Bio-kult

Bio-kult

Bio-Kult to brytyjska marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją preparatów zawierających żywe kultury bakterii. Szczepy obecne w produktach Bio-Kult charakteryzują się niezwykle dużą biodostępnością i skutecznością. Są one naturalne i wykazują wiele prozdrowotnych właściwości.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki jest zdominowanie rynku suplementów diety oferujących żywe kultury bakterii i bycie rozpoznawalnym jako lider wśród tej grupy. Bio-Kult wspiera profilaktykę, utrzymanie zdrowia i poprawę wydolności zarówno dzieci, jak i i dorosłych. Prowadzi również programy edukacyjne i szerzy wiedzę na temat zdrowego stylu życia, mając na celu rozprzestrzenienie tego, jak cenne jest dbanie o siebie i swoje zdrowie.
Firma zapewnia, że oferuje jak najlepsze preparaty, z naturalnym składem. Potwierdza to fakt posiadania własnego zaplecza produkcyjnego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Na każdym etapie produkcji prowadzone są liczne, bardzo rygorystyczne testy i badania, które mają na celu niedopuszczenie do jakiegokolwiek obniżenia wartości preparatów. Wiele kontroli procesów powstawania suplementów zapewnia o ich najwyższej skuteczności i jakości. Marka Bio-Kult szczyci się również opatentowaniem innowacyjnej formy kapsułkowania preparatów, dzięki czemu są one w pełni skuteczne i nie tracą na wartości przez cały okres przydatności do spożycia.
Firma posiada szeroki wachlarz produktów, które mają wspólny cel – profilaktykę wielu chorób i wzmocnienie zdrowia jelit, a co za tym idzie także wsparcie samopoczucia, odporności i wielu innych aspektów życia. Suplementy Bio-Kult uzupełniają mikroflorę jelitową, która może zostać zaburzona przez wiele czynników, między innymi stres, antybiotykoterapię, infekcje, podróże czy prowadzenie nieodpowiedniego stylu żywienia.
Aby żywe mikroorganizmy z suplementów wykazywały korzystne działanie na przewód pokarmowy, muszą być bardzo trwałe oraz odporne na działanie kwasu solnego w żołądku. Preparaty takie muszą zawierać również wysoką liczbę żywotnych bakterii. Wszystkie te cechy posiadają produkty Bio-Kult.
Jedną z głównych rzeczy, które zaburzają działanie probiotyków jest kwasowość żołądka, w który panuje inne pH niż w jelitach. Testy laboratoryjne wykonane na produktach firmy potwierdzają, że wysokie stężenie żywych mikroorganizmów przetrwa w niezmienionej formie, docierając do jelita cienkiego i osiedlając się tam jako część normalnej, naturalnej mikroflory.
Marka Bio-Kult posiada w swojej ofercie różne linie produktów, czyli między innymi: Bio-Kult Advanced, Bio-Kult Infantis, Bio-Kult Pro-Cyan, Bio-Kult Candea, Bio-Kult Migrea, Bio-Kult Boosted, Bio-Kult S. Boulardii. Bio-Kult Advanced pomaga uporać się z problemami ze strony jelit oraz wspiera zachowanie dobrego samopoczucia. Bio-Kult Infantis to specjalna seria produktów, przeznaczona szczególnie dla dzieci i niemowląt. Bio-Kult Pro-Cyan pomaga utrzymać zdrowie układu moczowego. Bio-Kult Candea zawiera dodatkowo ekstrakt z czosnku i grejpfruta. Z kolei Bio-Kult Migrea wspomaga również pracę układu nerwowego, poprzez oddziaływanie na oś jelito-mózg. Bio-Kult Boosted to poczwórna siła działania Bio-Kult Advanced, a Bio-Kult S. Boulardii stanowi doskonałe wsparcie w podróży, zapobiegając biegunce.
Podsumowując, Bio-Kult to brytyjska firma, która oferuje wysokiej jakości, naturalne produkty, zawierające żywe kultury bakterii, Co ważne, są one produkowane w zrównoważony sposób i zgodnie z najnowocześniejszymi wytycznymi i technologiami. Ponadto, testy i badania potwierdzają, że są one w stanie przetrwać niekorzystne warunki w żołądku i dotrzeć do jelita, czyli docelowego miejsca działania w niezmienionym stanie.