Holland & Barrett

Holland & Barrett

Holland & Barrett to jedna z największych światowych firm oferujących sprzedaż zdrowej żywności, suplementów diety, odżywek sportowych oraz naturalnych kosmetyków. Marka ta może pochwalić się obecnością ponad 1 600 sklepów w 18 krajach na świecie. Historia Holland & Barrett sięga roku 1870, kiedy to dwoje ludzi – Alfred Slapps Barrett i William Holland – kupili sklep w Bishop's Stortford i zaczęli sprzedawać żywność oraz odzież. Przez cały okres istnienia firma zmieniała właścicieli, a w 2017 roku przejął ją rosyjski miliarder Michaił Fridman.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 55 produktów

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlasz 1-24 z 55 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

Holland & Barrett – gwarancja lepszego zdrowia i samopoczucia

 

Filozofią Holland & Barrett jest zapewnienie dobrego samopoczucia ludziom. Dla tej firmy bardzo ważne jest, by oferowane przez nią produkty były wysokiej jakości, działały z dużą skutecznością oraz były pochodzenia naturalnego i pozyskiwane w etyczny sposób. Na piedestale wartości marki są przede wszystkim klienci. Firma posiada 5 niezmiennych wartości, którymi kieruje się na co dzień: praca zespołowa, uczciwość, odpowiedzialność, szacunek oraz pracowitość. 

 

Suplementy diety tworzone z szacunkiem do ludzi i planety

 

Holland & Barrett ceni sobie dbałość o środowisko, dlatego w aktywny sposób próbuje znaleźć rozwiązania, by wspierać planetę. Dzieje się to za pomocą zmniejszania zużycia energii oraz ciągłego ograniczania emisji dwutlenku węgla (dążąc do całkowitej neutralności pod tym względem). Oprócz tego firma nie produkuje żadnych odpadów – jako pierwsza w Wielkiej Brytanii zakazała używania plastikowych toreb (2010 rok), a następnie nawilżanych chusteczek (2019 rok). W bazie suplementów oferowanych przez Holland & Barrett znaleźć można substancje naturalne i pozbawione modyfikacji genetycznych oraz te nieposiadające uwodornionych tłuszczów i oleju palmowego. Ogromna różnorodność preparatów witaminowych, mineralnych i ziołowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Firma posiada usługę Healthbox, która pomaga klientom dopasować witaminy i inne specyfiki do ich potrzeb. Oprócz produktów spożywczych w ofercie Holland & Barrett znajdują się kosmetyki. Pozbawione są one sztucznych, szkodliwych substancji, a ich celem jest jak najlepsze wsparcie wyglądu i kondycji skóry. Wszystkie preparaty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i normami etycznymi, a o ich wysokiej jakości świadczą m.in. przychylne opinie konsumentów.

 

Holland & Barrett – zróżnicowana oferta, doświadczenie i opinie zadowolonych klientów

 

Firma posiada ponad 6 000 różnych suplementów, w tym witaminy i minerały, oleje, np. z wątroby dorsza, oraz kosmetyki zero waste. Holland & Barrett dąży do wprowadzania wyłącznie opcji wegetariańskich. Marka ta może pochwalić się posiadaniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Organizuje ona dla swojego zespołu kursy i szkolenia, które umożliwiają zdobycie najaktualniejszej wiedzy medycznej. Podsumowując, Holland & Barrett to marka oferująca zdrową żywność, która jest liderem na europejskim rynku. Troska o zapewnienie najwyższej jakości i skuteczności produktów przekłada się na zdobycie zaufania konsumentów w ponad 18 krajach na całym świecie. Opinie jej odbiorców potwierdzają, że jest ona w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Search engine powered by ElasticSuite