Mangostan

Mangostan to azjatycki owoc o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Jego największym atutem jest wysokie stężenie witamin i składników odżywczych wspierających homeostazę organizmu. Dlaczego warto stawiać na preparaty z mangostanem? Proszek, kapsułki czy sok – poznaj najlepsze suplementy z jego zawartością!

Ładuję...

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

1 wynik

Ustaw kierunek malejący

Mangostan – właściwości

 

Czym na tle innych owoców wyróżnia się mangostan? Właściwości lecznicze tej rośliny są naprawdę imponujące, a wszystko to dzięki wysokiej zawartości takich składników jak magnez, mangan, potas, miedź, sód, żelazo oraz witaminy C, A i E. Jakich efektów można się spodziewać, przyjmując suplementy z wyciągiem z mangostanu?

 

Owoce mangostanu regulują ciśnienie krwi, stabilizują gospodarkę węglowodanową i cholesterolową oraz wspierają układ sercowo-naczyniowy. Obecne w nich ksantony uważane są za jedne z najsilniejszych przeciwutleniaczy w królestwie roślin – nie tylko zmniejszają stany zapalne, ale również wpływają holistycznie na cały układ odpornościowy.

 

Mangostan przeciwwskazania

 

Kto nie powinien zażywać suplementów z mangostanem? Przeciwwskazania do ich stosowania to przede wszystkim występowanie zaburzeń krzepnięcia krwi, przyjmowanie antykoagulantów, w tym heparyny, warfaryny i niesteroidowych leków przeciwzapalnych, zbliżający się zabieg chirurgiczny oraz przewlekłe schorzenia sercowo-naczyniowe. Z uwagi na brak badań nad ekstraktem mangostanu w kontekście ciąży i karmienia piersią, warto zrezygnować z zawierających go preparatów na czas jej trwania i po połogu. 

 

Mangostan – preparaty

 

W naszym sklepie z suplementami znajdziesz rozmaite produkty z mangostanem kapsułki oraz tabletki o różnych stężeniach i objętościach.

 

Mangostan – kapsułki

 

Przykładowy preparat z wyciągiem z mangostanu w kapsułkach:

 

  • Panaseus Talia Osy z mangostanem (40 mg, 50 kapsułek).

 

Mangostan – tabletki

 

Przykładowy preparat z mangostanem w tabletkach:

 

  • Now Foods EVE kompleks witamin i minerałów z mangostanem (50 mg, 180 tabletek).

 

Mangostan – cena

 

Rozważasz wdrożenie preparatów z mangostanem? Sklep MyBionic oferuje co najmniej kilka pozycji, które mogą cię zainteresować. Ile za nie zapłacisz? Ich cena waha się w granicach 34-190 zł w zależności od rodzaju suplementu, składników oraz dawki. Za preparat Panaseus Talia Osy z mangostanem, na przykład, zapłacisz 34,90 zł. Natomiast 180 tabletek produktu Now Foods EVE kompleks witamin i minerałów z mangostanem to koszt rzędu 189,90 zł. Czy wiesz, że w naszym sklepie znaleźć można inne witaminy i minerały oraz zioła? Nie zapomnij zajrzeć do zakładki PROMOCJE, gdzie czekają na ciebie atrakcyjne rabaty!

Bibliografia +
Search engine powered by ElasticSuite