Olimp

Olimp

Olimp to polska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety, akcesoriów, odzieży treningowej i żywności funkcjonalnej, ciesząca się popularnością i pozytywnymi opiniami konsumentów nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Obejmie ona dwie linie produktów, tj. Olimp Labs oraz Olimp Sport Nutrition, w których znaleźć można preparaty przeznaczone dla profesjonalnych sportowców, miłośników aktywności fizycznej, entuzjastów zdrowego stylu życia oraz osób o specyficznych potrzebach żywieniowych.

Ładuję...

Wyświetlasz 1-24 z 168 produktów

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlasz 1-24 z 168 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Suplementy Olimp – gwarancja lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności

 

Misją firmy Olimp jest zapewnienie ludziom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Marka może poszczycić się jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie oraz ośrodkiem badawczo-rozwojowym, który dysponuje m.in. sztucznym przewodem pokarmowym. Dzięki dostępowi do specjalistycznych sprzętów oraz współpracy z wybitnymi naukowcami firma jest w stanie prowadzić własne przełomowe badania. Dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu cieszy się ona zaufaniem konsumentów na całym świecie – jej suplementy diety i inne produkty są obecne już w ponad 100 krajach, włączając w to kraje europejskie, azjatyckie oraz północno i południowoamerykańskie. Mimo to marka Olimp nie spoczywa na laurach i cały czas się rozwija, stale udoskonalając swoje specyfiki.

 

Wnikliwe badania, prestiżowe nagrody i pozytywne opinie konsumentów

 

O wysokiej jakości suplementów marki Olimp świadczą liczne badania, opinie zadowolonych konsumentów oraz prestiżowe nagrody. Jej flagowy produkt, czyli zestaw witamin i minerałów Vita-Min Multiple Sport, na przykład, otrzymał nagrodę CPG Editor’s Choice Award w trakcie największych targów branżowych odbywających się w Las Vegas. Klienci doceniają jej preparaty ze względu na ich ogromną różnorodność, wysoką jakość i skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Ciekawostką jest fakt, że firma dysponuje nowoczesną pracownią, w której prowadzone są badania i testy wysiłkowe oceniające wpływ poszczególnych produktów na wyniki sportowe zawodników. Co więcej, sztuczny układ trawienny umożliwia jej analizowanie procesów zachodzących w konkretnych odcinkach przewodu pokarmowego. Podczas produkcji brane są wszystkie istotne czynniki, w tym skuteczność, jakość, bezpieczeństwo oraz atrakcyjny smak i odpowiednia rozpuszczalność preparatu.

 

Olimp – ponad 600 produktów i 30 lat doświadczenia

 

Firma Olimp może poszczycić się ponad 30-letnią działalnością, podczas której udało jej się stworzyć ponad 600 wysokiej jakości produktów. W jej asortymencie znaleźć można m.in. witaminy i minerały, zdrową żywność, odżywki białkowe, przedtreningówki, aminokwasy, węglowodany (carbo), odżywki potreningowe, spalacze tłuszczu, boostery testosteronu, kreatynę, a także suplementy diety na odporność, skórę i włosy, dobry wzrok, sprawność seksualną, lepszy sen, pamięć i koncentrację oraz układ krążenia, pokarmowy i moczowy. W jej ofercie nie brakuje również produktów dedykowanych kobietom, mężczyznom, dzieciom oraz weganom.

Search engine powered by ElasticSuite