Aliness

Aliness

Aliness®️ to polska firma, której właścicielem jest zakład Medicaline. Swoją siedzibę ma w Karczewie pod Warszawą. Tam też mieści się jej własne zaplecze rozwojowo-badawcze oraz wysokiej jakości, nowoczesny zakład produkcyjny. Wyróżnia ją to spośród innych firm branży suplementów diety.
Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższej jakości preparatów, które spełniają najsurowsze i najbardziej wymagające standardy.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 162 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 162 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący


Aliness®️ może pochwalić się posiadaniem własnej produkcji, nowoczesnego zakładu oraz magazynu surowców i wyrobów gotowych, własnego działu rozwoju oraz kadry doświadczonych technologów i specjalistów produkcyjnych. Dzięki temu zapewnia ona dostosowywanie się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, zachowując przy tym wysokie standardy jakościowe i powtarzalność swych wyrobów.
W firmie stosowany jest proces Continuos Imporvment, który polega na systematycznym, ciągłym dążeniu do udoskonalenia produktów. Na bieżąco wykonywane są analizy jakościowe z wyrywkowo pobieranych prób. Na tę potrzebę, marka Aliness®️ stworzyła własne laboratorium. Świadczy to o zaangażowaniu firmy w zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających konsumentów oraz trosce, by produkty były jak najwyższej jakości. Firma współpracuje między innymi z SGS Polska i J.S. Hamilton Poland S.A. (które są certyfikowane i akredytowane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny), a także z państwowymi instytutami, takimi jak: Narodowy Instytut Leków, który zapewnia kontrolę jakości, bezpieczeństwa i działaniami badawczo rozwojowymi w obszarze R&D.
Produkty spełniają wymogi CLEAN LABEL – nie zawierają sztucznych i technologicznych dodatków, barwników oraz konserwantów. Wytwarzane są w sterylnych warunkach zgodnych z najwyższymi światowymi standardami jakości HACCP i GMP.
Każdy z dostawców Aliness®️ jest rygorystycznie weryfikowany i sprawdzany pod kątem jakościowym. Surowce, wykorzystywane do produkcji suplementów, mają opatentowane formy, posiadają certyfikaty i analizy chemiczno-jakościowe. Natomiast gotowe produkty, które wchodzą w zakres interesów firmy, cechują się posiadaniem karty zwolnień z produkcji oraz kart produktowych.
Koncern jest zwolennikiem produktów naturalnych. Wszystkie procesy technologiczne, zachodzące przy produkcji, nie wpływają niekorzystnie na środowisko naturalne. Każda partia, która schodzi z linii produkcyjnej, nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism). Do żadnego etapu produkcji i uprawy rolnej surowców nie użyto sztucznych nawozów, pestycydów ani chemicznych środków ochrony roślin. Potwierdza to Certyfikat Ekologiczny PL-EKO-07-17946 akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17065.
Produkty Aliness®️ są nowoczesne, a zarazem łatwe w użytkowaniu. Charakteryzują się bardzo dobrą bio wchłanialnością substancji czynnych. Spośród innych preparatów wyróżniają się technologią produkcji LEMS.
Aliness®️ dysponuje szeroką gamą produktów. W jej ofercie znaleźć można między innymi suplementy przeznaczone szczególnie dla kobiet, mężczyzn czy dzieci; witaminy, aminokwasy, różnego rodzaju żywność ekologiczną, eko-herbatki, eko-kawy, zioła i probiotyki. Dodatkowo firma proponuje cenne dla zdrowia suplementy w różnych formach – na przykład pospolite kapsułki, krople lub tabletki do ssania.
Wszystko powyższe sprawia, że suplementy diety cieszą się ogromną popularnością na polskim rynku. Wiele z nich jest polecanych w różnych czasopismach, chociażby Smaki i Style, Sekrety Serca czy Poradnik Zdrowie.
Ostatnimi czasy produkcja Aliness®️ skierowała się ku wyrobom o właściwościach dezynfekcyjnych. Świadczy to o dynamicznej reakcji firmy na aktualne potrzeby ludzi.
Podsumowując, powyższy koncern zapewnia najwyższej jakości produkty. Dba o ich naturalność i czystość składu, co potwierdza fakt, iż firma posiada własną linię produkcyjną oraz nowoczesne zaplecze rozwojowo-badawcze. Gwarantuje to bezpieczeństwo i zdobycie zaufania wielu konsumentów. Ponadto, Aliness®️ z dumą reprezentuje Polskę na tle innych państw w branży suplementów diety.