EFX

EFX

EFX to amerykańska marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją preparatów dla sportowców. Została ona założona przez 3 wspólników będących pasjonatami sportu i zdrowego stylu życia. Marka oferuje wyłącznie sprawdzone, przebadane pod kątem skuteczności i czystości suplementy. Ich celem jest wsparcie w dążeniu do wymarzonej sylwetki przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie organizmu od środka. W ofercie EFX znaleźć można wiele wysokiej klasy produktów, z których najbardziej popularny jest KRE-ALKALYN, czyli wynaleziona przez dr. Jeffa Golini (jednego ze wspólników) opatentowana, buforowana forma monohydratu kreatyny o niezwykłej stabilności i skuteczności.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 5 wyników

Ustaw kierunek malejący

EFX – marka suplementów diety stworzona przez pasjonatów sportu

 

Firma EFX to amerykańska marka suplementów dla sportowców. Została ona założona przez 3 wspólników na początku XXI wieku. EFX zasłynęła z opatentowania nowoczesnej, innowacyjnej formuły buforowanego monohydratu kreatyny, która wykazuje największą stabilność spośród innych form i jest niezwykle skuteczna. Filozofią marki jest produkcja czystych suplementów, które będą kompleksowo wspierać nie tylko wygląd fizyczny, ale także w zdrowy sposób pomogą osiągnąć dobrą formę i wyniki sportowe. Dla EFX ważne jest, by człowiek pasjonujący się sportem zdawał sobie sprawę z faktu, że oprócz tego, co na zewnątrz, liczy się to, co w środku. Wiele suplementów diety przynosi korzyści w wyglądzie zewnętrznym, jednak wyrządza szkody dla narządów i układów wewnętrznych organizmu. EFX nie może zaakceptować faktu, ile znanych i – wydawałoby się – prestiżowych firm na rynku oszukuje swoich konsumentów – nie przestrzega czystości składu, oferuje inne substancje niż te, które są umieszczone na etykiecie lub też zanieczyszcza swoje preparaty niedozwolonymi środkami. Dzięki swojemu podejściu może ona liczyć na ogromne zaufanie i pozytywne opinie swoich odbiorców.

 

Jakość potwierdzona regularnymi kontrolami oraz badaniami i opiniami ekspertów

 

EFX powstało po to, by w końcu dostarczać na rynek to, co naprawdę godne uwagi, skuteczne i bezpieczne. Założyciele powyższej marki początkowo byli „tylko” konsumentami. Mając dość rozwiązań innych firm, postanowili założyć swoją, na zupełnie innych zasadach. EFX nie skupiało się nigdy na szerokiej działalności, tworzeniu fantazyjnych etykiet czy reklamowaniu się. Zamiast tego założyciele postanowili skupić się na produkcji czegoś, co naprawdę służy potrzebom konsumentów i będzie im przynosić korzyści na lata. Suplementy EFX mają na celu pomoc w osiąganiu wymarzonej sylwetki i przezwyciężaniu własnych granic. Pomagają naturalnie maksymalizować efekty ciężkiej pracy przy jednoczesnym zmniejszaniu skutków ubocznych i ryzyka spowodowanego korzystaniem z niesprawdzonych preparatów. Dla EFX najważniejszy jest konsument. Sukces klienta jest także sukcesem firmy. Dlatego z wielką pasją tworzy produkty jak najwyższej jakości, które pomagają osiągnąć wymarzone cele szybciej i łatwiej. Dodatkowo podkreśla, że sukces osiągany może być tylko długotrwałą, sumienną pracą. Nie należy oczekiwać efektów z dnia na dzień. EFX kontroluje każdy z etapów procesu produkcyjnego, aby upewnić się, że to, co jest napisane na etykiecie, jest tym, co znajduje się w opakowaniu. Wszystkie produkty EFX muszą przejść 3 krytyczne punkty kontroli jakości – przed, w trakcie i po produkcji. Marka posiada własne zaplecze rozwojowo-badawcze. Zakład produkcyjny All American Pharmaceutical to placówka o powierzchni 150 000 stóp kwadratowych, która działa zgodnie z GMP, czyli Good Manufacturing Practise (praktyką dobrego wytwarzania). GMP dba o czystość składu oraz bezpieczeństwo preparatów pod kątem chemicznym, fizycznym i biologicznym. EFX współpracuje także z Radą Doradczą, na którą składa się 2 lekarzy, osoba odpowiadająca za formułę produktu oraz światowej klasy badacz medyczny. 

 

EFXprodukty odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających sportowców


O dbałości o najwyższą jakość świadczy również fakt, że mimo tego, iż badania toksykologiczne nie są wymagane (między innymi ze względu na wysoką cenę), to EFX je przeprowadza na każdym nowym preparacie. Dodatkowo, suplementy EFX oceniane są przez niezależne laboratoria, które badają je pod kątem zabronionych substancji z dokładnością do nawet miliardowych części po przecinku. Aby zagwarantować bezpieczeństwo i jakość, EFX nieustannie się rozwija. Potwierdzeniem jej zaangażowania w tworzenie naprawdę dobrych i skutecznych preparatów jest posiadanie wielu prestiżowych nagród i certyfikatów, takich jak GMP, Certyfikacja Świadomego Wyboru, Informed Sport (Świadoma Certyfikacja Sportowa) i wiele innych. Wyróżnienia te poświadczają czystość, bezpieczeństwo i brak niedozwolonych substancji w preparatach. W ofercie marki znajduje się mnóstwo produktów dla sportowców – kreatyna, białko, batony proteinowe, mieszaniny substancji do stosowania przed, po lub w trakcie wysiłku i wiele innych. Najbardziej popularnym suplementem EFX jest KRE-ALKALYN, czyli wynaleziona przez dr Jeffa Golini (jednego ze wspólników) opatentowana forma monohydratu kreatyny o niezwykłej stabilności i skuteczności. Podsumowując, EFX to wysokiej jakości, amerykańska firma, która oferuje suplementy dla sportowców. Powstała ona z pasji i zamiłowania do aktywności fizycznej oraz do naturalnego i bezpiecznego odżywiania. Produkty EFX mają czyste składy, czyli pozbawione są niebezpiecznych i sztucznych dodatków. Wszystkie z nich są wnikliwie badane i kontrolowane na każdym etapie produkcji, by zawierały tylko to, co zakładano – bez zanieczyszczeń. O ich jakości świadczą nie tylko liczne badania i certyfikaty, ale również opinie zadowolonych konsumentów.

Search engine powered by ElasticSuite