AronPharma

AronPharma

AronPharma to marka, która oferuje wysokiej jakości suplementy diety. Jej celem jest produkcja preparatów bogatych w polifenole pozyskiwane z owoców jagodowych. Wszystkie specyfiki powstają zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że mają prosty i bezpieczny skład, bez zbędnych dodatków i ulepszaczy. Celem firmy jest wspieranie organizmu człowieka, np. w przypadku ciężkich i przewlekłych chorób, takich jak cukrzyca czy nowotwory. Zaletą marki jest własny zakład produkcyjny, dzięki czemu ma ona kontrolę nad każdym etapem produkcji i proponuje to, co skuteczne i bezpieczne – a opinie klientów potwierdzają, że jej się to udaje!

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

AronPharmasuplementy diety o czystym i bezpiecznym składzie 

 

AronPharma to marka suplementów diety, która wierzy w wielką moc natury. Wykorzystuje ona surowce roślinne, które od stuleci mają zastosowanie w medycynie. Produkty od AronPharma powstają na bazie naturalnych surowców, przy użyciu najnowocześniejszych technologii. W ofercie marki znaleźć można fitofenole, czyli polifenole o wielu prozdrowotnych właściwościach. Wszystkie preparaty posiadają unikatową recepturę, mają prosty skład, powstają zgodnie z zasadą Clean Label i nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników oraz wypełniaczy. Filozofią marki jest tworzenie najwyższej jakości suplementów. Kieruje się ona następującymi wartościami: rozwój, odpowiedzialność i zaufanie. AronPharma prowadzi badania po to, by oferować tylko to, co najbardziej skuteczne. Jej głównym celem jest dostarczanie produktów o potwierdzonych efektach w badaniach klinicznych, dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu swojego organizmu. Odbiorcy do dyspozycji mają m.in. błonnik, izotoniki i probiotyki.

 

Produkty wytwarzane z troską o środowisko

 

Firma posiada własne zaplecze badawcze, a oprócz tego przeprowadza wiele eksperymentów na modelach komórkowych. Ponadto współpracuje ona z różnymi uczelniami i klinikami w celu uzyskania jak najlepszej skuteczności. Przykładami firm współpracujących z AronPharma są Greenvit i Bart. Marki te wymieniają się wzajemną wiedzą i doświadczeniem. Firma nastawia się na produkcję naturalnych produktów, na bazie tego, co oferuje środowisko. Doskonale zdaje sobie ona sprawę z tego, jak wiele dobra istnieje w świecie wokół nas i wie, że aby uzyskać najlepsze działanie, nie trzeba korzystać z chemii. Wszystkie preparaty, zanim wkroczą na rynek, poddawane są licznym badaniom przedklinicznym i klinicznym, by mieć stuprocentową pewność co do bezpieczeństwa, jakości i efektywności. AronPharma tworzy suplementy na bazie ekstraktów standaryzowanych na wysoką zawartość polifenoli. Każdy z nich powstaje zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że ma prosty i czysty skład, bez zbędnych dodatków, ulepszaczy, konserwantów czy barwników. Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu ekstraktów bogatych w związki o właściwościach antyoksydacyjnych, które pochodzą z owoców jagodowych. Stosuje ona innowacyjną metodę, tj. chromatografię kolumnową, która umożliwia uzyskanie niezwykle dużej i skoncentrowanej porcji antocyjanów, które wykazują dużą aktywność biologiczną. AronPharma pragnie tworzyć rozwiązania terapeutyczne wobec powszechnych i groźnych chorób, do których należy m.in. cukrzyca, niewydolność serca oraz nowotwory.

 

AronPharma – jakość potwierdzona opiniami polskich i zagranicznych konsumentów

 

Produkty marki sprzedawane są w Polsce, jednak nieustannie poszukuje ona partnerów zagranicznych do aktywnej współpracy. Przewagą powyższej firmy nad innymi jest fakt połączenia kompetencji badawczo-rozwojowej i produkcyjnej. Zapewnia to kompleksowość usług oraz najwyższą jakość na każdym etapie tworzenia specyfiku. Dzięki temu firma ma również kontrolę nad każdym projektem oraz dba o odpowiednią skuteczność. Współpraca z Greenvit pozwala łączyć tworzenie produktu od początkowych etapów – od pomysłu, przez badania, po produkcję na dużą skalę. Ekstrakty z owoców jagodowych oferowanych przez AronPharma są bogate w polifenole. Posiadają one właściwości przeciwutleniające i mają wiele zastosowań klinicznych. Podsumowując, AronPharma to wyjątkowa marka suplementów diety, która zajmuje się głównie produkcją preparatów bogatych w polifenole. Substancje te pozyskiwane są z owoców jagodowych, takich jak borówki, aronia czy bez. Wszystkie produkty AronPharma powstają zgodnie z zasadą Clean Label, co oznacza, że mają prosty i bezpieczny skład, bez zbędnych dodatków i ulepszaczy. Ich jakość potwierdzają nie tylko badania, ale również opinie polskich i zagranicznych konsumentów. 

Search engine powered by ElasticSuite