Himalaya

Himalaya

Himalaya to firma specjalizująca się w produkcji naturalnych suplementów diety. Jej początki sięgają 1930 roku, kiedy to jej założyciel, M. Manal, przebywał w Birmie i podczas tego pobytu zauważył, że rozdrażnionym słoniom podawano pewną roślinę, która je uspokaja. Okazało się, że był to korzeń rauwolfii żmijowej. Manal był tak bardzo zafascynowany tym zjawiskiem, że postanowił przeprowadzić badania naukowe nad tą rośliną, a z czasem wprowadzić ją na rynek. Obecnie jego marka dysponuje obszernym portfolio, a jej produkty cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 25 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 25 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Himalaya – dobre samopoczucie w każdym domu i szczęście w każdym sercu

 

Wellness in every home and happiness in every heart, czyli „Dobre samopoczucie w każdym domu i szczęście w każdym sercu” – to filozofia, która od początku przyświeca marce Himalaya. Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów i zapewnić im to, co najlepsze, firma nieustannie się rozwija, opracowując nowe, jeszcze bardziej skuteczne receptury swoich suplementów. Na uwagę zasługuje fakt, że zaczynała ona swoją przygodę w okresie, kiedy do produktów ziołowych podchodziło się z dużą dozą sceptycyzmu. Jednak dzięki uporowi i zaangażowaniu marka Himalaya szybko zaczęła cieszyć się zaufaniem konsumentów.

 

Badania, certyfikaty i opinie zadowolonych klientów

 

Suplementy diety Himalaya znane są ze swojej wysokiej jakości. Jej potwierdzeniem są nie tylko opinie stosujących je osób, ale również liczne badania i certyfikaty, w tym ISO 14001:2004, czyli Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego. Składy produktów opracowywane są przez wykwalifikowany zespół botaników oraz ekspertów z dziedziny rolnictwa i ajurwedy, którzy od podszewki znają właściwości poszczególnych ziół i wiedzą, w jaki sposób je łączyć, aby wzmocnić ich prozdrowotne działanie. Bazują oni na surowcach najwyższej jakości, dzięki czemu finalne preparaty charakteryzują się wysoką zawartością związków bioaktywnych. Specyfiki Himalaya powstają w nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym, w którym przestrzegane są rygorystyczne normy bezpieczeństwa, higieny i jakości. Firma tworzy swoje preparaty z poszanowaniem środowiska naturalnego, o czym świadczy m.in. fakt, że w ostatnich latach znacznie ograniczyła ona zużycie tworzyw sztucznych.

 

Himalaya – ziołowe suplementy diety na szereg dolegliwości

 

Zespół Himalaya prowadzi własne badania z dziedziny zaburzeń metabolicznych, onkologii, immunologii oraz stanu zdrowia kobiet i mężczyzn. W portfolio firmy można znaleźć suplementy wspomagające leczenie rozmaitych dolegliwości, w tym te poprawiające męską płodność, zwiększające libido, niwelujące stany zapalne, regulujące pracę jelit, dodające energii i witalności, usprawniające pracę układu moczowego, kojące nerwy, przyspieszające odchudzanie, a także obniżające poziom cukru we krwi, wzmacniające odporność, poprawiające pamięć i koncentrację oraz korzystnie oddziałujące na układ krążenia. Produkty Himalaya dostępne są w rozmaitych formach, włączając w to płyn oraz kapsułki i tabletki.

Search engine powered by ElasticSuite