Ładuję...

Doctor's Best Digestive Enzymes (Enzymy trawienne) 90 kapsułek wegańskich

166,90 zł
Najważniejsze właściwości Digestive Enzymes Doctor's Best 90 kaps:

unikalny kompleks enzymów trawiennych: amylazy, proteazy, celulazy, peptydazy, bromelaniny, papainy, inwertazy, beta-glukanazy, alfa-galaktozydazy, hemicelulazy, ksylanazy, fitazy, glukoamylazy, lipazy, laktazy; a także szczep Bacillus subtillis

amylaza odpowiada za rozkład skrobi i innych polisacharydów

laktaza rozbija laktozę na glukozę i galaktozę

lipaza uczestniczy w trawieniu tłuszczów

forma wegańskich kapsułek

naturalny i bezpieczny skład produktu

 

-5% Na pierwsze zamówienie

Po zapisaniu się do naszego newslettera. Nie wysyłamy spamu - obiecujemy!  
 

Pomoc przy wyborze

Nie wiesz, co kupić? Szukasz porady w doborze? Skontaktuj się i pomożemy dobrać odpowiednie produkty.
 

Ekspresowa wysyłka do 17:00

Zamówienia opłacone lub za pobraniem złożone do 17:00 wysyłamy tego samego dnia (dotyczy metod InPost).
 

Darmowa dostawa od 199 zł

Przy zamówieniu powyżej 199 zł wysyłka na terenie Polski gratis!  

Suplement diety Doctor's Best Digestive Enzymes (Enzymy trawienne) to wysokiej jakości produkt, który zawiera mieszankę enzymów trawiennych, uczestniczących w metabolizowaniu składników pokarmowych. Preparat ten ma formę roślinnych kapsułek, dlatego jest odpowiedni dla wegan i wegetarian. Ma również prosty i naturalny skład, pozbawiony sztucznych dodatków i konserwantów.

 

Amylaza naturalnie występuje w soku trzustkowym (amylaza trzustkowa) i w ślinie (amylaza ślinowa). Odpowiada ona za trawienie wielocukrów. α-Amylaza hydrolizuje wiązanie α-(1-4) glikozydowe amylozy dając cząsteczki maltozy.

 

Bromelaina to enzym roślinny, który naturalnie występuje w ananasach. Zaliczany jest do proteaz , czyli związków, odpowiadających za rozbicie wiązania peptydowego, a tym samym umożliwiający metabolizm białek. 

 

Celulaza należy do grupy hydrolaz i odpowiada za trawienie celulozy. Katalizuje reakcję hydrolizy wiązań β-1,4-glikozydowych, występujących w celulozie pomiędzy cząsteczkami glukozy. W przewodzie pokarmowym człowieka nie występują celulazy, dlatego nie ma możliwości trawienia celulozy (błonnika).

 

Laktaza jest niezbędna do trawienia laktozy, czyli białka znajdującego się w mleku. Część ludzi, zazwyczaj w wieku 2–12 lat, traci możliwość syntezy tego enzymu i dlatego dochodzi do fermentacji laktozy w jelitach. Może to powodować bóle brzucha, biegunkę, wzdęcia i inne nieprzyjemne objawy żołądkowo-jelitowe.

 

Lipaza również należy do grupy hydrolaz. Uczestniczy ona w trawieniu tłuszczów. Wyróżnić można kilka rodzajów lipaz, np. trzustkowa, żołądkowa, wątrobowa, jelitowa i inne.

 

Inwertaza hydrolizuje wiązania występujące w cząsteczkach sacharozy i prowadzi do wytworzenia glukozy  i fruktozy. 

 

Ksylanaza rozkłada hemicelulozę, jeden z głównych składników ścian komórkowych roślin.

 

Podsumowując, Doctor's Best Digestive Enzymes (Enzymy trawienne) to wyjątkowy suplement diety, który zawiera mieszankę enzymów trawiennych, zarówno tych, które występują naturalnie w organizmie człowieka (np. lipaza czy amylaza) oraz dodatkowych (np. celulaza). Produkt ten jest bezpieczny oraz ma prosty skład, bez zbędnych dodatków. Może być stosowany przez wegan i wegetarian.

Forma dostawy: Zamówienia opłacone szybkimi płatnościami lub przelewem bankowym: Zamówienia za pobraniem: Zamówienia >199 zł
InPost Paczkomat® 24/7 12,90 zł              - darmowa dostawa
Kurier InPost 12,90 zł 17,90 zł darmowa dostawa
Kurier DPD 12,90 zł 17,90 zł darmowa dostawa
DPD Pickup 12,90 zł             - darmowa dostawa
ORLEN Paczka 10,90 zł             - darmowa dostawa
Pocztex Kurier   14,90 zł 19,90 zł darmowa dostawa
Pocztex Odbiór w punkcie 13,90 zł 18,90 zł darmowa dostawa

Sposób użycia

Należy spożywać 1 kapsułkę po posiłku , popijając dużą ilością wody.

 

Przeciwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, jako uzupełnienie codziennej diety. UWAGA: nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu

 

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor’s Best to firma produkująca suplementy diety z ponad 20 letnim doświadczeniem. Główna siedziba firmy mieści się w Stanach Zjednoczonych. Swoje produkty kierują głównie z myślą o osobach chcących kompleksowo wspierać swoje zdrowie. W gamie ich produktów znajdują się innowacyjne preparaty takie jak peptydy, enzymy trawienne czy aminokwasy o celowanym działaniu. Doctor’s Best w swoich produktach stara się wykorzystywać najnowsze trendy i zdobycze wiedzy medycznej. Dobiera najbardziej przyswajalne formy i postacie składników, aby zmaksymalizować ich działanie.Podmiot odpowiedzialny:

Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań, NIP: 7831730791, Regon: 362497678

Składniki

SkładnikZawartość%RWS
Mieszanka amylazy (2 szczepy)20000mcg-
Proteazy SP Plus Mieszanka (4 szczepy)95000mcg-
Dipeptydylo-peptydaza IV250mcg-
Bromelina50mcg-
Papaina500000mcg-
Inwertaza100mcg-
Celulaza3250mcg-
Beta-glukanaza65mcg-
Alpha-galaktozydaza500mcg-
Hemicelulaza750mcg-
Ksylanaza650mcg-
Fitaza10mcg-
Glukoamylaza50mcg-
Lipaza3000mcg-
Laktaza1000mcg-
Bacillus subtilis (BS-107)1000000mcg-
Składniki:

Mieszanka enzymów, protease SP Plus Blend (4 szczepy), peptydaza dipetydylowa, bromelina, papaina, inwertaza, celulazy, betaglukanaza, alfa galaktozydaza, hemicelulozy, ksylanaza, fitaza, glukoamylaza, lipaza, laktaza, bacillus subtilis, modyfikowana celuloza (otoczka kapsułki).

%RWS - dzienna referencyjna wartość spożycia

Wszystkie teksty na stronie mybionic.pl są naszego autorstwa. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.z 2006r. Nr 90, póz. 631 z Poznań. Zm.) kopiowanie całości lub części opisu oraz rozpowszechnianie zabronione pod groźbą kary finansowej!
Kod producenta:
753950000476
Sprawdź również
Search engine powered by ElasticSuite