FitRec

FitRec

FITREC to polska marka suplementów diety. Powstała ona w 2020 roku jako wynik niezwykłego zamiłowania do sportu i aktywnego, zdrowego stylu życia. Zajmuje się produkcją artykułów spożywczych dietetycznych i o obniżonej kaloryczności. W ofercie marki znaleźć można między innymi galaretki i budynie bez dodatku cukru, kawy smakowe czy odtłuszczone masła orzechowe (w proszku i w konsystencji kremu). Zaletą tej marki jest wyjątkowy, pyszny smak oferowanych produktów oraz ich bezpieczny i prosty skład.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 35 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 35 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

FITREC – marka suplementów i żywności stworzona z miłości do sportu i zdrowego stylu życia

 

FITREC to polska marka suplementów diety, która powstała w 2020 roku. Zajmuje się ona produkcją dietetycznych artykułów spożywczych oraz tych o niskiej kaloryczności. Firma ta powstała jako wynik pasji do sportu, zdrowego odżywiania i chęci oferowania wysokiej jakości produktów dietetycznych. W ofercie znaleźć można szeroki wachlarz artykułów, co sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto dodać, że marka nieustannie się rozwija po to, by powiększać swój asortyment i móc produkować jeszcze więcej. 

 

FITREC – idealny wybór dla osób na diecie redukcyjnej. I nie tylko! 

 

Filozofią marki jest oferowanie niskokalorycznych produktów i fit słodyczy dla tych, którzy chcą żyć zgodnie ze zdrowym stylem życia i ograniczać podaż kalorii czy cukru prostego. Firma ma na celu znormalizowanie podejścia do zdrowego odżywiania i pokazanie, że w zdrowej, zrównoważonej diecie jest miejsce na wszystko – nie trzeba wcale zachowywać „czystej michy”, by być wysportowanym i w pełni wydolnym fizycznie. FITREC oferuje masła orzechowe 100%, smakowe masła orzechowe, galaretki bez cukru, kawy smakowe, fit budynie oraz odtłuszczone masła orzechowe w proszku. Produkty te szczycą się czystym, bezpiecznym składem. Powyższa firma prowadzi rozległą działalność w Internecie. Posiada bloga, na którym regularnie umieszcza między innymi ciekawe przepisy, zwłaszcza na fit-desery. FITREC to marka, która jest bardzo pomocna w czasie odchudzania – pomaga zmniejszyć masę ciała, ponieważ jej produkty są niskokaloryczne i po prostu smaczne. A opinie konsumentów tylko to potwierdzają! 

 

Fit słodycze o wyjątkowym smaku – jakość potwierdzona opiniami zadowolonych klientów

 

Co ważne, firma przykłada dużą uwagę co do walorów smakowych. Często wydaje się, że pokarmy o niskiej kaloryczności czy te bez cukru są po prostu niesmaczne. Zaletą FITREC jest oferowanie produktów, które zaprzeczają powyższemu stwierdzeniu – są pyszne i smakiem przypominają „normalne” galaretki, budynie czy masło orzechowe. Podsumowując, FITREC to polska marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją fit artykułów spożywczych. Powstała ona jako efekt niezwykłej pasji do sportu i zdrowego odżywiania. W jej ofercie znaleźć można między innymi galaretki i budynie bez dodatku cukru, kawy smakowe czy odtłuszczone masła orzechowe, które cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami konsumentów i to nie tylko tych będących na diecie redukcyjnej.

Search engine powered by ElasticSuite