KIKI Heal+h

KIKI Heal+h

Kiki Heal+h to pionierska marka suplementów diety, pochodząca z Wielkiej Brytanii i założona przez Cary'ego Kikis. Korzysta ona wyłącznie z naturalnych składników. Wierzy, że właśnie surowe, roślinne, bezglutenowe i wegańskie produkty, jakie ma w ofercie, są w stanie zagwarantować najwyższą jakość i skuteczność.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest pozyskiwanie dietetycznych i kosmetycznych preparatów o najwyższej jakości, czystości i integralności z całego świata w celu promowania dobrego zdrowia i samopoczucia. Oferuje ona suplementy oczyszczające, leczące i odżywiające. Wszystkie produkty Kiki Health są czyste i bezpieczne. Nigdy nie znajdą się w składzie żadne tańsze zamienniki, sztuczne wypełniacze i syntetyki.


Preparaty te w 100% pochodzą z roślin, gdyż firma wierzy, że to właśnie one są najlepszym źródłem składników odżywczych. Składniki są dobrane w bardzo staranny sposób, by zapewnić jak najwyższą moc działania i skuteczność. Produkty Kiki Health przynoszą wiele korzyści dla organizmu człowieka. Promują lepszy sen, równoważą ciśnienie krwi i obniżają poziom cholesterolu, zwiększają elastyczność poprzez wspieranie stawów i mięśni, wspomagają układ immunologiczny, zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia, równoważą umysł, poprzez łagodzenie stresu, a także pomagają w utracie wagi poprzez zmniejszenie łaknienia i wspieranie trawienia.


Marce przyświeca idea, że im mniej przetworzone produkty, tym lepiej. Kiki Health praktykuje wyłącznie łączenie najczystszych składników o najwyższej dostępnej mocy działania. Wszystkie elementy składowe suplementów są skrupulatnie dobrane i przetwarzane w jak najmniejszy, etyczny sposób, po to, by móc cieszyć się najlepszymi korzyściami, zapewniając niezrównaną biodostępność. Według opinii konsumentów na całym świecie, suplementy od Kiki Health są orzeźwiające i odżywcze. Oprócz doskonałego smaku, pozytywnie wpływają na ciało i ducha. Dzięki zawartości w 100% składników odżywczych, nieprzetworzonych i niemodyfikowanych genetycznie, są jednym z najlepszych wyborów spośród innych marek oferujących tego typu produkty.


Kiki Health zapewnia, że jej produkty są wolne od glutenu, nabiału i pszenicy. Nie są napromieniowane, niemodyfikowane oraz nie zawierają sztucznych dodatków, wypełniaczy i konserwantów.


Podsumowując, Kiki Health to wysokiej jakości, brytyjska firma, która oferuje tylko naturalne suplementy diety. Znaczna większość produktów z oferty tej marki jest wegańska, wszystkie są naturalne, nieprzetworzone, bezglutenowe i nie zawierają zbędnych dodatków. Firma wierzy, że to, co istnieje w naturze, jest najlepsze i najbardziej wartościowe dla zdrowia człowieka. Kiki Health posiada szeroki asortyment produktów, który sprawia, że każdy jest w stanie wybrać najodpowiedniejszy suplement dla
siebie.