Rabenhorst

Rabenhorst

Rabenhorst to niemiecka marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją soków owocowych. Korzysta wyłącznie z naturalnych i ekologicznych surowców i w jak najmniejszym stopniu przetwarza swoje produkty tak, by zachowały pierwotne, prozdrowotne właściwości. Firma jest laureatem wielu prestiżowych odznaczeń i wyróżnień w niemieckiej branży suplementów. Rabenhorst ceni sobie również ochronę środowiska, dlatego prowadzi zrównoważony rozwój, by nie wyrządzić żadnych szkód przyrodzie. Dodatkową zaletą Rabenhorst jest także przeprowadzanie systematycznych, rygorystycznych kontroli jakości i czystości.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 4 wyników

Ustaw kierunek malejący

Rabenhorst to wysokiej jakości niemiecka marka suplementów diety, która powstała ponad 200 lat temu. Początkowo zajmowała się tworzeniem „win bezalkoholowych” a z czasem sięgnęła po produkcję czystych i zdrowych soków owocowych.

            Filozofią marki jest prostota, naturalność, rozwój i jakość. Wieloletnie doświadczenie Rabenhorst pozwoliło na wypracowanie odpowiednich wartości, które pozwalają zdobyć zaufanie konsumentów. Specjaliści tworzący Rabenhorst zdają sobie sprawę z tego, ile dobra jest w naturze. Otaczający świat pełen jest substancji aktywnych, wykazujących korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Marka dąży do zakładania naturalnych i czystych upraw, by móc otrzymywać bezpieczne, ekologiczne  i wysokiej jakości surowce. Składniki są przetwarzane w najmniejszym możliwym stopniu, by nie doszło do utraty choćby jednej z korzyści. Rabenhorst już od 1969 roku współpracuje z Instytutem Rolnictwa Ekologicznego Uniwersytetu w Kassel.

            Firma prowadzi zrównoważone zarządzanie. Oznacza to, że tworzy w taki sposób, by wyrządzić jak najmniejsze szkody dla środowiska. W końcu to dobra przyrody – czysta gleba, woda i powietrze – pomagają osiągnąć założone cele Rabenhorst. 6 razy w ciągu roku dochodzi do spotkań grupy roboczej do spraw zrównoważonego rozwoju, na których opracowywane są jak najlepsze rozwiązania ekologicznej pracy. Marka korzysta z „zielonych” źródeł energii oraz redukuje produkcję odpadów. Dzięki swojej trosce o przyrodę firma została odznaczona wyróżnieniem – Nagrodą Środowiskową Kraju Nadrenia – Palatynat 2010.

            Rabenhorst tworzy wyłącznie wysokiej jakości produkty. Ich wieloletnie doświadczenie umożliwia produkcję wyjątkowych, intensywnych w smaku i pełnych prozdrowotnych właściwości soków. Jako surowców marka używa tylko owoców z zaufanych upraw. Dostawcy dobierani są według ścisłych kryteriów – muszą oni prowadzić jak najmniej przetworzone uprawy i gwarantować jakość oraz czystość surowców. Ponadto wszystkie substraty są rygorystycznie testowane pod kątem dojrzałości, koloru, smaku czy aromatu. Laboratoria określają też zawartość witamin, związków aktywnych i fruktozy oraz sprawdzają wolność od zanieczyszczeń. Rabenhost posiada własne zaplecze badawcze, ale również współpracuje z innymi, renomowanymi placówkami.

            O jakości produktów Rabenhorst świadczy fakt otrzymywania różnych nagród i wyróżnień. German Brand Award 2021 przyznała marce złoto w kategorii „Doskonałość w strategii i kreacji marki – strategia marki”. Oprócz tego, Rabenhorst szczyci się posiadaniem złota Federalnej Nagrody Honorowej dla Napojów Owocowych Federalnego Ministerstwa Wyżywienia i Rolnictwa (BMEL), czyli najwyższego odznaczenia, jaką producent żywności jest w stanie zdobyć w Niemczech.

            Warto również wspomnieć, że wszystkie soki od Rabenhost nie zawierają dodatku cukru. Niemieckie prawo mówi o tym, że do soków owocowych nie wolno dodawać cukru. Rabenhorst stosuje opakowania w postaci szklanych, brązowych butelek. Szkło ma wyjątkowe właściwości i chroni produkty przed wpływami czynników zewnętrznych, takich jak na przykład światło, a pozwala zachować naturalny aromat i smak. Dzięki temu substancje aktywne soków mogą dotrzeć w niezmienionej formie od etapu produkcji na półki sklepowe.

            Podsumowując, Rabenhorst to wysokiej jakości marka, która zajmuje się produkcją naturalnych, nieprzetworzonych soków owocowych. Dzięki swojemu ponad 200 letniemu doświadczeniu jest w stanie zagwarantować, że oferuje wyłącznie to co najlepsze.