Swanson

Swanson Caprylic Acid (Kwas kaprylowy) 600 mg 60 kapsułek

SKU
087614020969
23,90 zł
Najważniejsze właściwości Swanson Kwas Kaprylowy 600 mg:

dostarcza wysokiej porcji kwasu kaprylowego

kwas ten należy do średniołańcuchowych trójglicerydów (MCT)

kwas kaprylowy stanowi bardzo dobre źródło energii dla organizmu

powyższy związek może przyczyniać się do zmniejszania odczuwania głodu [1]

prosty, bezpieczny skład produktu

bez dodatku sztucznych konserwantów i ulepszaczy

 
100% Bezpieczne zakupy
Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty, a nasz sklep zabezpieczony jest szyfrowanym połączeniem SSL!
 
Pomoc przy wyborze
Nie wiesz, co kupić? Szukasz porady w doborze? Skontaktuj się i pomożemy dobrać odpowiednie produkty. 
 
-5% Na pierwsze zamówienie
Po zapisaniu się do naszego newslettera. Nie wysyłamy spamu - obiecujemy! 
 
Darmowa dostawa od 300 zł
Zamówienia wysyłane są w przeciągu 1-2 dni roboczych. Przy zamówieniu powyżej 300 zł wysyłka gratis!

Suplement diety Swanson Caprylic Acid (Kwas kaprylowy) to wysokiej jakości produkt, dostarczający należącego do MCT kwasu kaprylowego. Preparat ten ma prosty, bezpieczny skład, pozbawiony zbędnych, sztucznych dodatków i konserwantów.

 

Trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT) to rodzaj tłuszczów nasyconych, składających się z kwasów tłuszczowych o 6-10 atomach węgla w łańcuchu. Znaleźć je można głównie w oleju kokosowym, oleju z ziaren palmowych i produktach mlecznych. MCT nie podlegają takim samym procesom trawienia i wchłaniania jak tłuszcze długołańcuchowe ponieważ nie są metabolizowane w jelicie. Są one łatwo wchłaniane do żyły wrotnej i szybko utleniane w wątrobie, co powoduje produkcję ketonów, a kwas kaprylowy wydaje się być najbardziej ketogennym średniołańcuchowym kwasem tłuszczowym.

 

Korzystne fizjologiczne efekty diety kwasu kaprylowego były badane od dawna. Stanowi on szybkie źródło energii – dostarcza jej ponad dwa razy więcej niż glukoza. Niedawno wykazano również, że kwas kaprylowy acyluje grelinę, jedyny znany hormon peptydowy o działaniu oreksogennym czyli pobudzającym apetyt. Acylacja greliny prowadzi do utraty jej funkcji. Dzięki temu kwas kaprylowy rozpatrywany jest jako środek mogący wspomagać utratę masy ciała.

 

Podsumowując, suplement diety Swanson Caprylic Acid (Kwas kaprylowy) to produkt, który oferuje kwas kaprylowy, czyli nasycony, średniołańcuchowy kwas tłuszczowy. Ten suplement diety jest naturalny i bezpieczny oraz posiada prosty, pozbawiony zbędnych, sztucznych dodatków i konserwantów skład.

 

 

1.Lemarié F, Beauchamp E, Legrand P, Rioux V. Revisiting the metabolism and physiological functions of caprylic acid (C8:0) with special focus on ghrelin octanoylation. Biochimie. 2016 Jan;120:40-8. doi: 10.1016/j.biochi.2015.08.002. Epub 2015 Aug 4. PMID: 26253695.

Wysyłka kurierska:

  • płatność przelewem na nasze konto lub szybkimi płatnościami Przelewy24 – dostawa 9,90 zł
  • płatność kurierowi przy odbiorze – dostawa 12,90 zł
  • zamówienie powyżej 300 zł – wysyłka gratis

Wysyłka do paczkomatu:

  • płatność przelewem na nasze konto lub szybkimi płatnościami Przelewy24 – dostawa 12,90 zł
  • zamówienie powyżej 300 zł – wysyłka gratis

Sposób użycia

Jedna kapsułka dwa razy dziennie przed jedzeniem.

 

Przeciwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Napisz własną recenzję
Dodaj własną opinięSwanson Caprylic Acid (Kwas kaprylowy) 600 mg 60 kapsułek
Ocena

Swanson jest największą prywatną firmą produkującą suplementy diety w USA. Jest to najbardziej rozpoznawalna marka na świecie. Ich produkty są dostępne praktycznie na każdym kontynencie świata. Dzięki masowej produkcji firma była w stanie zaproponować swoim klientom wysoką jakość produktów i jednocześnie bardzo atrakcyjną cenę. Korzysta ona tylko i wyłącznie z certyfikowanych dostawców do substratów produkcyjnych. Firma posiada także certyfikat GMP, co oznacza, że każdy etap produkcji podlega kontroli i weryfikacji. Firma Swanson posiada niezliczoną ilość suplementów w swojej ofercie. Jeżeli szukamy jakiegokolwiek produktu z gamy suplementów mamy bardzo duże szanse znalezienia go w ofercie. W Polsce konsumenci od lat ufają marce Swanson i dzięki temu posiada ona jeden z największych udziałów w polskim rynku.Podmiot odpowiedzialny:

Pro-Sport s.c. Małgorzata Majdaniec, Mikołaj Filarski, z siedzibą na ul. Południowej 33a, 71-001 Szczecin, NIP 852-24-03-818, Regon 812641555

Składniki
Składnik Zawartość 1 kapsułka/ 2 kapsułki %RWS
Kalorie 10kcal (42kJ)/ 20kcal (84kJ) -
Tłuszcze ogółem 1g/ 2g -
Kwas kaprylowy 600mg/ 1200mg -
(ze średniołańcuchowych trójglicerydów, 1gram) (600mg)/ (1200mg) -
Składniki:

Kwas kaprylowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.

%RWS - dzienna referencyjna wartość spożycia

Wszystkie teksty na stronie mybionic.pl są naszego autorstwa. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.z 2006r. Nr 90, póz. 631 z Poznań. Zm.) kopiowanie całości lub części opisu oraz rozpowszechnianie zabronione pod groźbą kary finansowej!