Placebo Nutrition

Placebo Nutrition

Firma Placebo Nutrition została założona przez dwie wykwalifikowane osoby: trenera i dietetyka, którzy ponad 20 lat związani są ze sportem. Oferuje ona wysokiej jakości suplementy diety, których zadaniem jest zapewnienie wsparcia przed, w trakcie i po treningu. W ofercie znaleźć można aminokwasy, białka i inne niezbędne substancje wspierające funkcjonowanie mięśni w różnych, pysznych smakach, które można dobrać do swoich preferencji smakowych.Filozofią marki było stworzenie suplementów zaspokajających wymagania i potrzeby sportowców. Na rynku istnieje już kilka marek oferujących podobne produkty, lecz nie wszystkie potrafią sprostać problemom, z którymi borykają się sportowcy. Placebo Nutrition na piedestale stawia wartość i skuteczność preparatów, a nie marketing czy modę sprzedażową. Każdy stworzony przez nich produkt posiada unikalną, autorską recepturę. Składniki dobierane są w taki sposób, aby mogły zapewnić jak najlepsze działanie i wpływ na organizm.
W ofercie Placebo Nutrition znajdują się preparaty: INTRA, AFTER oraz COMPLETE PROTEIN, a marka nieustannie pracuje nad tym, by wydać na rynek nowe produkty. PLACEBO NUTRITION INTRA to suplement, który pomoże podnieść intensywność oraz jakość treningów. Zawiera on kompozycję węglowodanów, elektrolitów i aminokwasów w odpowiednich proporcjach, dostarczającą energii w trakcie wysiłku i dbającą o nawodnienie. PLACEBO NUTRITION AFTER to natomiast idealnie skomponowany suplement do stosowania po treningu, który zapewnia regenerację mięśni.
Suplementy PLACEBO NUTRITION posiadają różne, pyszne smaki, między innymi: mango i banana, malinowy, waniliowy, limonkowo - cytrynowy, masła orzechowego z karmelem, brownie, musu czekoladowego, waniliowego ciastka i truskawkowo - jogurtowy.
PLACEBO NUTRITION to firma o przewrotnej nazwie, bowiem oferowane przez nich produkty nie posiadają substancji placebo, lecz tylko takie, które mają udowodnione działanie i skuteczność. Dodatkowo, są dobrane w taki sposób, by faktycznie mogły dawać pożądane efekty. Każdy z nich posiada specjalnie skomponowany kompleks substancji czynnych. Dzięki temu firma ta może poszczycić się zdobyciem zaufania i uznania wielu konsumentów, w tym sportowców.
Podsumowując, PLACEBO NUTRITION to marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości, skutecznych preparatów, wspierających sportowców. W gamie produktów znaleźć można takie, które są dostosowane do potrzeb osób przed, w trakcie i po treningu. Fakt, że firma ta została założona przez dietetyka i trenera sprawia, że produkowane suplementy są najwyższej jakości oraz mają unikalnie dobrane składy, by móc wykazywać największe działanie i najlepsze efekty.

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 22 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 22 wyników

Ustaw kierunek malejący