Bio-kult

Bio-kult

Bio-Kult to brytyjska marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją preparatów zawierających żywe kultury bakterii. Szczepy obecne w produktach Bio-Kult charakteryzują się niezwykle dużą biodostępnością i skutecznością. Są one naturalne i wykazują wiele prozdrowotnych właściwości. Opinie konsumentów jednogłośnie potwierdzają ich wysoką jakość i korzystny wpływ na organizm. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Zatem sięgnij po sprawdzone opcje od Bio-Kult!

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 9 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 9 wyników

Ustaw kierunek malejący

Bio-Kult suplementy diety o naturalnym składzie dla dzieci i dorosłych 

 

Filozofią marki jest zdominowanie rynku suplementów diety oferujących żywe kultury bakterii i bycie rozpoznawalnym jako lider wśród tej grupy. Bio-Kult wspiera profilaktykę, utrzymanie zdrowia i poprawę wydolności zarówno dzieci, jak i dorosłych. Prowadzi również programy edukacyjne i szerzy wiedzę na temat zdrowego stylu życia, mając na celu rozprzestrzenienie tego, jak cenne jest dbanie o siebie i swoje zdrowie. Firma zapewnia, że oferuje jak najlepsze preparaty, z naturalnym składem. Potwierdza to fakt posiadania własnego zaplecza produkcyjnego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Na każdym etapie produkcji prowadzone są liczne, bardzo rygorystyczne testy i badania, które mają na celu niedopuszczenie do jakiegokolwiek obniżenia wartości specyfików. Wiele kontroli procesów powstawania suplementów zapewnia o ich najwyższej skuteczności i jakości. Marka Bio-Kult szczyci się również opatentowaniem innowacyjnej formy kapsułkowania preparatów, dzięki czemu są one w pełni skuteczne i nie tracą na wartości przez cały okres przydatności do spożycia.

 

Bio-Kult – najlepszy wybór dla twoich jelit. Opinie konsumentów to potwierdzają!

 

Firma posiada szeroki wachlarz produktów, które mają wspólny cel – profilaktykę wielu chorób i wzmocnienie zdrowia jelit, a co za tym idzie – wsparcie samopoczucia, odporności i wielu innych aspektów życia. Suplementy Bio-Kult uzupełniają mikroflorę jelitową, która może zostać zaburzona przez wiele czynników, m.in. stres, antybiotykoterapię, infekcje, podróże czy prowadzenie nieodpowiedniego stylu żywienia. Aby żywe mikroorganizmy z preparatów wykazywały korzystne działanie na przewód pokarmowy, muszą być bardzo trwałe oraz odporne na działanie kwasu solnego w żołądku. Preparaty takie muszą zawierać również wysoką liczbę żywotnych bakterii. Wszystkie te cechy posiadają produkty Bio-Kult. Jedną z głównych rzeczy, które zaburzają działanie probiotyków, jest kwasowość żołądka, w którym panuje inne pH niż w jelitach. Testy laboratoryjne wykonane na specyfikach firmy potwierdzają, że wysokie stężenie żywych mikroorganizmów przetrwa w niezmienionej formie, docierając do jelita cienkiego i osiedlając się tam jako część normalnej, naturalnej mikroflory. Ich skuteczność potwierdzają nie tylko badania, ale również opinie konsumentów!

 

Szeroki wybór produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych

 

Marka Bio-Kult posiada w swojej ofercie różne linie produktów, czyli m.in.: Bio-Kult Advanced, Bio-Kult Infantis, Bio-Kult Pro-Cyan, Bio-Kult Candea, Bio-Kult Migrea, Bio-Kult Boosted, Bio-Kult S. Boulardii. Bio-Kult Advanced pomaga uporać się z problemami ze strony jelit oraz wspiera zachowanie dobrego samopoczucia. Bio-Kult Infantis to specjalna seria preparatów, przeznaczona szczególnie dla dzieci i niemowląt. Bio-Kult Pro-Cyan pomaga utrzymać zdrowie układu moczowego. Bio-Kult Candea zawiera dodatkowo ekstrakt z czosnku i grejpfruta. Z kolei Bio-Kult Migrea wspomaga pracę układu nerwowego poprzez oddziaływanie na oś jelito-mózg. Bio-Kult Boosted to poczwórna siła działania Bio-Kult Advanced, a Bio-Kult S. Boulardii stanowi doskonałe wsparcie w podróży, zapobiegając biegunce. Podsumowując, Bio-Kult to brytyjska firma, która oferuje wysokiej jakości naturalne produkty, zawierające żywe kultury bakterii. Co ważne, są one produkowane w zrównoważony sposób i zgodnie z najnowocześniejszymi wytycznymi i technologiami. Ponadto testy i badania potwierdzają, że są one w stanie przetrwać niekorzystne warunki w żołądku i dotrzeć do jelita, czyli docelowego miejsca działania w niezmienionym stanie. 

Search engine powered by ElasticSuite