Now Foods

Now Foods

NOW Foods jest amerykańską firmą, istniejącą na światowym rynku od ponad 50 lat. W jej ofercie znaleźć można wiele suplementów diety przeznaczonych nie tylko dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, ale dla wszystkich tych, dla których liczy się zdrowie. NOW Foods szczyci się posiadaniem licznych certyfikatów i nagród, potwierdzających wysoką jakość produktów. Jeśli szukasz wysokiej jakości specyfików w przystępnej cenie, preparaty od NOW Foods to idealny wybór dla ciebie.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 179 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 179 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

NOW Foods – naturalne suplementy diety w przystępnych cenach

 

Firma NOW Foods swoimi korzeniami sięga do 1968 roku, kiedy to przedsiębiorca Elwood Richard założył małą sieć sklepów z produktami zdrowotnymi w okolicy Chicago, nazwanych wtedy Health House. Richarda fascynowała wiedza na temat zdrowej żywności oraz jej wpływ na poprawę kondycji fizycznej. Dlatego też zrobił dyplom z chemii fizycznej. To wszystko sprawiło, że Elwood postanowił dzielić się z ludźmi swoją wiedzą i oferował w swoim sklepie zdrową żywność. Jednak wysokie koszty produktów spowodowały utratę klientów. Wtedy Richard zrozumiał, że aby utrzymać klientów, musi wprowadzić do obrotu naturalne produkty w przystępnych cenach. Tak powstała firma NOW Foods – własna firma Elwooda Richarda, dzięki czemu mógł on przejąć całkowitą kontrolę nad kosztami i jakością produkcji. Filozofią marki NOW Foods jest oferowanie wysokiej jakości zdrowej, naturalnej żywności w przystępnych cenach. Właściciele wierzą, że organiczne produkty, które naturalnie występują w środowisku, przynoszą lepsze efekty niż te, które można uzyskać syntetycznie. Firma dba również o swoich pracowników poprzez ich nieustanne kształcenie, by mogli oni zyskać jak najaktualniejszą wiedzę i mogli pracować w przyjaznej, wysoko wykwalifikowanej kadrze. Dla NOW Foods ważny jest też wzajemny szacunek i życzliwość między właścicielami, pracownikami i konsumentami. Firma od zawsze należy do jednej rodziny, co zacieśnia więzi i pozwala zapewnić stabilność. 

 

Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami, nagrodami oraz opiniami konsumentów

 

NOW Foods oferuje szereg produktów. Ponad 1 400 suplementów diety i kosmetyków stanowi jeden z największych zasobów wśród firm oferujących tego rodzaju dobra. Można tu znaleźć m.in. witaminy i minerały, zioła, olejki eteryczne, naturalną żywność, opcje dla zwierząt, kosmetyki oraz odżywki przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Prosty, przejrzysty i naturalny skład produktów jest jednym z wielu atutów NOW Foods. Unikalne mieszanki substancji powodują, że powstały preparat jest wyjątkowy i wykazuje niezwykle korzystny wpływ na organizm człowieka. NOW Foods posiada wiele certyfikatów, które świadczą o wysokiej jakości oferowanych produktów. Programy: Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) Stowarzyszenia Produktów Naturalnych (NPA), Aktualnych Dobrych Praktyk Produkcyjnych (CGMP) amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków zapewniają o powtarzalności produktów oraz o odpowiednich środkach kontroli jakości. Współpraca z Underwriters Laboratories (UL) gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych suplementów diety. Z kolei certyfikat ISO 22716:2007 świadczy o tym, że kosmetyki NOW Foods są naturalne i wysokiej jakości. Informed-Sport jest certyfikatem czystości – otrzymująca go firma sprawdza produkty pod kątem zawartości substancji zakazanych w sporcie. Linia NOW Pets posiada certyfikat Krajowej Rady Suplementów dla Zwierząt (NASC). Miłość do zwierząt potwierdza również certyfikat PETA cruelty-free, Beauty without Bunnies, który potwierdza, że specyfiki NOW nie są testowane na zwierzętach. Certyfikat ekologiczny Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) oraz certyfikat ekologiczny QAI świadczy o trosce firmy o środowisko naturalne. Wszystkie produkty NOW Foods są pozbawione GMO, glutenu oraz mogą być stosowane przez wegan. Marka jest również zdobywcą licznych nagród, co jest kolejnym faktem potwierdzającym jej wysoką jakość i renomę. Posiada ona m.in. nagrodę TEST FOR LIFE ESSENTIALS, DELICIOUS LIVING BEST BITE, coroczną nagrodę ZA DOSKONAŁOŚĆ W BIZNESIE, nagrodę CHICAGO TRIBUNE DLA NAJLEPSZEGO MIEJSCA PRACY, nagrodę CLEAN EATING CLEAN CHOICE AWARDS i wiele innych. O jej znakomitej jakości świadczą nie tylko nagrody i certyfikaty, ale również ogromne zaufanie i pozytywne opinie klientów. 

 

NOW Foods – marka stworzona z miłości do ludzi 

 

Dla NOW Foods ważna jest pomoc ludziom w potrzebie. Firma pomaga wielu organizacjom charytatywnym na całym świecie. Przekazuje datki takim fundacjom jak Gabinet dziecięcy, Dupage PADS, Centrum zasobów dla ludzi, Wyżywienie Ameryki, Bank Żywności Północnej Nevady, Stowarzyszenie Dzieci w Hephzibah, Dom Dziecka w Marklund, TLC. Oprócz tego bierze czynny udział w pomaganiu na skalę światową w przypadku np. klęsk żywiołowych. Pomaga też wielu fundacjom dbającym o środowisko. Podsumowując, NOW Foods to firma, która wiedzie prym na rynku suplementów diety nieprzerwanie od ponad 50 lat. Niezwykła dbałość o najmniejszy szczegół przekłada się na najwyższą jakość produktów. Niezwykle ważnym atutem tej firmy jest to, że ceny oferowanych preparatów są przystępne dla każdego. Dzięki reagowaniu na potrzeby ludzi firma szczyci się ogromnym zaufaniem i pozytywnymi opiniami swoich klientów.

Search engine powered by ElasticSuite