Life Extension

Life Extension

Firma Life Extension® produkuje najlepsze suplementy diety i witaminy w konsultacji z międzynarodowym teamem składającym się z doświadczonych naukowców i badaczy oraz lekarzy, aby uzyskać najlepszą jakość preparatów. Zainspirowany produktami Life Extension® ze Stanów Zjednoczonych, w 1995 roku Teddy Iversen założył jednoosobową działalność dystrybucyjną na terenie Europy, która szybko zapracowała na swój sukces i zaufanie konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 26 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 26 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Life Extension®suplementy diety poprawiające jakość życia

 

Firma stale się rozwijała i poszerzała swoją działalność na terenie Europy. Rodzinny biznes rozkwitał. Obecnie Life Extension Europe bazuje na produktach opartych na doświadczeniu i nauce. Prowadzi to do ciągłego rozwoju firmy, począwszy od sprzedaży, poprzez udoskonalanie oferty, aż po budowanie bazy klientów. Produkty poszerzono o nowe marki, aby dostarczać najlepsze witaminy i inne suplementy, dbając przy tym o najnowsze technologie i ścieżki rozwoju. Za klucz do sukcesu firma uznaje wysoką jakość, produkcję bazującą na nauce oraz możliwość dostarczenia suplementu do każdego miejsca zamieszkania. Firma Life Extension miała swój mały wielki początek w 1983 roku, kiedy to firmowi naukowcy zaobserwowali, że codzienna mała dawka aspiryny zapobiega chorobom naczyniowym. Aktualnie jest ona liderem w produkcji preparatu odmładzającego zawierającego CoQ10 oraz specyfików z kwasami omega-3, melatoniną, witaminami i wielu innych. Filozofią Life Extension jest umożliwienie jak największej liczbie osób podejmowanie kroków w kierunku zdrowego trybu życia, który zapewni im długie i szczęśliwe funkcjonowanie. Jest to podyktowane faktem, że ludzkie życie wydłuża się i w związku z tym chcemy żyć jak najdłużej w pełnej formie fizycznej i umysłowej. Zapewnić to mogą preparaty posiadające składniki, które zadbają o ciało i umysł. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o najdrobniejszych potrzebach klientów. Specjaliści dążą do poszerzania wiedzy na temat poprawy zdrowia, aby odkryć odpowiedzi, które mogą doprowadzić do lepszej jakości życia. Najwyższa jakość zdrowia oraz pozytywne opinie klientów są dla tej firmy motorem do działania.

 

Produkty Life Extension® jako nieocenione wsparcie dla organizmu

 

Firma Life Extension posiada w swoim asortymencie ponad 500 produktów tworzonych w oparciu na naukowych doświadczeniach. Podzielone są one na 24 kategorii, które odpowiadają konkretnym celom zdrowotnym lub wyzwaniom, które stawia sobie człowiek na swojej drodze. Należy pamiętać, że zdrowa dieta i regularne ćwiczenia mogą poprawić funkcjonowanie organizmu. Jednak bywają chwile, kiedy organizm potrzebuje wsparcia w postaci suplementów. Są to m.in. sytuacje stresowe, niewystarczająca dieta oraz zwiększony wysiłek. Ponadto mogą pojawić się przypadki, kiedy organizm nie wchłania poprawnie substancji odżywczych.

 

Znakomita jakość i dbałość o szczegóły potwierdzone badaniami i opiniami zadowolonych klientów

 

Firma oferuje pomoc w odpowiednim doborze preparatu – wystarczy zadzwonić na jej infolinię. Life Extension Europe rozprowadza oryginalne produkty Life Extension® i Quicksilver Scientific®. Dodatkowo reprezentuje oferty takich producentów jak Biosil™, Biosuβe® i Purely Professional. Czym wyróżniają się produkty Life Extension®? Suplementy objęte są gwarancją 100% satysfakcji. Jeżeli nie zostanie ona spełniona, klient ma rok na bezproblemowy zwrot preparatu i pieniędzy. To m.in. dlatego cieszy się ona pozytywnymi opiniami konsumentów. Firma ta została aż pięciokrotnie uznana za najlepszego sprzedawcę produktów. Warto zaznaczyć, że oferuje ona konsultacje z takimi specjalistami jak lekarze czy dietetycy, którzy pomagają dobrać rozwiązania dla konkretnej osoby. Specyfiki objęte są wieloletnimi badaniami, począwszy od testów laboratoryjnych i klinicznych po pozyskiwanie komponentów i receptury. Poświęcono 40 lat badań, aby dostarczać najlepsze suplementy. Każdy specyfik ma przejrzysty skład i posiada certyfikat analizy. Firma otrzymała nagrodę za najwyżej oceniane produkty Consumer Labs. Należy dodać, że jej preparaty zostały zarejestrowane w GMP (Good Manufacturing Practice) w NSF International. Do produkcji jej suplementów stosowane są najwyższej jakości komponenty, używane w optymalnych proporcjach. Produkty mają również certyfikat świadczący o braku składników GMO. O firmie Life Extension® można śmiało powiedzieć, że jej celem jest zapewnienie najlepszej jakości życia poprzez dbałość o szczegóły przy produkcji suplementów. Stawia ona na doświadczenie i ciągły rozwój, dzięki czemu może cieszyć się ogromnym zaufaniem swoich klientów.

Search engine powered by ElasticSuite