AronPharma

AronPharma

Aronpharma to marka, która oferuje wysokiej jakości suplementy diety. Jej celem jest produkcja preparatów bogatych w polifenole, pozyskiwane z owoców jagodowych. Wszystkie suplementy Aronpharma powstają zgodnie z zasadą „clean label”, co oznacza, że mają prosty i bezpieczny skład, bez zbędnych dodatków i ulepszaczy. Celem firmy jest wspieranie stanu organizmu człowieka, szczególnie w sytuacji ciężkich i powszechnych chorób, takich jak cukrzyca, nowotwory czy choroby zapalne. Zaletą marki jest własny zakład produkcyjny, dzięki czemu ma ona kontrolę nad każdym etapem produkcji i oferuje wyłącznie to, co najlepsze, skuteczne i bezpieczne.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący

Aronpharma to marka suplementów diety, która wierzy w wielką moc natury. Wykorzystuje surowce roślinne, które od stuleci mają zastosowanie w medycynie. Produkty od Aronpharma powstają w oparciu o naturalne surowce przy użyciu najnowocześniejszych technologii. W ofercie marki znaleźć można fitofenole, czyli polifenole o wielu prozdrowotnych właściwościach. Wszystkie z produktów firmy posiadają unikatową recepturę, mają prosty skład, w oparciu o zasadę „clean label” oraz nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników, dodatków i wypełniaczy.

            Filozofią marki jest tworzenie najwyższej jakości suplementów. Kieruje się ona następującymi wartościami: rozwój, odpowiedzialność, zaufanie. Aronpharma prowadzi badania po to, by oferować tylko to, co najbardziej skuteczne. Głównym celem marki jest dostarczanie produktów  o potwierdzonych efektach w badaniach klinicznych, dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia w funkcjonowaniu swojego organizmu. Firma posiada własne zaplecze badawcze, a oprócz tego przeprowadza wiele eksperymentów na modelach komórkowych. Ponadto współpracuje również z różnymi uczelniami oraz klinikami, w celu uzyskania jak najlepszej skuteczności. Przykładami firm współpracujących z Aronpharma są Greenvit i Bart. Marki te wymieniają się wzajemną wiedzą i doświadczeniem.

            Marka nastawia się na produkcję naturalnych produktów, na bazie tego, co oferuje środowisko. Firma zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobra istnieje w świecie wokół nas i wie, że aby uzyskać najlepsze działanie, nie trzeba korzystać z chemii. Wszystkie preparaty zanim wkroczą na rynek są poddawane wielu badaniom przedklinicznym i klinicznym, by mieć stuprocentową pewność co do bezpieczeństwa, jakości i efektywności. 

            Aronpharma tworzy suplementy na bazie ekstraktów standaryzowanych na wysoką zawartość polifenoli. Każdy z nich powstaje zgodnie z zasadą „clean label”, co oznacza, że ma on prosty, bezpieczny i czysty skład, bez zbędnych dodatków, ulepszaczy, konserwantów czy barwników.

            Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu ekstraktów bogatych w związki o właściwościach antyoksydacyjnych, które pochodzą z owoców jagodowych. Stosuje innowacyjną metodę – chromatografię kolumnową, która umożliwia uzyskanie niezwykle dużej i skoncentrowanej porcji związków – antocyjanów, które wykazują dużą aktywność biologiczną.

            Aronpharma pragnie tworzyć rozwiązania terapeutyczne wobec obecnych, popularnych i groźnych chorób, jakimi są między innymi: cukrzyca, niewydolność serca, czy problemy natury onkologicznej. Produkty marki sprzedawane są w Polsce, jednak nieustannie poszukuje ona partnerów zagranicznych do aktywnej współpracy.

            Przewagą powyższej marki nad innymi jest fakt połączenia kompetencji badawczo-rozwojowej i produkcyjnej. Zapewnia to kompleksowość usług oraz najwyższą jakość na każdym etapie tworzenia produktu. Dzięki temu firma ma również kontrolę nad każdym projektem oraz dba o odpowiednią skuteczność. Współpraca z Greenvit pozwala łączyć tworzenie produktu od początkowych etapów – pomysłu, poprzez badania i produkcję na dużą skalę. 

            Ekstrakty z owoców jagodowych oferowanych przez Aronpharma są bogate w polifenole. Posiadają właściwości przeciwutleniające i mają wiele zastosowań klinicznych.

            Podsumowując, Aronpharma to wyjątkowa marka suplementów diety, która zajmuje się głównie produkcją preparatów bogatych w polifenole. Substancje te pozyskiwane są z owoców jagodowych, takich jak na przykład borówki, aronia, bez. Wszystkie suplementy Aronpharma powstają zgodnie z zasadą „clean label”, co oznacza, że mają prosty i bezpieczny skład, bez zbędnych dodatków i ulepszaczy.