Rabenhorst

Rabenhorst

Rabenhorst to niemiecka marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją soków owocowych. Korzysta ona wyłącznie z naturalnych i ekologicznych surowców i w jak najmniejszym stopniu przetwarza swoje produkty – wszystko po to, aby zachowały one swoje prozdrowotne właściwości. Firma jest laureatem wielu prestiżowych odznaczeń i wyróżnień w niemieckiej branży suplementów. Rabenhorst ceni sobie również ochronę środowiska, dlatego prowadzi zrównoważony rozwój, by nie wyrządzać żadnych szkód przyrodzie. Dodatkową zaletą Rabenhorst jest przeprowadzanie systematycznych, rygorystycznych kontroli jakości i czystości.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący

Rabenhorst – wyjątkowe suplementy diety w formie soków

 

Rabenhorst to wysokiej jakości niemiecka marka suplementów diety, która powstała wiele lat temu. Początkowo zajmowała się ona tworzeniem „win bezalkoholowych”, a z czasem postawiła na produkcję czystych i zdrowych soków z owoców, warzyw oraz ziół. Filozofią firmy jest prostota, naturalność, rozwój i jakość. Wieloletnie doświadczenie Rabenhorst pozwoliło na wypracowanie odpowiednich wartości, które pozwalają zdobyć zaufanie konsumentów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Specjaliści tworzący Rabenhorst zdają sobie sprawę z tego, ile dobra jest w naturze. Otaczający świat jest pełen substancji aktywnych, wykazujących korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Marka dąży do zakładania naturalnych i czystych upraw, by móc otrzymywać bezpieczne, ekologiczne i wysokiej jakości surowce. Składniki są przetwarzane w najmniejszym możliwym stopniu, by nie doszło do utraty choćby jednej z ich korzyści. Rabenhorst już od 1969 roku współpracuje z Instytutem Rolnictwa Ekologicznego Uniwersytetu w Kassel. 

 

Produkty tworzone z szacunkiem do ludzi i środowiska

 

Firma prowadzi zrównoważone zarządzanie. Oznacza to, że tworzy w taki sposób, by wyrządzić jak najmniejsze szkody środowisku. W końcu to dobra przyrody – czysta gleba, woda i powietrze – pomagają osiągnąć założone cele Rabenhorst. 6 razy w ciągu roku dochodzi do spotkań grupy roboczej do spraw zrównoważonego rozwoju, na których opracowywane są jak najlepsze rozwiązania ekologicznej pracy. Marka korzysta z „zielonych” źródeł energii oraz redukuje produkcję odpadów. Dzięki swojej trosce o przyrodę została odznaczona wyróżnieniem – Nagrodą Środowiskową Kraju Nadrenia – Palatynat 2010. Rabenhorst tworzy wyłącznie wysokiej jakości produkty. Jej wieloletnie doświadczenie umożliwia produkcję wyjątkowych, intensywnych w smaku i pełnych prozdrowotnych właściwości soków. Jako surowców marka używa tylko owoców z zaufanych upraw, dzięki czemu są one pełne cennych witamin i minerałów. Dostawcy dobierani są według ścisłych kryteriów – muszą oni prowadzić jak najmniej przetworzone uprawy i gwarantować jakość oraz czystość surowców. Ponadto wszystkie substraty są rygorystycznie testowane pod kątem dojrzałości, koloru, smaku czy aromatu. Laboratoria określają też zawartość witamin, związków aktywnych i fruktozy oraz sprawdzają wolność od zanieczyszczeń. 

 

Rabenhost – nagrody, wyróżnienia i opinie zadowolonych konsumentów

 

Rabenhost posiada własne zaplecze badawcze, ale mimo to współpracuje z innymi renomowanymi placówkami. O jakości jej suplementów świadczą nie tylko pozytywne opinie konsumentów, ale również rozmaite nagrody i wyróżnienia. German Brand Award 2021 przyznała marce złoto w kategorii „Doskonałość w strategii i kreacji marki – strategia marki”. Oprócz tego Rabenhorst szczyci się posiadaniem złota Federalnej Nagrody Honorowej dla Napojów Owocowych Federalnego Ministerstwa Wyżywienia i Rolnictwa (BMEL), czyli najwyższego odznaczenia, jaką producent żywności jest w stanie zdobyć w Niemczech. Warto również wspomnieć, że wszystkie soki od Rabenhost są pozbawione cukru. Niemieckie prawo mówi o tym, że do soków owocowych nie wolno dodawać cukru. Rabenhorst stosuje opakowania w postaci szklanych, brązowych butelek. Szkło ma wyjątkowe właściwości i chroni produkty przed wpływem czynników zewnętrznych, np. światła, oraz pozwala zachować naturalny aromat i smak. Dzięki temu substancje aktywne soków mogą dotrzeć w niezmienionej formie od etapu produkcji na półki sklepowe. Podsumowując, Rabenhorst to wysokiej jakości marka, która zajmuje się produkcją naturalnych, nieprzetworzonych soków owocowych. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu jest ona w stanie zagwarantować to, co najlepsze. Dowodem tego są nie tylko liczne nagrody i wyróżnienia, ale również pozytywne opinie konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite