PN Nutrition

PN Nutrition

Firma PN Nutrition została założona przez dwie wykwalifikowane osoby: trenera i dietetyka, którzy ponad 20 lat związani są ze sportem. Oferuje ona wysokiej jakości suplementy diety, których zadaniem jest zapewnienie wsparcia przed, w trakcie i po treningu. W ofercie znaleźć można aminokwasy, białka i inne niezbędne substancje wspierające funkcjonowanie mięśni w różnych, pysznych smakach, które można dobrać do swoich preferencji smakowych.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 24 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 24 wyników

Ustaw kierunek malejący

Filozofią marki było stworzenie suplementów zaspokajających wymagania i potrzeby sportowców. Na rynku istnieje już kilka marek oferujących podobne produkty, lecz nie wszystkie potrafią sprostać problemom, z którymi borykają się sportowcy. PN Nutrition na piedestale stawia wartość i skuteczność preparatów, a nie marketing czy modę sprzedażową. Każdy stworzony przez nich produkt posiada unikalną, autorską recepturę. Składniki dobierane są w taki sposób, aby mogły zapewnić jak najlepsze działanie i wpływ na organizm.


W ofercie PN Nutrition znajdują się preparaty: INTRA, AFTER oraz COMPLETE PROTEIN, a marka nieustannie pracuje nad tym, by wydać na rynek nowe produkty. PN NUTRITION INTRA to suplement, który pomoże podnieść intensywność oraz jakość treningów. Zawiera on kompozycję węglowodanów, elektrolitów i aminokwasów w odpowiednich proporcjach, dostarczającą energii w trakcie wysiłku i dbającą o nawodnienie. PN NUTRITION AFTER to natomiast idealnie skomponowany suplement do stosowania po treningu, który zapewnia regenerację mięśni.


Suplementy PN NUTRITION posiadają różne, pyszne smaki, między innymi: mango i banana, malinowy, waniliowy, limonkowo - cytrynowy, masła orzechowego z karmelem, brownie, musu czekoladowego, waniliowego ciastka i truskawkowo - jogurtowy.


PN NUTRITION to firma o przewrotnej nazwie, bowiem oferowane przez nich produkty nie posiadają substancji PN, lecz tylko takie, które mają udowodnione działanie i skuteczność. Dodatkowo, są dobrane w taki sposób, by faktycznie mogły dawać pożądane efekty. Każdy z nich posiada specjalnie skomponowany kompleks substancji czynnych. Dzięki temu firma ta może poszczycić się zdobyciem zaufania i uznania wielu konsumentów, w tym sportowców.


Podsumowując, PN NUTRITION to marka suplementów diety, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości, skutecznych preparatów, wspierających sportowców. W gamie produktów znaleźć można takie, które są dostosowane do potrzeb osób przed, w trakcie i po treningu. Fakt, że firma ta została założona przez dietetyka i trenera sprawia, że produkowane suplementy są najwyższej jakości oraz mają unikalnie dobrane składy, by móc wykazywać największe działanie i najlepsze efekty.