Beet it

Beet it

Beet It to marka, która wykorzystuje potencjał i właściwości prozdrowotne buraka. Została ona stworzona specjalnie z myślą o sportowcach, by jak najlepiej ich wspierać i zwiększać ich możliwości fizyczne. Każdy produkt znajdujący się w ofercie zawiera około 400 mg naturalnego azotanu, co odpowiada około 500 ml soku z buraka. Na co dzień jesteś osobą aktywną fizycznie? Zatem nie zwlekaj i wprowadź do swojej diety suplementy od Beet It – opinie stosujących je osób jednogłośnie potwierdzają ich skuteczność!

Ładuję...

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlono 6 wyników

Ustaw kierunek malejący

Beet It, czyli moc buraka zaklęta w wyjątkowych suplementach diety

 

Filozofią Beet It jest dostarczanie naturalnych produktów z buraka pozbawionych wszelkich dodatków, ulepszaczy i konserwantów (jedynym dodatkiem w shotach jest naturalny sok z cytryny). Oferta suplementów skierowana jest przede wszystkim do sportowców, ale również do amatorów, którzy chcą poprawić swoje wyniki treningowe. Producent Beet It szybko zdobył zaufanie wielu klubów i drużyn sportowych, m.in. w piłce nożnej i rugby. Korzystają z niego także reprezentacje olimpijskie w kolarstwie, lekkoatletyce, wioślarstwie, gimnastyce, narciarstwie, pływactwie, a także drużyny futbolu amerykańskiego i australijskiego oraz drużyny koszykarskie i hokejowe. Istnieje wiele badań naukowych potwierdzających pozytywny wpływ wyciągu z buraka na funkcjonowanie organizmu. Mówią one, że sok ten zwiększa dotlenienie mięśni, wytrzymałość oraz produkcję tlenku azotu. Ponadto przyczynia się on do obniżenia ciśnienia tętniczego. Dodatkowo ogranicza on powstawanie kwasu mlekowego w mięśniach i przyspiesza ich regenerację. Oprócz tego przyczynia się do nasilenia procesów syntezy nowych mitochondriów, co powoduje zwiększenie powstawania energii, a co za tym idzie – poprawy wydolności organizmu. 

 

Nie tylko opinie, ale i badania – skuteczność produktów potwierdzona nauką

 

Naukowcy z Uniwersytetu w Exeter postanowili ocenić wpływ soku z buraka na reakcje fizjologiczne podczas ćwiczeń fizycznych. W badaniu uczestniczyło 10 zdrowych mężczyzn. Podzielono ich na 2 grupy i jednej z nich przed ćwiczeniami podawano skoncentrowany sok z buraka, a drugiej placebo. Następnie poproszono ich o wykonanie treningu na rowerze o średniej i wysokiej intensywności. Wyniki tego badania wykazały, że spożycie soku z buraka obniżyło zużycie tlenu podczas ćwiczeń średniej intensywności oraz wydłużyło czas, po którym mężczyźni tracili siłę do treningu. Na tej podstawie wysnuto wniosek o korzystnym wpływie soku na układ krążenia podczas ćwiczeń oraz poprawie wyników sportowych. Kolejnym badaniem było to opublikowane w czasopiśmie Nutrients – Open Access Human Nutrition Journal, nadzorowane przez włoskich naukowców. Postanowili oni sprawdzić wpływ soku z buraka na wyniki pływaków. Stworzyli grupę 14 osób, którym na początku wykonano test pływacki. Zmierzone zostały: zużycie tlenu, produkcja dwutlenku węgla, wentylacja płuc oraz koszt energetyczny (koszt tlenowy). Następnie przez 6 dni polecono im suplementację soku z buraka. Po tym czasie ponownie zmierzono te same parametry i okazało się, że podwyższył się próg beztlenowy, czyli intensywność, w której następuje szybki przyrost stężenia mleczanu, a także obniżył się koszt energetyczny. Vikas Kapil, Rayomand S. Khambata, Amy Robertson, Mark J. Caulfield oraz Amrita Ahluwalia przeprowadzili kolejne badanie, które miało sprawdzić wpływ soku na wartość ciśnienia tętniczego. Do badania zaproszono 68 osób, z których jedna grupa wypijała 250 ml soku z buraka przez 4 tygodnie, a druga otrzymywała w tym czasie placebo. Wyniki tego badania wskazują, że ciśnienie tętnicze u osób stosujących dietę bogatą w azotany (czyli tych, którzy spożywali sok) obniżyło się średnio 7,7 mmHg przy ciśnieniu skurczowym i 3,8 mmHg przy rozkurczowym. 

 

Beet It – różnorodne suplementy o naturalnym składzie

 

W ofercie Beet It znaleźć można sok z buraka BEET IT SPORT SHOT, baton BEET IT SPORT oraz maksymalnie zagęszczony sok z buraka czerwonego Beet It SPORT 3000 Nitrate. Wszystkie z nich mają prosty, przejrzysty skład, oparty tylko na naturalnych substratach. O wysokiej jakości suplementów świadczą liczne certyfikaty i nagrody, takie jak: zwycięzca Health Food Business, 220 Triathlon Editor's Choice, Great Taste Gold 2011, INFORMED-SPORT Trusted by sport. Podsumowując, Beet It to marka, która cieszy się zaufaniem wielu osób, w tym światowej klasy sportowców, co potwierdzają ich pozytywne opinie. Dzięki naturalnym składnikom proponowane przez nich suplementy są całkowicie bezpieczne i maksymalnie skuteczne.

Search engine powered by ElasticSuite