Nutrex

Nutrex

Nutrex to marka suplementów diety, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Powstała w 2002 roku na Florydzie. Posiada własny, bardzo nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 80 000 stóp kwadratowych (ok. 7,5 tysiąca metrów kwadratowych) w Oviedo. Nutrex zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów, które będą charakteryzować się czystym składem i pysznym smakiem.


Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 2 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 2 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest opracowywanie innowacyjnych suplementów na bazie najskuteczniejszych składników. Dla Nutrex ważne jest również to, by preparaty oprócz bycia niesamowicie skutecznym, miały dobry i zachęcający smak.

Marka zaistniała na światowym rynku suplementów diety poprzez opracowanie zaawansowanej, niespotykanej wcześniej technologii kapsułek w płynie – LIPO-6®, służących do spalania tłuszczu. Nazwa tych kapsułek stała się symbolem skuteczniejszych i szybszych wyników podczas odchudzania dla wielu konsumentów.

Od czasu pierwszego sukcesu firma nieustannie się rozwija. Od blisko 20 lat istnienia na rynku ciągle zdobywa zaufanie konsumentów. Suplementy Nutrex dysponowane są w ponad 100 krajach na całym świecie. Tak szeroką popularność można osiągnąć wyłącznie poprzez oferowanie wysokiej jakości, skutecznych i bezpiecznych preparatów.

Nutrex pragnie tworzyć produkty, które w jak najlepszy sposób będą pomagały osiągać ciele zdrowotne, sylwetkowe i sprawnościowe ludzi. Warto wspomnieć w tym miejscu również o twarzach marki. Są to znane osobowości ze świata sportu i kulturystyki: Anton Antipov – znany i triumfujący w wielu konkursach kulturysta, Ana Cozar - modelka fitness czy Dave Lipson osiągający sukcesy w CrossFicie. Dzięki współpracy z tak znakomitymi osobami, marka udowadnia, że tworzy produkty dostosowane do potrzeb różnych sportowców.

W ofercie Nutrex znaleźć można wysokiej klasy, niezwykle popularne spalacze tłuszczu, które pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej w ciele. Istnieje kilka wariantów tych produktów, które dopasowane są do osób o różnych celach i potrzebach. Ponadto Nutrex produkuje również preparaty anaboliczne, których założeniem jest wspomaganie zbudowania masy mięśniowej. Oprócz tego Nutrex posiada w ofercie tak zwane tribulusy, wspierające produkcję testosteronu.

Podsumowując, Nutrex to wysokiej klasy marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją nowoczesnych i skutecznych preparatów dla sportowców, osób aktywnych fizycznie i takich, którzy potrzebują wsparcia w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.