Trec

Trec

Trec Nutrition to marka, która zrodziła się jako wynik pasji do sportu. Już w 2001 roku na rynek trafiły pierwsze suplementy diety tej firmy. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu założycieli Trec w oferowanie najwyższej jakości produktów, marka od lat cieszy się niezmiennym zaufaniem konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 107 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 107 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią firmy jest dzielenie się entuzjazmem i wiedzą oraz oferowanie najlepszych odżywek dla sportowców. Założyciele firmy od zawsze interesowali się sportem i zdrowym, aktywnym trybem życia.
Wiedząc, jak ważne szczególnie dla sportowców jest zrównoważone odżywianie się, opracowali unikalne receptury suplementów i odżywek, by zapewnić jak największe wsparcie dla nich.
Powszechnie wiadomo, że organizm osoby prowadzącej aktywny tryb życia, pełny różnego rodzaju sportu i ruchu, ma inne wymagania niż ten, kto sportu nie uprawia. Zrównoważona dieta jest niezwykle ważna, jednak nawet ona nie jest w stanie zagwarantować niezbędnych substancji, by zapewnić szybką regenerację po wysiłku czy uchronić przed kontuzjami wynikającymi z intensywnych treningów.

Odżywki dla sportowców od Trec Nutrition są w stanie sprostać niezwykłym wymaganiom organizmów osób aktywnych fizycznie, dostarczając łatwo przyswajalnych, wysokojakościowych składników, które pozwolą na uzupełnienie niezbędnych substancji.
Marka na piedestale wartości stawia jakość swoich produktów. Świadczy o tym fakt, że kontroluje ona cały przebieg produkcji, począwszy na badaniu surowców, a skończywszy na pakowaniu. Jest to niezwykle rzadko spotykana rzecz na rynku suplementów diety i odżywek sportowych, bowiem większość firm działa na zasadzie kontraktu. Oznacza to, że właściciele takich firm nie kłopoczą się produkcją preparatów, lecz zlecają to innym, zewnętrznym współpracownikom, a sami zajmują się wyłącznie marketingiem. Dlatego też nierzadko dochodzi do zaniżania jakości tych produktów, celem chociażby ograniczenia kosztów. Trec Nutrition skutecznie zapobiega takim sytuacjom, ponieważ mając pod kontrolą cały proces produkcji, nigdy nie pozwoli na wypuszczenie choćby jednego suplementu niespełniającego najwyższych standardów. Dzięki temu nie naraża konsumenta na poniesienie szkód.


Trec Nutrition to najwyższa jakość w optymalnej cenie. Dzięki światłemu podejściu założycieli firmy możliwe stało się, by dbałość o najdrobniejsze szczegóły produktu nie kolidowała z jego niską ceną. Marka zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko zarobić każdy grosz i jak wiele pracy wymaga osiągnięcie wymarzonych celów w sporcie, dlatego gwarantuje, że pieniądze wydane na odżywki Trec przełożą się na wyniki. Skład wszystkich produktów konsultowany jest z ambasadorami i licznymi, światowej sławy sportowcami. Dzieje się to po to, by zagwarantować odpowiednie proporcje i właściwy dobór surowców w celu przyniesienia najlepszych efektów.


W ofercie Trec Nutrition znaleźć można odżywki dla sportowców, suplementy diety, białko, aminokwasy, kreatynę, węglowodany, odżywki na masę, tabletki na odchudzanie. W ostatnim czasie firma poszerzyła swój asortyment o odzież i akcesoria sportowe.

Podsumowując, Trec Nutrition to godna zaufania marka, która oferuje najwyższej jakości suplementy i odżywki sportowe, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie i pasjonatów zdrowego odżywiania.

Search engine powered by ElasticSuite