Nasza tłocznia

Nasza tłocznia

Nasza Tłocznia to polska firma specjalizująca się w produkcji przetworów – w tym soków, dżemów i syropów – na bazie warzyw i owoców. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo, które czerpie z długoletniej tradycji regionu – jego siedziba znajduje się na Szlaku Jabłkowym, w powiecie grójeckim, który uznawany jest za centrum polskiego sadownictwa. Produkty tej marki charakteryzują się prostym, naturalnym składem, wyjątkowym smakiem oraz znakomitą jakością, którą potwierdzają liczne opinie zadowolonych konsumentów.

Ładuję...

Wyświetlasz 1-24 z 40 produktów

Ustaw kierunek malejący

Wyświetlasz 1-24 z 40 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Nasza Tłocznia – moc warzyw i owoców bez zbędnych dodatków

 

Flagowymi produktami firmy Nasza Tłocznia są soki z NFC, czyli niewyprodukowane z koncentratu. Są to soki tłoczone, które – w przeciwieństwie do tych z koncentratu – nie zawierają dodatku wody, a do tego są naturalnie mętne. Na uwagę zasługuje fakt, że poddawane są one procesowi pasteryzacji w niskiej temperaturze, co pozwala na zachowanie większości cennych witamin i minerałów. Wszystkie produkty tej marki charakteryzują się prostym, naturalnym składem, wolnym od sztucznych barwników, aromatów, konserwantów i słodzików.

 

Nasza Tłocznia – marka działająca w zgodzie z naturą

 

Nasza Tłocznia stawia sobie za priorytet nie tylko zadowolenie swoich klientów, ale również działanie w zgodzie z naturą. W procesie produkcji nie stosuje ona żadnych szkodliwych substancji i środków ochrony roślin, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Co bardzo ważne, aspekt ekologiczny brany jest nie tylko przy wytwarzaniu soków i innych przetworów, ale także na etapie pakowania i wysyłania przesyłek do klientów – produkty dostarczane są w ekologicznych opakowaniach, pozbawionych folii i plastikowych elementów. Warto dodać, że Nasza Tłocznia znajduje się pod nadzorem Jednostki Certyfikującej PL-EKO Biocert Małopolska.

 

Bogaty asortyment produktów i jakość potwierdzona opiniami konsumentów

 

O wysokiej jakości produktów Nasza Tłocznia świadczą nie tylko certyfikaty, ale również opinie zadowolonych konsumentów. Klienci cenią tę markę za dbałość o każdy szczegół, przywiązanie do tradycji, szacunek do środowiska oraz stałe rozbudowywanie asortymentu. Obecnie poza sokami znajdziesz w nim m.in. dżemy i syropy. Same soki dostępne są w opakowaniach o różnych pojemnościach, w tym 330 ml oraz 3 i 5 litrów. Co ciekawe, świetnie nadają się one nie tylko do spożywania solo, ale również jako dodatek do dań, koktajli, sosów i deserów. Jeśli chodzi o ich smaki, do dyspozycji masz same owoce, same warzywa oraz połączenia warzyw i owoców. 

 

Podsumowując, Nasza Tłocznia to polska rodzinna firma z tradycjami, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju przetworów – w tym soków – na bazie warzyw i owoców. Jej produkty charakteryzują się prostym składem bez sztucznych dodatków w postaci barwników, aromatów, konserwantów i słodzików. Na szczególną uwagę zasługują soki NFC, czyli niewyprodukowane z koncentratu, które dostarczają przyjemnych wrażeń smakowych i stanowią naturalne źródło witamin i minerałów. Firma działa z poszanowaniem środowiska i to na każdym etapie produkcji, począwszy od uprawy surowców po ich przetwarzanie, pakowanie i przesyłanie do klientów.Search engine powered by ElasticSuite