AronPharma

AronPharma

AronPharma to marka, która oferuje wysokiej jakości suplementy diety. Jej celem jest produkcja preparatów bogatych w polifenole pozyskiwane z owoców jagodowych. Wszystkie specyfiki powstają zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że mają prosty i bezpieczny skład, bez zbędnych dodatków i ulepszaczy. Celem firmy jest wspieranie organizmu człowieka, np. w przypadku ciężkich i przewlekłych chorób, takich jak cukrzyca czy nowotwory. Zaletą marki jest własny zakład produkcyjny, dzięki czemu ma ona kontrolę nad każdym etapem produkcji i proponuje to, co skuteczne i bezpieczne – a opinie klientów potwierdzają, że jej się to udaje!

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący

AronPharmasuplementy diety o czystym i bezpiecznym składzie 

 

AronPharma to marka suplementów diety, która wierzy w wielką moc natury. Wykorzystuje ona surowce roślinne, które od stuleci mają zastosowanie w medycynie. Produkty od AronPharma powstają na bazie naturalnych surowców, przy użyciu najnowocześniejszych technologii. W ofercie marki znaleźć można fitofenole, czyli polifenole o wielu prozdrowotnych właściwościach. Wszystkie preparaty posiadają unikatową recepturę, mają prosty skład, powstają zgodnie z zasadą Clean Label i nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników oraz wypełniaczy. Filozofią marki jest tworzenie najwyższej jakości suplementów. Kieruje się ona następującymi wartościami: rozwój, odpowiedzialność i zaufanie. AronPharma prowadzi badania po to, by oferować tylko to, co najbardziej skuteczne. Jej głównym celem jest dostarczanie produktów o potwierdzonych efektach w badaniach klinicznych, dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu swojego organizmu. Odbiorcy do dyspozycji mają m.in. błonnik, izotoniki i probiotyki.

 

Produkty wytwarzane z troską o środowisko

 

Firma posiada własne zaplecze badawcze, a oprócz tego przeprowadza wiele eksperymentów na modelach komórkowych. Ponadto współpracuje ona z różnymi uczelniami i klinikami w celu uzyskania jak najlepszej skuteczności. Przykładami firm współpracujących z AronPharma są Greenvit i Bart. Marki te wymieniają się wzajemną wiedzą i doświadczeniem. Firma nastawia się na produkcję naturalnych produktów, na bazie tego, co oferuje środowisko. Doskonale zdaje sobie ona sprawę z tego, jak wiele dobra istnieje w świecie wokół nas i wie, że aby uzyskać najlepsze działanie, nie trzeba korzystać z chemii. Wszystkie preparaty, zanim wkroczą na rynek, poddawane są licznym badaniom przedklinicznym i klinicznym, by mieć stuprocentową pewność co do bezpieczeństwa, jakości i efektywności. AronPharma tworzy suplementy na bazie ekstraktów standaryzowanych na wysoką zawartość polifenoli. Każdy z nich powstaje zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że ma prosty i czysty skład, bez zbędnych dodatków, ulepszaczy, konserwantów czy barwników. Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu ekstraktów bogatych w związki o właściwościach antyoksydacyjnych, które pochodzą z owoców jagodowych. Stosuje ona innowacyjną metodę, tj. chromatografię kolumnową, która umożliwia uzyskanie niezwykle dużej i skoncentrowanej porcji antocyjanów, które wykazują dużą aktywność biologiczną. AronPharma pragnie tworzyć rozwiązania terapeutyczne wobec powszechnych i groźnych chorób, do których należy m.in. cukrzyca, niewydolność serca oraz nowotwory.

 

AronPharma – jakość potwierdzona opiniami polskich i zagranicznych konsumentów

 

Produkty marki sprzedawane są w Polsce, jednak nieustannie poszukuje ona partnerów zagranicznych do aktywnej współpracy. Przewagą powyższej firmy nad innymi jest fakt połączenia kompetencji badawczo-rozwojowej i produkcyjnej. Zapewnia to kompleksowość usług oraz najwyższą jakość na każdym etapie tworzenia specyfiku. Dzięki temu firma ma również kontrolę nad każdym projektem oraz dba o odpowiednią skuteczność. Współpraca z Greenvit pozwala łączyć tworzenie produktu od początkowych etapów – od pomysłu, przez badania, po produkcję na dużą skalę. Ekstrakty z owoców jagodowych oferowanych przez AronPharma są bogate w polifenole. Posiadają one właściwości przeciwutleniające i mają wiele zastosowań klinicznych. Podsumowując, AronPharma to wyjątkowa marka suplementów diety, która zajmuje się głównie produkcją preparatów bogatych w polifenole. Substancje te pozyskiwane są z owoców jagodowych, takich jak borówki, aronia czy bez. Wszystkie produkty AronPharma powstają zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że mają prosty i bezpieczny skład, bez zbędnych dodatków i ulepszaczy. Ich jakość potwierdzają nie tylko badania, ale również opinie polskich i zagranicznych konsumentów. 

Search engine powered by ElasticSuite