One More Luv

One More Luv

One More Luv to polska firma, której właścicielem jest Segura. Filarem marki są przedsiębiorcy - Wojtek i Dorota, którzy posiadają niezwykle bogate doświadczenie na rynku oraz Piotrek i Karol z ich młodym, dynamicznym zespołem. Starają się oni wykorzystywać wspólną wiedzę, zaradność i doświadczenie, by móc oferować jak najlepsze suplementy i pomagać ludziom żyć w zdrowym stylu. Nazwa marki LUV pochodzi z anglojęzycznych słów: Lifting Up Vitality co znaczy: podnosić witalność, ale nawiązuje również do miłości, pasji i autentyczności swoich produktów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest produkcja w 100% naturalnych suplementów diety, które w znaczący sposób będą poprawiać jakość życia i zdrowie konsumentów. Założyciele marki wpadli na pomysł założenia firmy podczas przechodzenia ciężkich problemów zdrowotnych, które pokonali dzięki stosowaniu dobra natury i otaczającego środowiska.

One More Luv żyje w przekonaniu, że zdrowe, zrównoważone odżywianie jest kluczem do zachorowania witalności i dobrego samopoczucia. Żywność funkcjonalna powinna stanowić element diety każdego z nas, ponieważ ma udowodnione klinicznie działanie wspierające terapię licznych chorób oraz poprawę ogólnego zdrowia. Marka chce wspierać proces przechodzenia ludzi na zdrowy tryb życia i dlatego podsuwa im najlepsze, sprawdzone i skuteczne preparaty.

W ofercie marki znaleźć można wiele cennych dla zdrowia produktów. Są to między innymi Superfoods, imbirowe shoty, posiłki keto i wiele innych. Warte podkreślenia jest to, że składy oferowanych preparatów są dobierane na podstawie najnowocześniej wiedzy naukowej, w taki sposób, by zapewniały jak najlepsze działanie i były jak najkrótsze (bez dodatku sztucznych substancji, konserwantów itp.). One More Luv jako jedyna firma w Polsce posiada własny młyn kriogeniczny, który w przeciwieństwie do tradycyjnego, pozwala na zachowanie 100% substancji odżywczych zawartych w naturalnych produktach.

One More Luv zajmuje się produkcją w pełni naturalnych suplementów. Wierzy, że to, co daje natura – jest doskonałe i nie wymaga ulepszeń. W żadnym z oferowanych przez markę produktów nie znajdzie się miejsce dla chemicznych dodatków, sztucznych konserwantów, barwników czy wypełniaczy. Preparaty te są także wolne od GMO (ponieważ nie do końca wiadomo, jak żywność modyfikowana genetycznie może wpływać na zdrowie człowieka), a także glutenu, by były one odpowiednie dla osób cierpiących na celiakię lub nietolerancję tego białka.

Podsumowując, One More Luv to wyjątkowa marka suplementów diety, która jak mało kto zdaje sobie sprawę z niezwykłej funkcji i wpływie zdrowego trybu życia na zdrowie człowieka. Zajmuje się ona produkcją naturalnych, nieprzetworzonych preparatów. Jako cel obrała sobie uświadamianie i wspieranie człowieka w dążeniu do osiągnięcia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Search engine powered by ElasticSuite