Holland & Barrett

Holland & Barrett

Holland & Barrett to jedna z największych światowych firm oferujących sprzedaż zdrowej żywności, suplementów diety, odżywek sportowych i naturalnych kosmetyków. Marka ta może pochwalić się obecnością ponad 1600 sklepów w 18 krajach na świecie. Historia Holland & Barett sięga roku 1870, kiedy to dwoje ludzi - Alfred Slapps Barrett i William Holland kupili sklep w Bishop's Stortford i zaczęli sprzedawać żywność i odzież. Przez cały okres istnienia firma zmieniała właścicieli, a w 2017 roku markę przejął rosyjski miliarder Michaił Fridman.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 42 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 42 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Filozofią Holland&Barrett jest zapewnienie dobrego samopoczucia ludziom. Dla tej firmy bardzo ważne jest, by oferowane produkty były wysokiej jakości, działały z dużą skutecznością, były pochodzenia naturalnego i pozyskiwane w etyczny sposób. Na piedestale wartości firmy są przede wszystkim klienci. Firma posiada 5 niezmiennych wartości, którymi kieruje się na co dzień: praca zespołowa, uczciwość, odpowiedzialność, szacunek i pracowitość. Holland&Barrett ceni sobie dbałość o środowisko, dlatego w aktywny sposób próbuje znaleźć rozwiązania, by wspierać planetę. Dzieje się to za pomocą zmniejszania zużycia energii oraz ciągłego ograniczania emisji dwutlenku węgla (dążąc do całkowitej neutralności pod tym względem).

Oprócz tego firma nie produkuje żadnych odpadów. Jako pierwsza w Wielkiej Brytanii zakazała używania plastikowych toreb (2010 rok) a później również chusteczek nawilżanych (2019 rok). W bazie produktów oferowanych przez Holland&Barrett znaleźć można substancje naturalne, pozbawione modyfikacji genetycznych oraz nieposiadające uwodornionych tłuszczów i oleju palmowego. Ogromna różnorodność preparatów witaminowych, mineralnych, ziołowych sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie suplement. Firma posiada usługę Healthbox, która pomaga klientom uzyskać odpowiednie witaminy i suplementy do swoich potrzeb. Oprócz produktów spożywczych, w ofercie Holland&Barrett znajdują się także kosmetyki. Pozbawione są one sztucznych, szkodliwych substancji, a ich celem jest jak najlepsze wsparcie wyglądu i jakości skóry.

Wszystkie produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami oraz normami etycznymi. Firma posiada ponad różnych 6000 produktów, pośród których są witaminy, minerały,oleje, np. z wątroby dorsza, ale również kosmetyki zero waste. Holland&Barret dąży do wprowadzania tylko i wyłącznie produktów wegetariańskich. Marka ta może pochwalić się posiadaniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dla swoich pracowników oferuje kursy i szkolenia, które umożliwiają zdobycie najaktualniejszej wiedzy medycznej.

Podsumowując, Holland&Barret to marka oferująca zdrową żywność, która jest liderem na europejskim rynku. Troska o zapewnienie najwyższej jakości i skuteczności swoich produktów przekłada się na zdobycie zaufania konsumentów w ponad 18 krajach na całym świecie.