LAB ONE

LAB ONE

Lab One to polski producent suplementów diety stworzonych głównie z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Oferowane przez niego produkty wytwarzane są przy użyciu innowacyjnych technologii, co jeszcze bardziej zwiększa ich jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. W jego asortymencie można znaleźć także rozmaite preparaty do pielęgnacji ciała, skóry i włosów, które cieszą się pozytywnymi opiniami konsumentów. Firma może poszczycić się rozbudowaną ofertą specyfików, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 21 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 21 wyników

Ustaw kierunek malejący

Lab One – kosmetyki i suplementy produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii

 

Firma Lab One powstała z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz tych, które chcą po prostu zadbać o swoje zdrowie. Jak sama deklaruje, oferuje wysokiej klasy suplementy diety, które wyróżniają się starannie opracowanym i przemyślanym składem. Aby zagwarantować kupującym jak najwyższą jakość, marka korzysta z innowacyjnych technologii. Mowa m.in. o NanoFuture Technology, w której klastry wody rozbijane są na pojedyncze cząsteczki. W konsekwencji powstaje tzw. nanowoda, która znacznie lepiej przenosi i rozpuszcza składniki aktywne. Dzięki temu wspomaga ona funkcje naprawcze skóry, stymuluje komórki do autoregulacji, wspomaga regenerację, a także zwiększa wchłanialność cennych związków.

 

Szeroki wybór produktów odżywiających organizm od środka i od zewnątrz

 

Oferta produktów od Lab One jest rozbudowana i zróżnicowana, dzięki czemu umożliwia dbanie o organizm od środka i od zewnątrz. Specyfiki tej firmy świetnie sprawdzają się w przypadku niedoborów witamin i minerałów, spadku odporności, braku energii i witalności oraz osłabienia kondycji skóry, włosów i paznokci. Składy opracowywane są przez sztab specjalistów, którzy bazują nie tylko na swojej wiedzy i doświadczeniu, ale również aktualnych badaniach naukowych. Do produkcji suplementów i innych preparatów wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane składniki – przykładem jest świeże colostrum, naturalna astaksantyna oraz koenzym Q10 połączony ze związkami wzmacniającymi jego działanie. Na uwagę zasługuje również opatentowana metoda mikrokapsułkowania probiotyków warstwą lipidową.

 

Lab One – jakość i bezpieczeństwo potwierdzone opiniami konsumentów

 

O jakości i bezpieczeństwie suplementów Lab One świadczą zarówno badania, jak i pozytywne opinie konsumentów. Klienci doceniają tę markę za dbałość o szczegóły oraz szeroki wybór produktów – mają oni do dyspozycji m.in. preparaty wspierające pracę wątroby, wzmacniające włosy oraz usprawniające funkcjonowanie układu pokarmowego. Wśród nich nie brakuje także probiotyków, colostrum, czyli siary bydlęcej, zestawów witamin i minerałów oraz specyfików regulujących poziom cukru we krwi i podnoszących libido. Na uwagę zasługują także opcje dla dzieci, w tym LAB ONE N°1 KidsBiotic z trzema szczepami bakterii z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium, w formie praktycznych saszetek. Panie pragnące zadbać o swoje jelita mogą sięgnąć np. po kapsułki LAB ONE N°1 QueenBiotic, w których kryją się probiotyczne drożdże Saccharomyces cerevisiae.

Search engine powered by ElasticSuite