Ładuję...

Swanson Kwas Alfa Liponowy ALA 600 mg 60 kapsułek

70,90 zł
Najważniejsze właściwości Swanson Kwas ALA Alfa Liponowy 600mg:

wysokiej jakości kwas alfa-liponowy

AL A należy do rodziny niezbędnych kwasów omega-3

kwas ten posiada potencjał antyoksydacyjny [1]

jest przydatny w celu zmniejszenia objawów polineuropatii cukrzycowej [2]

ALA działa przeciwzapalnie [3]

wygodna do stosowania forma kapsułek

prosty i bezpieczny skład, pozbawiony zbędnych dodatków

 

100% Bezpieczne zakupy

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty, a nasz sklep zabezpieczony jest szyfrowanym połączeniem SSL!
 

Pomoc przy wyborze

Nie wiesz, co kupić? Szukasz porady w doborze? Skontaktuj się i pomożemy dobrać odpowiednie produkty. 
 

-5% Na pierwsze zamówienie

Po zapisaniu się do naszego newslettera. Nie wysyłamy spamu - obiecujemy! 
 

Darmowa dostawa od 300 zł

Zamówienia wysyłane są w przeciągu 1-2 dni roboczych. Przy zamówieniu powyżej 300 zł wysyłka gratis!

Suplement diety Swanson Kwas Alfa Liponowy ALA to wysokiej jakości produkt, który dostarcza cennego kwasu alfa-liponowego, zaliczanego do kwasów tłuszczowych omega-3. Preparat ten ma bezpieczny skład, bez sztucznych i zbędnych dodatków i ulepszaczy.

 

Kwas alfa-lipnowy to jeden z omega-3. Rodzina ta należy do NNKT – niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Oznacza to, że są one bardzo ważne do zachowania prawidłowego funkcjonowania człowieka, jednak muszą być one dostarczane z zewnątrz, ponieważ nie mogą być syntezowane w organizmie ze względu na fakt posiadania wielokrotnych wiązań nienasyconych w swoich cząsteczkach.

 

Kwas α-liponowy (ALA) posiada różne właściwości, z których najważniejsze to duży potencjał antyoksydacyjny i przeciwzapalny. Naturalnie ALA znajduje się w mitochondriach, gdzie jest wykorzystywany jako kofaktor kompleksów dehydrogenazy pirogronianowej (PDH) i α-ketoglutaranu.

 

Kwas alfa-liponowy, który odgrywa zasadniczą rolę w mitochondrialnych reakcjach bioenergetycznych, zwrócił szczególną uwagę jako przeciwutleniacz do stosowania w terapii powikłań cukrzycowych, takich jak retinopatia, neuropatia i inne choroby naczyniowe. Cukrzyca jest przewlekłą chorobą metaboliczną o wysokiej częstości występowania na całym świecie. Jest przyczyną rozwoju chorób sercowo-naczyniowych i nerwowych. Rozwój tych zaburzeń odzwierciedla złożone procesy patologiczne, w których kluczową rolę odgrywa stres oksydacyjny wywołany przez reaktywne formy tlenu i reaktywne formy azotu. Przyjmuje się, że cukrzyca zaburza aktywność śródbłonkowej syntazy tlenku azotu (enzymu) i zwiększa produkcję reaktywnych form tlenu, co skutkuje zmniejszoną biodostępnością tlenku azotu i zwiększonym stresem oksydacyjnym. Kwas alfa-liponowy wykazuje korzystne działanie zarówno w profilaktyce, jak i terapii cukrzycy.

 

Podsumowując, Swanson Kwas Alfa Liponowy ALA to wysokiej jakości produkt, który oferuje kwas ALA (alfa-liponowy). Kwas ten należy do rodziny omega-3 i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Produkt marki Swanson ma wygodną do stosowania formę kapsułek oraz posiada prosty i bezpieczny skład, bez zbędnych dodatków sztucznych substancji.

 

1.Salehi B, Berkay Yılmaz Y, Antika G, Boyunegmez Tumer T, Fawzi Mahomoodally M, Lobine D, Akram M, Riaz M, Capanoglu E, Sharopov F, Martins N, Cho WC, Sharifi-Rad J. Insights on the Use of α-Lipoic Acid for Therapeutic Purposes. Biomolecules. 2019 Aug 9;9(8):356. doi: 10.3390/biom9080356. PMID: 31405030; PMCID: PMC6723188.

2.Salehi B, Berkay Yılmaz Y, Antika G, Boyunegmez Tumer T, Fawzi Mahomoodally M, Lobine D, Akram M, Riaz M, Capanoglu E, Sharopov F, Martins N, Cho WC, Sharifi-Rad J. Insights on the Use of α-Lipoic Acid for Therapeutic Purposes. Biomolecules. 2019 Aug 9;9(8):356. doi: 10.3390/biom9080356. PMID: 31405030; PMCID: PMC6723188.

3.Rochette L, Ghibu S, Muresan A, Vergely C. Alpha-lipoic acid: molecular mechanisms and therapeutic potential in diabetes. Can J Physiol Pharmacol. 2015 Dec;93(12):1021-7. doi: 10.1139/cjpp-2014-0353. Epub 2015 Sep 25. PMID: 26406389.

Wysyłka kurierska:

  • płatność przelewem na nasze konto lub szybkimi płatnościami Przelewy24 – dostawa 14,90 zł kurier InPost i 15,90 zł kurier Pocztex
  • płatność kurierowi przy odbiorze – dostawa 19,90 zł kurier InPost i 20,90 zł kurier Pocztex
  • zamówienie powyżej 300 zł – wysyłka gratis

Wysyłka do punktu odbioru:

  • płatność przelewem na nasze konto lub szybkimi płatnościami Przelewy24 – dostawa 12,90 zł paczkomat InPost i 13,90 zł Pocztex odbiór w punkcie
  • płatność w paczkomacie przy odbiorze – dostawa 17,90 zł paczkomat InPost i 18,90 zł Pocztex odbiór w punkcie
  • zamówienie powyżej 300 zł – wysyłka gratis

Sposób użycia

Jedna kapsułka dziennie.

 

Przeciwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Swanson jest największą prywatną firmą produkującą suplementy diety w USA. Jest to najbardziej rozpoznawalna marka na świecie. Ich produkty są dostępne praktycznie na każdym kontynencie świata. Dzięki masowej produkcji firma była w stanie zaproponować swoim klientom wysoką jakość produktów i jednocześnie bardzo atrakcyjną cenę. Korzysta ona tylko i wyłącznie z certyfikowanych dostawców do substratów produkcyjnych. Firma posiada także certyfikat GMP, co oznacza, że każdy etap produkcji podlega kontroli i weryfikacji. Firma Swanson posiada niezliczoną ilość suplementów w swojej ofercie. Jeżeli szukamy jakiegokolwiek produktu z gamy suplementów mamy bardzo duże szanse znalezienia go w ofercie. W Polsce konsumenci od lat ufają marce Swanson i dzięki temu posiada ona jeden z największych udziałów w polskim rynku.Podmiot odpowiedzialny:

Pro-Sport s.c. Małgorzata Majdaniec, Mikołaj Filarski, z siedzibą na ul. Południowej 33a, 71-001 Szczecin, NIP 852-24-03-818, Regon 812641555

Składniki

SkładnikZawartość%RWS
Kwas alfa liponowy600mg-
Składniki:

Kwas alfa liponowy,otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: laqurynian wapnia i dwutlenek krzemu.

%RWS - dzienna referencyjna wartość spożycia

Wszystkie teksty na stronie mybionic.pl są naszego autorstwa. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.z 2006r. Nr 90, póz. 631 z Poznań. Zm.) kopiowanie całości lub części opisu oraz rozpowszechnianie zabronione pod groźbą kary finansowej!
Kod producenta:
087614021676
Search engine powered by ElasticSuite