Now Foods

Now Foods

NOW Foods jest amerykańską firmą, istniejącą na światowym rynku od ponad 50 lat. W jej ofercie znaleźć można wiele suplementów diety, przeznaczonych nie tylko dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, ale dla wszystkich tych, dla których liczy się zdrowie. NOW Foods szczyci się posiadaniem licznych certyfikatów i nagród, potwierdzających wysoką jakość produktów.Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 131 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 131 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Firma NOW Foods swoich początków sięga 1968 roku, kiedy to przedsiębiorca Elwood Richard założył małą sieć sklepów z produktami zdrowotnymi w okolicy Chicago, nazwanych wtedy Health House. Richarda fascynowała wiedza na temat zdrowej żywności oraz jej wpływ na poprawę kondycji fizycznej. Dlatego też zrobił dyplom z chemii fizycznej. To wszystko sprawiło, że Elwood postanowił dzielić się z ludźmi swoją wiedzą i oferował w swoim sklepie zdrową żywność. Jednak wysokie koszty produktów spowodowały utratę klientów. Wtedy Richard zrozumiał, że aby utrzymać klientów, musi wprowadzić do obrotu naturalne produkty w przystępnych cenach. Tak powstała firma NOW Foods – własna firma Elwooda Richarda, dzięki czemu mógł on przejąć całkowitą kontrolę nad kosztami i jakością produkcji.

Filozofią marki NOW Foods jest oferowanie wysokiej jakości zdrowej, naturalnej żywności w przystępnych cenach. Właściciele wierzą, że organiczne produkty, które naturalnie występują w środowisku przynoszą lepsze efekty niż te, które można uzyskać syntetycznie. Firma dba również o swoich pracowników, poprzez nieustanne kształcenie ich, by mogli zyskać jak najaktualniejszą wiedzę i mogli pracować w przyjaznej, wysoko wykwalifikowanej kadrze. Dla NOW Foods ważny jest też wzajemny szacunek i życzliwość między właścicielami, pracownikami i konsumentami. Firma od zawsze należy do jednej rodziny, co zacieśnia więzi i pozwala zapewnić stabilność. NOW Foods oferuje szereg produktów. Ponad 1400 suplementów diety i kosmetyków stanowi jeden z największych zasobów wśród firm oferujących tego rodzaju dobra. Można tu znaleźć: suplementy diety, witaminy, minerały, olejki eteryczne, naturalną żywność, suplementy dla zwierząt, kosmetyki oraz odżywki przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie.

Prosty, przejrzysty i naturalny skład produktów jest jednym z wielu atutów NOW Foods. Unikalne mieszanki substancji powodują, że powstały produkt jest wyjątkowy i posiada niezwykle korzystny wpływ na organizm człowieka. NOW Foods posiada wiele certyfikatów, które świadczą o niezwykle wysokiej jakości oferowanych produktów. Programy: Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) Stowarzyszenia Produktów Naturalnych (NPA), Aktualnych Dobrych Praktyk Produkcyjnych (CGMP) amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków zapewniają o powtarzalności produktów oraz o odpowiednich środkach kontroli jakości. Współpraca z Underwriters Laboratories (UL) gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych suplementów diety. Z kolei certyfikat ISO 22716:2007 świadczy o tym, że kosmetyki NOW Foods są naturalne i wysokiej jakości. Informed-Sport jest certyfikatem czystości, to znaczy, że sprawdza produkty pod kątem zawartości substancji zakazanych w sporcie. Linia NOW Pets posiada certyfikat Krajowej Rady Suplementów dla Zwierząt (NASC). Miłość do zwierząt potwierdza również certyfikat PETA cruelty-free, Beauty without Bunnies, który stwierdza, że produkty NOW nie są testowane na zwierzętach. Certyfikat ekologiczny Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) oraz certyfikat ekologiczny QAI świadczy o trosce firmy o środowisko naturalne. Wszystkie produkty NOW Foods są pozbawione GMO, glutenu oraz mogą być stosowane przez wegan. Marka jest również zdobywcą licznych nagród, co jest kolejnym faktem potwierdzającym jej wysoką jakość i renomę. Posiada m. in. nagrodę TEST FOR LIFE ESSENTIALS, DELICIOUS LIVING BEST BITE, coroczną nagrodę ZA DOSKONAŁOŚĆ W BIZNESIE, nagrodę CHICAGO TRIBUNE DLA NAJLEPSZEGO MIEJSCA PRACY, nagrodę CLEAN EATING CLEAN CHOICE AWARDS i wiele innych.

Dla NOW Foods ważna jest również pomoc ludziom w potrzebie. Firma pomaga wielu organizacjom charytatywnym na całym świecie. Przekazuje datki takim fundacjom jak m. in.: Gabinet dziecięcy, Dupage PADS, Centrum zasobów dla ludzi, Wyżywienie Ameryki, Bank Żywności Północnej Nevady, Stowarzyszenie Dzieci w Hephzibah, Dom Dziecka w Marklund, TLC. Oprócz tego bierze czynny udział w pomaganiu na skalę światową w przypadku np. klęsk żywiołowych. Pomaga też wielu fundacjom dbającym o środowisko. Podsumowując, NOW Foods to firma, która wiedzie prym na rynku suplementów diety nieprzerwanie od ponad 50 lat. Niezwykła dbałość o najmniejszy szczegół przekłada się na najwyższą jakość produktów. Niezwykle ważnym atutem tej firmy jest to, że ceny oferowanych preparatów są przystępne dla każdego.