Life Extension

Life Extension

Firma Life Extension®️ produkuje najlepsze suplementy diety i witaminy w konsultacji z międzynarodowym teamem składającym się z doświadczonych naukowców i badaczy oraz lekarzy, aby uzyskać najlepszą jakość produktów.
Zainspirowany suplementami Life Extension ze Stanów Zjednoczonych w 1995 roku Teddy Iversen założył jednoosobową działalność dystrybucyjną na terenie Europy. Produkty z początku były przyjmowane faksem, telefonicznie czy pocztą.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 18 wyników

Ustaw kierunek malejący

Firma stale rozwijała się, szerzyła swoją działalność na terenie Europy i rozkwitał rodzinny biznes. Life Extension Europe bazuje na produktach opartych na doświadczeniu i nauce. Prowadzi to do ciągłego rozwoju firmy od sprzedaży, przez ofertę aż po bazę klientów. Poszerzono produkty również o nowe marki, aby dostarczać najlepsze witaminy i suplementy dbając też o najnowsze technologie i ścieżki rozwoju. Jako klucz swojego sukcesu firma podkreśla ogromne znaczenie najwyższej jakości produktów, naukowych podstaw produkcji oraz możliwość dotarcia produktu niezależnie od miejsca zamieszkania. Firma Life Extension miała swój mały wielki początek w 1983 kiedy to firmowi naukowcy zaobserwowali, że codzienna mała dawka aspiryny zapobiega chorobom naczyniowym. Aktualnie są liderem produkcji preparatu odmładzającego zawierającego CoQ10, produkty z kwasami tłuszczowymi, omega-3, melatonina i inne.


Filozofią Life Extension jest umożliwienie jak największej ilości ludzi w Europie podejmowanie wyboru w kierunku zdrowego trybu życia, który zapewni długie i szczęśliwe życie. Jest to podyktowane faktem, że nasze ludzkie życie wydłuża się i w związku z tym chcemy żyć jak najdłużej w pełnej formie fizycznej i umysłowej. Zapewnić to mogą produkty posiadające składniki, które zadbają o ciało i umysł. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o najdrobniejszych potrzebach swoich klientów. Specjaliście dążą do poszerzania wiedzy na temat poprawy zdrowia, aby odkryć odpowiedzi, które mogą doprowadzić do lepszej jakości życia. Najwyższa jakość zdrowia każdego klienta jest motorem do działania firmy.

Firma Life Extension posiada w swoim asortymencie ponad 500 produktów, opartych na naukowych doświadczeniach. Podzielone są one na 24 kategorii zdrowotnych, które odpowiadają konkretnym celom zdrowotnym lub wyzwaniom, które stawia sobie człowiek na swojej drodze. Należy pamiętać, że zdrowa dieta i regularne ćwiczenia mogą poprawić funkcjonalność organizmu. Jednak bywają chwile, kiedy organizm potrzebuje wsparcia przez suplementację odpowiednich ilości składników odżywczych i witamin. Mogą to być sytuacje stresowe, niewystarczająca dieta czy zwiększony wysiłek. Również mogą pojawić się przypadki, kiedy organizm nie wchłania poprawnie substancji. Firma oferuje także osobistą pomoc w odpowiednim doborze produktu dzwoniąc na ich infolinię.


Life Extension Europe rozprowadza oryginalne produkty Life Extension®️ i Quicksilver Scientific®️. Dodatkowo reprezentuje produkty od producentów takich jak: Biosil™️, Biosuβe®️ i Purely Professional
Czym wyróżniają się produkty Life Extension? Suplementy objęte są gwarancją 100% satysfakcji. Jeżeli nie zostanie ona spełniona to klient ma rok na bezproblemowy zwrot produktu i pieniędzy. Cieszą się wysoką rekomendacją wśród znajomych i rodziny. Dzięki temu ta firma została uznana jako numer jeden jako sprzedawca produktów aż pięciokrotnie. Warto zaznaczyć, że w ofercie jest kontakt ze specjalistami takimi jak: lekarze czy dietetycy, którzy pomagają dobrać rozwiązania spersonalizowane dla konkretnej osoby. Produkty objęte są wieloletnimi badaniami od badań laboratoryjnych i klinicznych, po pozyskiwanie produktów i receptury. Poświęcono 40 lat badań, aby dostarczać najlepsze suplementy i witaminy. Co za tym idzie każdy produkt ma przejrzysty skład i posiada certyfikat analizy.


Firma posiada nagrodę jako najwyżej oceniane produkty Consumer Labs oraz ich produkty zostały zarejestrowane w GMP (Good Manufacturing Practice) w NSF International. Do produkcji suplementów stosowane są najwyższej jakości składniki używane w ilościach podyktowane badaniami. Produkty mają również certyfikat oznaczający, że nie zawierają one składników GMO.


O firmie Life Extension można śmiało powiedzieć, że jej celem jest zapewnienie najlepszej jakości życia przez dbałość o szczegóły przy produkcji swoich suplementów i witamin. Stawiają na doświadczenie i ciągły rozwój, aby przeciwstawiać się wyzwaniom stawianym przez życie każdego człowieka.

Search engine powered by ElasticSuite