Aliness

Aliness

Aliness® to polska marka, której właścicielem jest zakład Medicaline. Jej siedziba znajduje się w Karczewie pod Warszawą. Tam też mieści się jej własne zaplecze rozwojowo-badawcze oraz wysokiej jakości, nowoczesny zakład produkcyjny, który wyróżnia ją na tle innych firm z branży suplementów diety. Jej filozofią jest dostarczanie konsumentom najwyższej jakości preparatów, które spełniają najsurowsze i najbardziej wymagające standardy produkcyjne. A to wszystko z myślą o zdrowiu, zadowoleniu i bezpieczeństwie odbiorców.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 269 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 269 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Aliness® – nowoczesność, jakość i dbałość o szczegóły

 

Aliness® może pochwalić się posiadaniem nowoczesnego zakładu oraz magazynu surowców i wyrobów gotowych, własnego działu rozwoju oraz kadry doświadczonych technologów i specjalistów produkcyjnych. Dzięki temu firma dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, zachowując przy tym wysokie standardy jakościowe i powtarzalność swoich wyrobów. W przedsiębiorstwie tym stosowany jest proces Continuous Improvement, który polega na systematycznym, ciągłym dążeniu do udoskonalania produktów. Na bieżąco wykonywane są analizy jakościowe z wyrywkowo pobieranych prób. Na tę potrzebę marka Aliness® stworzyła własne laboratorium. Świadczy to o zaangażowaniu firmy w zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających konsumentów oraz trosce, by preparaty były jak najwyższej jakości. Firma współpracuje między innymi z SGS Polska i J.S. Hamilton Poland S.A., które są certyfikowane i akredytowane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny, a także z państwowymi instytutami, takimi jak Narodowy Instytut Leków, który zapewnia kontrolę jakości i bezpieczeństwa, oraz działami badawczo-rozwojowymi w obszarze R&D. Jej produkty spełniają wymogi CLEAN LABEL – nie zawierają sztucznych i technologicznych dodatków, barwników czy konserwantów. Wytwarzane są one w sterylnych warunkach, zgodnych z najwyższymi światowymi standardami jakości HACCP i GMP. 

 

Suplementy diety wytwarzane z troską o naturę 

 

Każdy z dostawców Aliness® jest rygorystycznie weryfikowany i sprawdzany pod kątem jakościowym. Surowce wykorzystywane do produkcji suplementów mają opatentowane formy i posiadają certyfikaty oraz analizy chemiczno-jakościowe. Natomiast gotowe produkty, które wchodzą w zakres interesów firmy, cechują się posiadaniem karty zwolnień z produkcji oraz kart produktowych. Koncern jest zwolennikiem produktów naturalnych. Wszystkie procesy technologiczne zachodzące przy produkcji nie wpływają niekorzystnie na środowisko naturalne. Każda partia, która schodzi z linii produkcyjnej, nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism). Do żadnego etapu produkcji i uprawy rolnej surowców nie użyto sztucznych nawozów, pestycydów ani chemicznych środków ochrony roślin. Potwierdza to Certyfikat Ekologiczny PL-EKO-07-17946 akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17065. 

 

Aliness® – marka wyróżniająca się różnorodnością i pozytywnymi opiniami konsumentów

 

Produkty Aliness® są nowoczesne, a zarazem łatwe w użytkowaniu. Charakteryzują się bardzo dobrą bio wchłanialnością substancji czynnych. Spośród innych specyfików wyróżniają się one technologią produkcji LEMS. Aliness® dysponuje szeroką gamą produktów. W jej ofercie znaleźć można między innymi suplementy dla kobiet, mężczyzn i dzieci, witaminy i minerały, aminokwasy, żywność ekologiczną, eko-herbatki, eko-kawy, zioła oraz probiotyki. Firma oferuje preparaty w różnych formach, w tym kapsułki, krople i tabletki do ssania. Wszystko powyższe sprawia, że suplementy diety tej marki cieszą się ogromną popularnością i uznaniem na polskim rynku, o czym świadczą liczne pozytywne opinie konsumentów. Wiele z nich jest polecanych w różnych czasopismach, chociażby Smaki i Style, Sekrety Serca czy Poradnik Zdrowie. Ostatnimi czasy produkcja Aliness® skierowała się ku wyrobom o właściwościach dezynfekcyjnych. Świadczy to o dynamicznej reakcji firmy na aktualne potrzeby ludzi. Podsumowując, powyższy koncern zapewnia produkty najwyższej jakości – dba o ich naturalność i czystość składu, co jest możliwe dzięki temu, że posiada własną linię produkcyjną oraz nowoczesne zaplecze rozwojowo-badawcze. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz zaufanie wielu konsumentów, którzy wyrażają swoje zadowolenie, chętnie dzieląc się pozytywnymi opiniami w sieci i wśród swoich bliskich. Śmiało można rzec, że Aliness® z dumą reprezentuje Polskę na tle innych państw w branży suplementów diety.

Search engine powered by ElasticSuite