Universal Nutrition

Universal Nutrition

Universal Nutrition to firma produkująca suplementy diety dla sportowców, szczególnie ceniona przez kulturystów. Powstała ona w 1977 roku, czyli w złotej erze kulturystyki. Na początku funkcjonowała w niewielkiej fabryce w mieście Linden, w stanie New Jersey. Obecnie jej siedziba i zakłady produkcyjne znajdują się w New Brunswick, NJ. Jest to firma rodzinna, w której pomimo upływu lat przestrzegane są te same wartości. Jej produkty niezmiennie od 40 lat cieszą się zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 8 wyników

Ustaw kierunek malejący

 Universal Nutritionsuplementy diety stworzone przez sportowców dla sportowców

 

Universal Nutrition to marka stworzona przez sportowców dla sportowców. Jej założyciele doskonale znają potrzeby osób aktywnych fizycznie, zwłaszcza tych specjalizujących się w kulturystyce, dlatego są w stanie oferować im to, co niezbędne. Wśród pierwszych produktów, które wprowadzili na rynek, znalazło się białko z mleka i jaj oraz sproszkowana wątroba. Z czasem w ich asortymencie zaczęły pojawiać się napoje, a także różnego rodzaju odżywki, aminokwasy, kreatyna i inne suplementy diety, które wspomagają budowanie masy mięśniowej, spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększanie zdolności wysiłkowych oraz osiąganie coraz lepszych wyników treningowych.

 

Otwartość, nieustanny rozwój i pozytywne opinie konsumentów

 

Firma Universal Nutrition od lat znana jest ze swojego wszechstronnego działania. Od zawsze jej misją było dzielenie się wiedzą, dlatego postanowiła wypuścić na rynek własne czasopismo Universal Matters, co nastąpiło w 1997 roku. Czytelnicy mogli znaleźć w nim fachowe artykuły na temat diety i treningu. Kilkanaście lat później narodził się pomysł organizowania obozów Universal Bodybuilding Camp dla osób pragnących uczyć się i trenować pod okiem najbardziej znanych i doświadczonych sportowców. Aby jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich odbiorców, zespół Universal Nutrition zaczął organizować wspólne wycieczki i inne ciekawe przedsięwzięcia. Ogromne zaangażowanie i chęć zbliżenia się do swoich klientów sprawiły, że firma cieszy się dużym zaufaniem i pozytywnymi opiniami konsumentów – i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Obecnie jej produkty obecne są w ponad 100 krajach. 

 

Universal Nutrition – gwarancja znakomitej jakości i skuteczności

 

Pomimo licznych sukcesów i ugruntowanej pozycji na rynku firma Universal Nutrition nie spoczywa na laurach i wciąż udoskonala swoje produkty. Nad ich recepturami pracują wybitni specjaliści, którzy w trakcie swojej pracy przestrzegają najbardziej rygorystycznych standardów jakości i bezpieczeństwa. Bazują oni wyłącznie na sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych komponentach, mając na uwadze ich rodzaj, jakość i potencjalne interakcje. W ofercie MyBionic można znaleźć suplementy linii Animal Pak, a dokładnie preparaty multiwitaminowe zawierające witaminy i minerały niezbędne dla osób aktywnych fizycznie, zwłaszcza tych zajmujących się sportem wyczynowym. Dostępne są one w ciekawych i bardzo atrakcyjnych wariantach smakowych, włączając w to smak pomarańczowy i wiśniowo-jagodowy. 

 

Search engine powered by ElasticSuite