produktów. Są to między innymi superfoods, pełne witamin imbirowe shoty, posiłki keto i wiele innych. Warte podkreślenia jest to, że składy oferowanych preparatów są dobierane na podstawie najnowocześniej wiedzy naukowej, w taki sposób, by zapewniały jak najlepsze działanie i były jak najkrótsze (bez dodatku sztucznych substancji, konserwantów itp.). One More Luv jako jedyna firma w Polsce posiada własny młyn kriogeniczny, który w przeciwieństwie do tradycyjnego, pozwala na zachowanie 100% substancji odżywczych zawartych w naturalnych produktach. One More Luv zajmuje się produkcją w pełni naturalnych suplementów. Wierzy, że to, co daje natura, jest doskonałe i nie wymaga ulepszeń. 

 

Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami i opiniami konsumentów

 

W żadnym z oferowanych przez markę produktów nie znajdzie się miejsca dla chemicznych dodatków, sztucznych konserwantów, barwników czy wypełniaczy. Preparaty te są także wolne od GMO (ponieważ nie do końca wiadomo, jak żywność modyfikowana genetycznie może wpływać na zdrowie człowieka), a także glutenu, by były one odpowiednie dla osób cierpiących na celiakię lub nietolerancję tego składnika. Podsumowując, One More Luv to wyjątkowa marka suplementów diety, która jak mało kto zdaje sobie sprawę z niezwykłej funkcji i wpływu trybu życia na zdrowie człowieka. Zajmuje się ona produkcją naturalnych, nieprzetworzonych preparatów. Jako cel obrała sobie uświadamianie i wspieranie człowieka w dążeniu do osiągnięcia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. O jakości, skuteczności i bezpieczeństwie jej produktów świadczą nie tylko liczne kontrole i badania, ale również przychylne opinie konsumentów. 

Search engine powered by ElasticSuite