NORD FARM

NORD FARM

Nord Farm to firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety i środków specjalnego przeznaczenia medycznego, działająca na polskim rynku od 2008 roku. W 2016 roku doszło do jej akwizycji przez JSC FARMAK – markę uznawaną za lidera na ukraińskim rynku farmaceutycznym, której korzenie sięgają aż do 1925 roku. Jej produkty cieszą się zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów, a to wszystko za sprawą ich wysokiej jakości, skuteczności i różnorodności.

Ładuję...

Wyświetlasz 1-24 z 37 produktów

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlasz 1-24 z 37 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Nord Farmsuplementy diety produkowane z dbałością o każdy szczegół

 

Firma Nord Farm znana jest z ogromnej dbałości o szczegóły i rygorystycznego podejścia do całego procesu produkcyjnego. Marka JSC FARMAK, do której obecnie należy, dysponuje aż 20 liniami produkcyjnymi, w których wdrożono system GMP, czyli Dobrej Praktyki Produkcyjnej, oraz normy ISO 22000, ISO 13485 i ISO 9001. Co więcej, firma ta ma w posiadaniu laboratoria biologiczne i syntetyczne API, pilotażowe ośrodki badawczo-rozwojowe oraz technologiczne laboratoria wyrobów gotowych. Na uwagę zasługuje również fakt, że w ciągu roku przechodzi ona kilkanaście międzynarodowych i krajowych audytów – wszystko po to, aby oferowane przez nią suplementy były jak najbardziej skuteczne i bezpieczne dla stosujących je osób.

 

Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i opinie zadowolonych klientów

 

Założycielom Nord Farm zależy na pełnym zadowoleniu i pozytywnych opiniach swoich klientów, dlatego dokładają oni wszelkich starań, aby ich produkty wyróżniały się bardzo wysoką jakością. Suplementy tworzone są przez doświadczony i wykwalifikowany zespół, który opracowuje składy preparatów z ogromną starannością i poddaje je licznym testom i kontrolom. Dzięki temu spełniają one wszelkie normy jakościowe i są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Firma Nord Farm nieustannie pnie się do góry, oferując swoim klientom nowe specyfiki, o jeszcze bardziej udoskonalonym składzie.

 

Nord Farm – szeroki wybór produktów dla zdrowia i urody

 

Marka Nord Farm może poszczycić się bardzo rozbudowaną ofertą suplementów diety, akcesoriów i środków specjalnego przeznaczenia medycznego. Jej asortyment obejmuje m.in. preparaty wspomagające funkcjonowanie układu pokarmowego, odpornościowego i sercowo-naczyniowego, wspierające pracę wątroby, mózgu i narządu wzroku, a także przynoszące ulgę przy przeziębieniu. Nie brakuje w nim także specyfików dedykowanych dzieciom, kobietom oraz osobom zmagającym się z niedoborami witamin. Na uwagę zasługuje także linia kosmetyczna, zwłaszcza pantenol w piance, który wspomaga regenerację skóry i zwiększa poziom jej nawilżenia, a także przyspiesza gojenie się ran i łagodzi stany zapalne. Innym godnym uwagi produktem jest sok AloeLive usprawniający detoksykację organizmu, Pikopil Balans Makrogol 3350 przywracający równowagę jelitową oraz LogiQ wspierający funkcje poznawcze i zdrowie psychiczne. Specyfiki dostępne są w rozmaitych formach, włączając w to płyn, krople, kapsułki, tabletki oraz żele.

Search engine powered by ElasticSuite